nasiona marihuany

Panel Led 1m2 1.500 zł

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Witam.
Po moich porażkach z lampami i resztą stwierdzam chyba że podstawą w naszym fachu jest oświetlenie.
Będę miał w najbliższym czasie trochę zaskurniaków i teraz dylemat co kupić?
Myślałem o takim czyms:

https://www.growbox.pl/product-pol-...-288W-192W-45x31xh9cm-oswietla-120-120cm.html

Mam Box 1m2

Może wy macie jakieś sugestie???
Budżet to 1.500 zł no chyba że nie dużo trzeba będzie dołożyć do czegoś lepszego.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
sam zbuduj oparty o diody COB :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Za tyle to gotowca kupisz do 0,36 a nie na 1m2. Oczywiście mówię o panelu dobrej jakości. Ale generalnie to lepiej HPSa kup :)
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Nie jestem bardzo ogarnięty w tematyce LED ale mam pytanko czy za te 1500 zl nie da sie zbudować czegoś konkretnego na ten 1m2??? mówię tu o diodach COB
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Ok. To może inaczej do jakiej kwoty kupię fajnego leda na 1m2 i nie mówię tu o tych lampach za 8 tyś. Wszyscy chwalą Hydro Marsa i uprawy wychodzą. Może coś w tym kierunku.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z ledami nie pomoge, ale zapytam inczej: dlaczego nie hps? W takim budzecie zpokojnke kupisz wentylowany odblysnik, elektroniczny balast 600w/400w z regulacja i zarowki hps 600w i 250/400w. Jezeli nie wyszlo ci pod hps to nie czekalbym na sukces pod ledami, bo to jest bardziej wymagajace zrodlo swiatla (ot chocby niedobory)
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Z ledami nie pomoge, ale zapytam inczej: dlaczego nie hps? W takim budzecie zpokojnke kupisz wentylowany odblysnik, elektroniczny balast 600w/400w z regulacja i zarowki hps 600w i 250/400w. Jezeli nie wyszlo ci pod hps to nie czekalbym na sukces pod ledami, bo to jest bardziej wymagajace zrodlo swiatla (ot chocby niedobory)

Chodzi mi przede wszystkim o prąd. Taki Hps 600 jaki ma pobór realny? Z tego co się orientuję to jak 600 w to 600 bierze
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Chodzi mi przede wszystkim o prąd. Taki Hps 600 jaki ma pobór realny? Z tego co się orientuję to jak 600 w to 600 bierze

U mnie magnetyczny balast pobierał 670W, a balast cyfrowy 640W
 
S

ShelbyGT

Guest
Za 300 dolarów kupisz na alliexpres gotowy zestaw do montażu 300w na cobach citizena albo bridgelux vero. Diody, radiatory, holdery, pasta - tylko poskręcać trzeba.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Dzięki wszystkim za odpowiedzi mysle że ten mars II który
Przedstawił Weed_hub będzie ok i tak w sumie to też o nim myślałem. Teraz tylko jak to bezpiecznie sprowadzić.Może kuzyn mi kupi i wyślę. Zobaczymy. Jest też na allegro tylko cena duża 2300zł a jak liczyłem ten droższy kosztuje 390 dolarów to różnica jest prawie o połowę. Z tego co wyczytałem to ten Mars też mało nie pobiera mocy. No cóż chyba trzeba będzie zainwestować na przyszły rok w fotowoltaike bo inaczej to na prąd nie wyrobię... Pozdro
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
O... coś się zmieniło na stronie Marsa i nie ma już modelu 1200 ;/. 900 pobiera 350W w trybie Veg i Bloom. Zamawiasz na Ali za 330 $ i przychodzi dyskretnie DHLem (musisz tylko wybrać wysyłkę z europejskiego magazynu). Jeżeli chodzi o zużycie prądu to jak planujesz komercję (nie lubię) to odrobisz a jak na własne potrzeby to 900 zdecydowanie za duża :)
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Weed_hub o żadnej komercji nie ma mowy. Wszystko jest tylko i wyłącznie w celach rekreacyjnych i dla zdrowia (walka z rakiem Teściowej) z tąd to 1m2 chciałem szybko wychodowac dużo na ciasteczka no ale cóż jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy. Mam nadzieję że to mój początek w za***istym hobby oczywiście poza wedkarstwem. Myślę że ten Mars 900 zniesie on ma 350 w poboru nie jest źle dam radę ale czy starczy?
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Weed_hub o żadnej komercji nie ma mowy. Wszystko jest tylko i wyłącznie w celach rekreacyjnych i dla zdrowia (walka z rakiem Teściowej) z tąd to 1m2 chciałem szybko wychodowac dużo na ciasteczka no ale cóż jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy. Mam nadzieję że to mój początek w za***istym hobby oczywiście poza wedkarstwem. Myślę że ten Mars 900 zniesie on ma 350 w poboru nie jest źle dam radę ale czy starczy?

Na 1m2 nie starczy, wg mnie max na 0,8mx0,8m, ale z drugiej strony jak się postarasz to postawisz tam 8 krzaków a zebrać możesz z 500g, starczy na jakieś 1000 ciasteczek dla teściowej.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Kurde czaje się na tego Marsa ale na alliexpres koszt całkowity 1700 zł gdzieś ok. A na allegro 1900. Nie ma takiej dużej różnicy i na dodatek gwarancja jest. I jeszcze c pewnie trzeba będzie czekać 1 miech i na dodatek może się okazać że przydupca jakieś cło nie wierzę im. Zobaczę jęczę chwilę może się coś zmieni. Myślę że z miesiąc mam czasu jeszcze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół