nasiona marihuany

Pomocy - rozrasta się, ale nie rośnie w górę

Wyszukiwarka Forumowa:

Magmagik777

Active member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
25
Buchów
0
Szwagier wczoraj doradził zebym włączył lampe na pełne spektrum. Lampa jak pisalem z Amazon o okazała sie oszukana bo ma nie 300 wat tylko po 70 weg i 80 flo.
Do tej pory włączona tylko na weg. Od wczoraj weg+flo . I powiem ze od wczoraj wieczora roślinka poszla troche do gory i liscie zmieniły kat . Tez do gory.
Od wczoraj tez dziala bimprownica (drożdże plus cukier)
I nie wiem czy to zasługa tej bimbrownicy czy światła .
Dodam ze światło dziala od 17 do 11.
A w dzien przerwa. Wrocilem z pracy dopiero i patrze a tam taka zmiana .
A światło w ciągu dnia wyłączone.
???
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Keramzyt jest oczyszczony a wątpię żeby autor pomyślał o wyparzeniu tych kamyków wiec dobrze ze je usuną, a i patrząc po zdjęciach to dokładniej podlewaj bo liście oklapłe , juz sa na takim etapie ze lepiej raz więcej podlać i czekać az ziemia przeschnie konopia tak lubi :D Poczytaj o ważeniu donicy chyba najlepszy sposób żeby sprawdzić czy ma sucho bo jak wbijasz paluch przy większym plancie możesz uszkodzić korzenie .
 

Magmagik777

Active member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
25
Buchów
0
A wlasnie sie mylisz. Mialem akwarium długi czas i zawsze wyparzalem. Tym razem tez to zrobilem.
Co do wody to ma mokro. I wilgotność tez duza.
Wiec raczej to nie to. Zwiększyłem oświetlenie i poszły do gory roślinki jak i liscie.
 

Magmagik777

Active member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
25
Buchów
0
Po tych waszych radach roślinki urosły i to znacznie. Łodygi grube sie zrobiły i to w dwa dni. Malo tego to pokazały sie oznaki płci ?
Jak miały mniej niz 7 centymetrów w poniedziałek to dzis maja 13cm. I ta mniejsza (mały John) dogania wieksza (Herkulesa)

Tak jak pisalem zmieniłem kilka rzeczy od poniedzialku. Mianowicie : zwiększyłem Światło , dołożyłem bimbrownicy z co2 i włączyłem wentylator wyłączający. Temperatura troche spadła ale sa efekty.

---------- Post Zaktualizowany 23:18 ---------- Data pierwszego postu 23:00 ----------

I mam pytanie. Skoro pokazała płeć to nie podlewać juz nawozami na weg? Czy podlać jeszcze raz. ( podlewam co 3-4 dni. Ostatnio podlewania w niedziele)
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
I mam pytanie. Skoro pokazała płeć to nie podlewać juz nawozami na weg? Czy podlać jeszcze raz. ( podlewam co 3-4 dni. Ostatnio podlewania w niedziele)

Podlewaj normalnie jeszcze tym na wegetacje- jak już będą związane szczyty, małe topki to wtedy zrób z 2-3 razy podlewanie czystą wodą, a następnie zaczynaj podawać nawóz na flo.
 

Magmagik777

Active member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
25
Buchów
0
Co zrobic?

Od tych kilku dni strasznie urosla?
Wczesniej zapachu nie bylo a teraz jak wracam z domu to musze pokoj 35 m2 wietrzyć bo zapach przedostaje sie na kuchnie.
Warunki mam super . Temperatura 23-30 stopni . Wilgotnisc 70-80 procent. Włączony wentylator kanałowy i wtłaczający powietrze.
Ten wyciągający jest wyłączony . A i tak śmierdzi jak skarpetki wujka.
Jaki filtr zrobic i jak zeby bylo lepiej. Dodam ze do wtlaczajacego jak i wyciągającemu wentylatorów jest dopięta rura fi 150mm o długości 70 cm i wywinięta tak ze światło z pokoju nie dostaje sie do boksa .
Moj box z lodówki wiec wszystko szczelne wiec ten zapach moze tylko sie wydostawać przez ten wentylator wyciągający.

Pozdrawiam?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół