nasiona marihuany

Hindu Kush x Auto Diesel Berry Półautomat

Wyszukiwarka Forumowa:

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Witam,
Prosiłbym o jakieś fotki tych roślin osób które miały te pestki, ponieważ zamówiłem je, a zdjęć w temacie podpiętym jest nie za dużo tej że odmiany, a jeśli są to często bez podpisu. Tak tak wiem, poszukaj w fotorelacjach. Ale lepiej tak zebrać do kupy info w jednym...

Jak z paleniem? Zapach, topki bardziej zbite, czy luźne?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Topy zbite jak kamienie, zapach ziemisty z owocową nutką.

IMGP1156.JPG


Rośnie jak typowa choinka, ten dał 180g suchego.

DSC_0341.jpg


Wadą jest to że łatwo pleśnieje, warto popryskać czymś jeśli się nie boimy jarać chemii.

DSC_0350.jpg
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Miałem 2 sztuki, pierwszego ścinałem chyba ostatnie sierpnia albo pierwsze dni września. Drugi potrzebował miesiąc dłużej. Ten z fotki to ten wcześniejszy.
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Wygląda zacnie, może mi też coś wyrośnie. W jakie dołeczki je wrzuciłeś? Normalne 30-stki? Jak wyglądało Twoje medium? Zastanawiam się, czy nie zasadzić ich w czystej warzywnej ziemi.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To akurat było przekopane poletko gdzie rosły 3 krzaki. Ziemia spotowa + kupna + kompost + dolomit + obornik i inne takie organiczne bajery.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Dobre palonko, kosa koniec wrzesnia, poczatek października.

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Moje były mocne w ch*j, powiedział bym że nawet pod lampami sztuką jest zrobić taki sort.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Popieram Śmieszka, naprawde dobry sort. Miałem 2 lata z rzędu i zadowolony byłem. A ze 100g tego rózgowatego feno jak zrobiłem Green Dragona na bimbrze (3L) to wy***uje z kapci starych zaprawionych w bojach od lat ćpunów hehe.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Ma ktos moze pesteczki HK x DB na sprzedaz w oryginalnym opakowaniu? W sklepach nigdzie juz nie ma. Jak cos to priv
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
To już legenda tak jak działalność Grzesia :(
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Sam bym ich z 50 kupił! Takie pestki na out rzadko się zdarzają niestety...

---------- Post Zaktualizowany 20:54 ---------- Data pierwszego postu 20:53 ----------

To już legenda tak jak działalność Grzesia :(

Skąd pewność, że Grzecho zawiesił działalność na stałe?
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ja mam w ch*j HK x DB ale własnej roboty ;), geny troche się rozłażą ale i tak zostaje z 50/60 % tego co ma być ;). Nie pisać na PW nie daje nie rozdaje, nie mam czasu na to.
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Sam bym ich z 50 kupił! Takie pestki na out rzadko się zdarzają niestety...

---------- Post Zaktualizowany 20:54 ---------- Data pierwszego postu 20:53 ----------



Skąd pewność, że Grzecho zawiesił działalność na stałe?

Gdzieś na forum czytałem jak Grześ napisał, że daje sobie z tym spokój (pewnie na jakiś czas) po czym gdzieś jeszcze czytałem, że się wkurzył na adminów chyba (nie pamiętam dokładnie) za to że mu jakieś posty kasowali i że skoro "nie może pisać tego co chce" napisał im aby skasowali mu konto i ma ich gdzieś. Jak tam jego działalność na innych forach o tej tematyce to nie wiem. Zobaczymy czy na następny sezon będzie online, ale wątpie. Wydaję mi się, że z tego powodu pojawia się nazwa w aktualnych fotorelacjach "ostatnie ggs-y"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół