nasiona marihuany

[AF][CFL125W][0,16m2] - Centkowe CBD - Amnesia Auto oraz Cheese Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
Przepraszam za tak długi czas bez up'a, było to związane z powodem dla którego zabrałem się za odmiany CBD. Niestety już się tej osobie nie przydadzą :(. Z pozytywów/negatywów znalazł się ktoś komu mam nadzieję pomogę w walce.

Dobra bez dodatkowego pitolenia, na dzień dzisiejszy tak to wszystko wygląda.

Dzień 70
Z przodu Amnesia, z tyłu Cheese. Amnesia porozciągana, bardzo dużo małych topów, szczyt główny 2/10. Cheese również dużo małych topów plus według mnie dobrze puchnący szczyt główny.
















 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Podobają mi się rosliny pod CFL, wyglądają zawsze najzdrowiej, chciaż wiadomo, że plony nie są za wysokie... daj znać po ścince ile wycisnąłeś gramów, no i mam nadzieję, że uda się komuś pomóc.
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
Dzień 85

Trochę martwi mnie ciągły brak brązowych trichomów, ciągle przezroczyste/mleczne. Na tym etapie chyba już powinny powoli kończyć żywot?

















 

StaryRower

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2015
Postów
56
Buchów
0
Jeszcze długa droga przed Tobą :)

Roślinki pod CFLkami dochodzą dłużej. Moja "szybka" odmiana potrzebowałą 105 dni aby mogła zostać ścięta.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,510
Buchów
2,920
Odznaki
3
Dzień 85

Trochę martwi mnie ciągły brak brązowych trichomów, ciągle przezroczyste/mleczne. Na tym etapie chyba już powinny powoli kończyć żywot?

A po co Ci brązowe? Zwłaszcza przy CBD. Brązowe oznaczają rozpad canbidoidów. Jeśli nie puchną, to tnij.
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
Dzień 85

Trochę martwi mnie ciągły brak brązowych trichomów, ciągle przezroczyste/mleczne. Na tym etapie chyba już powinny powoli kończyć żywot?

A po co Ci brązowe? Zwłaszcza przy CBD. Brązowe oznaczają rozpad canbidoidów. Jeśli nie puchną, to tnij.

A no to widzisz, umknęła mi ta informacja całkowicie. W takim razie leję już samą wodę i poobserwuję jeszcze kilka dni i jak już nie będzie różnicy to tnę.

Dzisiaj po otwarciu boxa taki widok mnie zastał. Przenawożona? Czy normalny efekt dojrzewania?





 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,510
Buchów
2,920
Odznaki
3
Normalna sprawa. Roślina zjada samą siebie, żeby w nasiona poszło. Niczym się już nie martw.
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
No to poszła decyzja - kosimy. Trichomy głównie mleczne. Tematu wyszło dość skromnie. Głównym winowajcą obarczam lampę, chyba jednak za słaba była i za bardzo się wyciągały. Nie zmienia to faktu, że jestem bardzo zadowolony z całej uprawy, obyło się bez większych problemów. Aktualnie była lekka kosiarka i zostały podwieszone.







 

beginner420

New member
Rejestracja
Lip 4, 2018
Postów
4
Buchów
0
Jak Ci się sprawdzał ten growbox ogólnie? Filtr dawał radę? Czułeś coś w pokoju? Brałbyś lampę 200W zamiast 125? Wentylator był mocno słyszalny?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół