nasiona marihuany

Pochmurna miejscówka na out'18

Wyszukiwarka Forumowa:

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
spot wielkomiejski

Dzisiaj byłem odwiedzić stare śmieci. .. Zawitałem na inny spocik nazwijmy go "wiejskomiejski", żeby dokonać rekonesansu, sprawdzić jak z maskowaniem itp.. Na jesień dołki fajnie przekopane z gównem krowim, w każdym siedzi ziemia sklepowa ok 80l. Po drodze (a droga daleka) postanowiłem troche nawozu nazbierać :p żeby wycieczka nie była bezproduktywna.. a tu leżał nawóz granulowany.. heh po co kupować w sklepie, jak leży tu i tam. Wystarczy się schylić. Po dotarci na miejsce troche poruszałem dołki, a gdzie kupy nie było to dosypałem, wykonałem drobne porządki i maskowanie krzaczorami ogrodzenia. tak jak widzicie spocik wiejskomiejski jest oddzielony od świata solidną siatką leśną. Mam pewność, że tylko ludzka stopa na nim może sie pojawić. Odpada problem ćpuńskich saren i dzików co orają gdzie popadnie. Ślimaki teże się nie zapuszczają w te rejony (chyba ze strachu) więc gitara. Jedna zmienna w losach uprawy odpada.. Ten dołek to tzw kompostownik gdzie lądują narazie wszelkie odpapy, łodygi, korzenie, nadmiarowe gówna itd. Będzie mocarnie nawieziony na przyszłość. W tym roku stawiam na ten spocik, że będzie 100% organiczny. Jak dam rade to postaram się dostarczyć jeszcze kompost na wiosnę. Ale przygotowany jest już mega. Tylko problem jest z jednym... moje zasoby z poprzednich lat już nie kiełkują, więc jestem kompletnie pozbawiony pestek. Jeśli ktoś chciałby śledzić losy tej fotorelacji i ma zbędne geny to chętnie przyjmę:p Dodam tylko, że ten spot będzie uzbrojony w "alarm GSM" oraz system zbierania wody. Już mam przygotowany zbiornik 200l na deszczówkę. Może w następnym odcinku będzie montaż systemu zbierajacego deszczówke albo zabezpieczenia alarmowego.. zobaczymy. Mam już rozkminione jak to zorganizować w całość tylko pozostało przeprowadzić ostatnie testy zanim się to zatacha na miejscówkę.

---------- Post Zaktualizowany 22:11 ---------- Data pierwszego postu 21:56 ----------

rozjechane te foty z tekstem nie wiem co jest..
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To nie pierwszy out?
 

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Podobny..ale inny heh To jest "Wielkomiejski" już rozdziewiczony dawno temu i przygotowany do sezonu"2018
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Widzę że masz zacięcie i dobrze ci to idzie. Przygotowania ida pełna parą. Odezwij sie na pw to pomogę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół