nasiona marihuany

Najlepsza pod względem smaku odmiana?

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Witam całe forum #!

Zakładając że uprawa będzie organic i nic nie spierdzielone , jaką odmianę do boksa polecacie jeśli szukam tych najlepszych pod względem smaku? ( słodkie lub cytrynowe coś w tą stronę,ew. kwiaty)

indici , hybrydy i sativki które wam najlepiej smakowały to? :sunny::sunny:
chcę zaznaczyć że nie interesuje mnie delikatny aromacik a coś mega konkretnego.
wiem że są setki fenotypów każdego straina w tych całych shitbankach w dzisiejszych czasach,ale jak już miałbym w planie selekcję z większej ilości pestek gdzie szukałbym matki na klony to na które strainy zwrócić uwagę,jeśli chcę coś smacznego?


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Smak to wiadomo - jeden lubi bigos, inny kanapke z dzemem.
Jak dla mnie im wiecej zywicy, tym lepszy i intensywniejszy smak i zapach.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Dzięki za dobrą radę!
A jakie odmiany które gościły w Twoich projektach,były najbardziej żywiczne?
Które ze strainów wspominasz najlepiej pod względem żywica/smak?

pozdrawiam!

ps. Twój AoF był przeza***isty,ale plon mały z tego jest jak dobrze doczytałem.No a jak ma się w nim smak-moc?
Bo jeśli są super to posadzę i mało wydajne strainy,byle by się smak zgadzał.Celuję w jakość,nie ilość.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mi najbardziej smakowo siadł Amber Dog od Grzesia, ale chyba już nie ma tych pestek nigdzie... Smak jak guma balonowa co stwierdziło parę osób.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Większość z tych "białych" odmian daje niewielki plon lub w najlepszym wypadku przeciętny. Nie znajdzies odmian z topami jak butle jednocześnie białych od żywicy. Z tego co ja mogę polecić, to i tak nic nie idzie w PL kupić. Szukaj za oceanem takich odmian jak naprawdę zależy Ci na jakości i unikalności, żadne tam Dinafemy czy inne RQS etc., tylko licz się z wysoką ceną, po taniości nikt dobrych strainów nie sprzeda.

https://www.seedsherenow.com/
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
dzięki wielkie za konkrety!

poszukam tam czegoś dla siebie i myślę że jeszcze w tym roku ruszę z jakąś FR z ciekawymi odmianami.

pozdrawiam
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Jak coś smacznego i mocnego to Strawberry Haze.

Miałem okazję ostatnio tego prňbować z coffa - coś pięknego. Zapach zioła i poziomki...
Trochę zwiódł mnie jego delikatny dymek, faza weszła dopiero po chwili, ale narastała z minuty na minutę.
Działanie typowe jak na sati. Euforia, łeb zawalony natłokiem myśli i rozkmin, śmiech wręcz nie do powstrzymania :) polecam
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Co do amber doga, jak ma się działanie i plon w praktyce? Posiadam jedna peche :D
 

satindi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
134
Buchów
0
Myślę, że grubo ponad 200 odmian dane mi było w życiu skosztować
Te zapadły mi w pamięci najbardziej i z czystym sumieniem polecam dla smakoszy :)

Cheese od Big Buddhy
Lavender od Somy
Spice White Devile od Samsary
Domina Haze od Kannabia
Black Widow od Female Seeds
The Purps od B.C Bud Depot - absolutny nr 1, białe pheno coś niesamowitego

Ogólnie Skunky (wszelkie grapefruity, blue berry, mango, lemony, itp.) są bardzo smakowite więc tutaj bym szukał jakieś unikatowej krzyżówki
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Satindi a co powiesz na pineapple express, super skunk #1, blueberry domina? :D
 

satindi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
134
Buchów
0
Pineapple exprress - testowałem w Coffiku Barney'a, nie zapadła mi w pamięci. Ciekawa genetyka więc wydaje mi się, że można coś tam dobrego znaleźć, jednakże mocny rozstrzał phen trochę zniechęca
Super Skunk od SS - testowałem ale nie zapadła mi w pamięci, Skunk bez polotu i finezji ;)
Lepiej już wspominam Orange Bud od Dutch Passion
Blueberry Domina - nie testowałem. Automat?
Black Domina moim zdaniem jest ciekawą genetyką i nie docenianą u nas
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Myślę, że grubo ponad 200 odmian dane mi było w życiu skosztować
Te zapadły mi w pamięci najbardziej i z czystym sumieniem polecam dla smakoszy :)

Znaczy się każda z tych odmian uprawiana w dowolnych warunkach i na dowolnym setupie będzie wyglądać, pachnieć i smakować identycznie? I każdemu będzie smakować? Jak lubisz schabowego, disco-polo i niskie brunetki, to myślisz, że wszyscy inni też polubią?

Sorry, ale takie topiki nie mają kompletnie żadnego sensu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół