nasiona marihuany

4,5 m2 12 automatów, kokos biotabs ledy uhomade 1230 watt cob+mono

Wyszukiwarka Forumowa:

Xavery

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
240
Buchów
0
czy ten twoj sposob suszenia jest lepszy od zawieszenia krzakow do gory nogami ? Pytam bo sam sie teraz bede przymierzal do suszenia i to pierwszy raz w namiocie

MOD: jeśli chcesz zwrócić czyjąś uwagę na Twojego posta to dajesz przed jego nickiem "@". O tak: [MENTION=65843]Xavery[/MENTION] [MENTION=12145]uho666[/MENTION].
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
[MENTION=12145]uho666[/MENTION] mam pytanko, w tych 6 donicach z autopotem był tylko Light mix i tabletka ? Nie mieszales z niczym aby gleba była luźniejsza ? Sprawdza się to ? Mam tu na myśli czy samego light mixu można użyć w autopocie i czy działo to po mimo ze producent zaleca kokos
 
Ostatnia edycja:

heniekzbagien

Active member
Rejestracja
Lip 23, 2018
Postów
26
Buchów
0
Niezły plon :)
Uho mam kilka pytań, a nie mam opcji napisać priva z racji ograniczeń konta. Skrobnij do mnie pierwszy, ok?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
[MENTION=12145]uho666[/MENTION] mam pytanko, w tych 6 donicach z autopotem był tylko Light mix i tabletka ? Nie mieszales z niczym aby gleba była luźniejsza ? Sprawdza się to ? Mam tu na myśli czy samego light mixu można użyć w autopocie i czy działo to po mimo ze producent zaleca kokos

dziala sama ziemia rowniez za***iscie ,ja nie dodawalem kompletnie nic oprocz biotabsow ,i tak bylo juz z 2 razy i zawsze spoko

---------- Post Zaktualizowany 23:08 ---------- Data pierwszego postu 23:07 ----------

Niezły plon :)
Uho mam kilka pytań, a nie mam opcji napisać priva z racji ograniczeń konta. Skrobnij do mnie pierwszy, ok?

heniu , jak ja ci napisze priv a ty mi to to nastepny bedziesz mogl za 3 tygodnie he tak sie nie dogadamy ale wale ci priv tak czy siak

---------- Post Zaktualizowany 23:10 ---------- Data pierwszego postu 23:08 ----------

nie moge wyslac priv do ciebie za chu*a
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
spoko jest najwazneijsze ze rodzina w komplecie haha
 

garmin_mb

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2011
Postów
75
Buchów
1
Jezusie, Maryjo, Jozefie i osiolku - Uho mistrzu, po obejrzeniu tej relki szczena opadla mi gdzies na podloge i nie moge jej znalezc!! Wyciagnac takie ilosci z afow to naprawde trzeba umiec!! Szok!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół