nasiona marihuany

Panel Led 1m2 1.500 zł

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
No właśnie jak ktoś nie umi uprawiać to niech sobie ogranie biotabs i samo rosnie czy nie do tego to się sprowadza ?
 

Miyagi

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
32
Buchów
0
[MENTION=84598]pakowski[/MENTION] wysłałem zapro bo mam pare pytań , nie wiem czy mi wstawilo wczesniejsza odpowiedz bo mi strasznie zamula srajfon ostatnio. nie jestes sprzedawca tego golda czasem ? bo to wyglada wrecz niewiarygodnie ,ale jakos Ci wierze. poza tym mam szatanski plan na duzy projekt i jakies 15k na same lampki wiec bardzo przydałaby mi sie wasza pomoc bo wiadomo ze chcialbym za to dobrze oswietlic jak najwieksza powierzchnie :) fajnie ze wkoncu taka burza mozgow sie tu zrobila z ogarnietymi gosciami o ledach bo o gotowych panelach niebardzo jest jakis dobry temacik , mimo ze jest chyba nawet przyklejony o 10panelach i nie ma tam nic o tym goldzie , czy marsie czy spectro :/
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
[MENTION=87869]Miyagi[/MENTION], nie jestem sprzedawcą tych paneli. Po prostu pokazałem jak ładnie nawet organika pod tym idzie.

Najpierw leciałem pod HPS, później był Mars - którego bardzo szybko się pozbyłem bo miałem gorsze efekty niż pod HPS, później wszedłem w HPSy na elektroniku Lumateka. Po tym było Spectrolight 240, które było bardzo dobrym panelem, ale ciut brakowało mi mocy. Spectro odkupił mój znajomy, a ja w poszukowaniu czegoś innego trafiłem na panele, których fotki teraz pokazuje.

Robilem ogromny research lamp led. 400-500W realnej mocy na m2.
Moi faworyci i moim zdaniem czołówka COB i ledów full spectrum o tej mocy to:
-Migro 400
-Spectrolight Xplosion 550
-Ledfarm Gold 480
-Spectrum King 400+

Wybrałem to co wybralem i nie zaluje :)
 
Ostatnia edycja:

Miyagi

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
32
Buchów
0
[MENTION=84598]pakowski[/MENTION] kurcze nie moge wysyłac w ogole wiadomosci prywatnych , nie wiem czemu nawet. mam pare pytan np czy panele led oplaca sie mieszac z hps ami ? w pazdzierniku wyprowadzam sie do kuzyna do nl i tam sa dwa pomieszczenia a w jednym z nich ( 2,5 x 4 m albo
1,80 x 5m) chciałbym sobie zrobic duuużego boxa . kuzyn ma doswiadczenie w hpsach i sie tego bardzo trzyma , ale ja nalegam na ledy ( na nich zacznie robic matki zanim przyjadę stąd to pytanie czy to nie byloby wydajne ?
 

pakowski

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2017
Postów
116
Buchów
1
Tu macie jeszcze fotki z boxa 0,64m2, automaty w donicach 6L, nawozy to AN Bloom A+B (bez nawozów na wega leciałem) i overdrive. Nic więcej nie dawałem. Fotki całego boxa w niecałym 60 dniu, fotki topoów to jakoś 60-65 dzień. Oświetlenie 2x Gold 150











Obok był box 1m2 i 400w HPS i mniej z niego wyszło :D

Tak samo karmoine byly. Te z leda mega inna struktura i o wiele bardziej oklejone żywicą. O dziwo smak byl tez o wiele lepszy spod leda.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół