nasiona marihuany

[AF][CFL125W][0,16m2] - Centkowe CBD - Amnesia Auto oraz Cheese Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
Jestem ciekaw co do tej cheese auto.
Powodzenia !

Dzięki ;) Cheese zdecydowanie mniejszy od amnesi. W sensie pięter i liści ma tak samo, lecz są o połowe mniejsze. Zobaczymy jak to będzie dalej

A co tak ci wali z boxa ze musisz mieć filtr na veg?

Walić nic nie wali, ale jak otworzę boxa to zdecydowanie czuję już woń MJ. :)
 
M

Maniaczek

Guest
A co tak ci wali z boxa ze musisz mieć filtr na veg?

Ja miałem tak że rośliny bardziej intensywniej pachniały podczas wegteacji niż na kwitnieniu.
(Tak, wiem ze zaraz ktoś sie znajdzie kto powie: "ale jak to możliwe że na wegetacji liście i łodygi bardziej pachniały od topów na kwitnieniu?" Nie wiem jak to możliwe ale tak miałem i to nie raz.
 

Masterkill

Active member
Rejestracja
Lip 26, 2012
Postów
25
Buchów
0
jak bez otwierania nic czuć to nie ma sensu na razie używać filtru :)
 
G

grohot

Guest
Strasznie mnie ciekawi Amnesia auto CBD, zakupiłem zestaw tych nasion jakiś czas temu i czekam na odpowiedni czas:).
Będę obserwował.
Powodzenia!
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
No to czas na update. Proszę o ocenę doświadczonych osób, ponieważ coś mi się wydaje, że ch***wo rosną :pl::pl:

Dzień 17









Dzień 21



Tutaj coś się podziało i pierwsze liście zźółkły. Zalałem biohumusem i chyba się nie postępuje


 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Siema dla mnie to chyba masz przelane i zbita nie oddychająca ziemie wiec ważne pytania jak, ile, kiedy podlewasz ?
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
Fotka była po podlaniu. Ogólnie staram się co 2 dzień podlewać, jak na głębokość palca jest sucho. Wspomagam też się higometrem doniczkowym. Na razie było podlewaną samą wodą. Następne podlanie planuję z biohumusem.
Z ciekawostek to Amnesia pokazuje już pierwsze włoski w kilku miejscach.
 

tecq

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2008
Postów
56
Buchów
2
Zasiadam i czekam z ciekawością ;]
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
No to leci up

Ogólnie to coś poszło chyba nie tak, chociaż warunki wydaje mi się miały idealne. Chyba ta żarówka jednak albo za słaba albo coś. Od jakiegoś czasu co drugi dzień musiałem podnosić lampę, ponieważ szczyt główny praktycznie już jej dotykał. Naginać jednak w tak małym boxie jest bardzo ciężko, ale robiłem co mogłem :p. Także rośliny według mnie są mocno powyciągane.

Druga sprawa - w boxie mam całe multum takich malutkich muszek - strzelam, że jakieś larwy były w ziemi. Nie potrafię się ich pozbyc, dałem lepce na muchy i po 5 dniach już je wymieniłem bo były na nich już praktycznie wszędzie poprzylepiane. Ktoś ma jakiś pomysł jak się ich pozbyć?

Poza powyższym rośliny całkowicie zdrowe, aktualnie świecę 13/11. Co drugi dzień podlewane kranówką + Biohumus eko dla roślin kwitnących (1 nakrętka na litr). Nie wiem który to już dzień flo, nie liczyłem :p. Kilka fotek z dnia dzisiejszego







 
G

grohot

Guest
Od ostatniego up`a sporo urosły!:)
Śledzę dalej, tylko która to Amnesia:p
Dał bym bucha, ale za cienki w uszach jestem;/
 

dydy

New member
Rejestracja
Kwi 29, 2018
Postów
3
Buchów
0
jakiś up? bedzie cos z tego palenia? :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół