nasiona marihuany

Pochmurna miejscówka na out'18

Wyszukiwarka Forumowa:

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Czesc, w dzisiejszym odcinku zamierzam przedstawić Wam
fotorelację z przygotowania miejscówki do Pochmurnego outdoora 2018.

Zadaniem jest przedstawienie wszystkich kroków od A do Z w uzyskaniu miejscówki idealnej.
Chciałbym aby było to miejsce samowystarczalne, czyli takie gdzie jest wszystko potrzebne do outdoor-zaczynamy.

Miejsce to jedno z moich najnowszych odkryć. Na szczycie wzniesienia, doświetlenie od wschodu do zachodu, super przewiew, kamuflarz naturalny.
Otoczenie to głównie krzaki cierniste tj. tarnina, w zasadzie odkryć go można tylko z lotu ptaka- nie przewiduję żeby ktoś był tak szalony jak ja i wchodził do środku.

Ze śladów na śniegu wynika, że nic przedemną nie przedarło się do centrum, wiec śmiało przyznaję się do rozdziewiczenia tej miejscówy.heh

Z racji tego, że poletko jest skrajnie zarośnięte
to muszę zacząć przygotowanie już teraz tj. w marcu.

Okolica to łąka zarośnięta krzakami- całość zarośniętej powierzchni to około 20x25m - więc jest potencjał.

Na foto efekt 4 godzinnej wycinki - uzyskałem poletko 5x3m,
narazie skróciłem okoliczny żywopłot na wysokość ok 1,8m-być może jeszcze go obniże..zobaczymy. Obciąć można zawsze




Pozostawiłem na poletku pojedyńcze badyle na środku-tak dla picu- żeby coś tam było.


Materiał który wyciąłem posłużył do zagęszczenia ogrodzenia




Wejścia są 2. Jedno z lewej, drugie z prawej. Widać to na foto - wbite kijki z rękawicami.





Będzie jeszcze wyjście awaryjne nr 3 ale to w niedalekiej przyszłości.

W następnych odcinkach...
Rwanie korzeni, zagęszczenie żywopłotu, zabezpieczneie wejscia, doprowadzenie wody z pobliskiego źródełka i co tam jeszcze będzie konieczne

a na wiosnę:
wykopki,naworzenie,sadzenie:p

w planach na przyszczłość:
budowa "bacówki" do suszenia i trymingu

wszelkie pomysły mile widziane, zapraszam do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
bedisz robił żopłoto powbij to gleboko w ziemie wiem ze twrda pewnie moze na wiosne sie cos zakorzeni to bedzie bajka jak zacznie liscie puszczac itp..
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
troche sie na***iesz, wezme pozniej z kolejnych odcinkow materiał do wiki odnosnie takich miejsc hehe.

widac ze gesto snieg sie sciele, nie bales sie o slady butow, czy szedles bezpiecznie
 
L

Lord of Old School

Guest
Mam podobne poletko i zainspirowales mnie tymi gałeziami do maskowania spota hehe .Wrzuce za jakiś czas zdjęcia mojego spota to sobie zobaczysz pozdrawiam
 

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Od lat nie udzielałem się na forum, więc w końcu zamierzam wnieść swoje 3 grosze..
a czy się to nada na wiki....jeśli tak to będę zaszczycony heh

Jeśli pytasz o ślady to owszem są ale skrzyżowane, poruszanie sie tyłem, pętle i ścieżki do nikąd.
Więc nawet gdyby mnie ktoś śledził to miałby lipe, a pozatym śnieg topnieje bo już jest na + temperatura.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Dobre miejsce, byle Janusz nie będzie się pakował w tarki. :D
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Roz***ał mnie jeden z planów na przyszłość `` budowa bacówki `` :) .

Spot bardzo dobry, trzeba pamiętać, że miejsca jak te budzą negatywne uczucia i zwykli ludzie nie wejdą tam z byle powodu - no chyba, że szukać miejsca na out tak jak Ty. Jeśli w pobliżu się nikt nie kręci, to śmiało karczuj i rób tam poletko. Był już tu jeden taki projekt na forum w tarninie ( ja pamiętam akurat 1 ) i dał naprawdę przyzwoite efekty. Zapowiada się ciekawy projekt, będę obserwować.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Wejscie zrób tylko jedno i podchodz do tych karzaków za każdym razem z innej strony
Ścieżki przyciągają ***anych złodziei. Właśnie tak straciłem jednego spota w zeszłym roku, wchodziłem do niego tak ze nie było szans by go znaleść ale jak wnosiłem ziemie to kursowałem w nocy chyba z 8 razy i zostawiłem ścieżkę po której go znaleźli.
Podobnego spota lub dwa szykuje w tym sezonie, trzymam kciuki!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Obiecująco wygląda to miejsce. Powodzenia!
 

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Kolejny upik ze spocika "KOLCZASTEGO". Tym razem troche zleciało, wszystko transportowane na garbie jak wielbłąd, jakieś 5km przez las, rzeke, pod górke, w dolinke i na zbocze. Typowa kwiatowa 250l i 400l jakiegos sklepowego mixu z kompostem. 5km na mapie w lini prostej x 15 kursów=75km. Ale mięśnie wyrobione, siłki nie trzeba.heh Zobaczymy na czym lepiej pójdą planty. Myślałem, że rwanie korzeni łatwo pójdzie, zmodziłem nawet wyrywarke. Działa to na zasadzie takiej, że stoi tak jak teraz, przez to przechodzi łańcuch, na środku jest przegub (gwóżdz heh), a rączką się wajhuje oczko po oczku łańcucha. Teoria teorią o praktyka.. zmontowałem, zawinąłem korzeń łańcuchem i jade z koksem do góry i na dół. Korzeń aż trzeszczy i.......***ałem łancuch fi 6!!!!!!!!!!!!!!!!! .....kopara opadła i tyle z roboty Z racji tego, ze cholernie nie chce mi się tego kopać to kminie jak to zrobić najmniejszym wysiłkiem. Wykończyłem się tym transportem fizycznie i ***anym łańcuchem psychicznie.. Mam 2 pomysły. Pierwszy to wysypać na poletko kukurydzy i dać publiczne zaproszenie dzikom. Wjadą, przeorają i gitara.. A opcja druga to doniczki, albo wory. Myśle że po 70l do 100l na panne.
 
Ostatnia edycja:

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Jak masz problem z licznymi korzeniami, to zawsze możesz usypać kopce, na pewno będą lepsze niż worki, czy doniczki... wszystko ci będzie moment wysychać, a przecież nie chcesz tam zbyt często chodzić. Jakbyś nie poradził sobie z korzeniami, to tylko kopce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół