nasiona marihuany

Hindu Kush x Auto Diesel Berry Półautomat

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jestem tu od lat wiec troszke sprostuje bo dziwne teorie powstają . . . relacje Grzesia z administracją forum sa bardzo bardzo dobre i przyjacielskie . . . gdzies tam kiedys na przestrzeni lat Grzes miał jakąs mała przepychanke słowną z jednym z czerwonych ale to było dawno i szybko zostało wyjasnione . . . tak ze prosze nie rozsiewac farmazonów ;)

Co do grzesia przyszłości tez nie rozumiem Waszych domysłów i wniosków - Grzes jedynie napisał otwarcie ze na ten rok poprostu nie bedzie w stanie nic przygotowac i tyle . . . co bedzie dalej czas pokaże napewno Was Grzesiu poinformuje . . . należy z optymizmem i nadzieją wypatrywac . . . bo szkoda zeby tak porzadna marka ktora wypracowala sobie renome na przestrzeni lat ot tak zniknęła, ja osobiście wierze ze GGS jeszcze wróci do gry . . . <peace>
 
Ostatnia edycja:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
HK x DB, PM x DB, ten sort zwany był na dzielni "holendrem". Zacne geny, mocarne, szybkie i wydajne. Bardzo liczę na powrót Grzesia.

Purple Maroc x Diesel Berry





HK x DB

 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Wystarczy obczaić w tym roku kto ma dobre pafy i szybkie sezony, i się nie podniecać jednym producentem, ja wiele razy miałem GGS dobre siemie ale trzeba też zmian bo popadniecie w monotonie.
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Jestem tu od lat wiec troszke sprostuje bo dziwne teorie powstają . . . relacje Grzesia z administracją forum sa bardzo bardzo dobre i przyjacielskie . . . gdzies tam kiedys na przestrzeni lat Grzes miał jakąs mała przepychanke słowną z jednym z czerwonych ale to było dawno i szybko zostało wyjasnione . . . tak ze prosze nie rozsiewac farmazonów ;)

Co do grzesia przyszłości tez nie rozumiem Waszych domysłów i wniosków - Grzes jedynie napisał otwarcie ze na ten rok poprostu nie bedzie w stanie nic przygotowac i tyle . . . co bedzie dalej czas pokaże napewno Was Grzesiu poinformuje . . . należy z optymizmem i nadzieją wypatrywac . . . bo szkoda zeby tak porzadna marka ktora wypracowala sobie renome na przestrzeni lat ot tak zniknęła, ja osobiście wierze ze GGS jeszcze wróci do gry . . . <peace>

ok. pewnie odkopałem tą sprzeczkę na forum niedawno i błędnie mi się wydawało, że mogła mieć jakiś zwiazek ze wstrzymaniem pracy przez Grzecha. Nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd i sam dokładnie nie pamiętałem co i jak, ale dobrze ze to wyjaśniłeś. Również mam nadzieje, że wróci.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Potwierdzone ?

ESxP u mnie ładnie urosła, ale pękła i się podłamała... nie wiem czy przetrwa.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Witam
U mnie wszystko gra , zrobiłem sobie przerwę od mojej pasji , nie tylko tej , wiele rzeczy odpuściłem z powodu całkowitej zmiany życia , miałem i mam jeszcze duzo do ogarnięcia. Relacje z forum i ludźmi dalej są takie jak zawsze - dobre .
Od tego nie ma ucieczki , jeszcze tu ku**a wroce !!!
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Witam
U mnie wszystko gra , zrobiłem sobie przerwę od mojej pasji , nie tylko tej , wiele rzeczy odpuściłem z powodu całkowitej zmiany życia , miałem i mam jeszcze duzo do ogarnięcia. Relacje z forum i ludźmi dalej są takie jak zawsze - dobre .
Od tego nie ma ucieczki , jeszcze tu ku**a wroce !!!

Wracaj wracaj bo bida bez twoich pestek:/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół