nasiona marihuany

[AF] [LED 350W] [0,64m2] Amnesia, Kalashnikova, NYC Diesel

Wyszukiwarka Forumowa:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 93

Tak wyglądały dziewczyny po mojej kilkudniowej nieobecności:

normal_dzien_93.jpg


Trochę przesuszone, jedne bardziej, inne mniej. Nie ma tragedii, odbiły. Ładnie popuchły ( wszystkie oprócz Diesla) są twarde jak kamień i konkretnie oszronione. Jeżeli chodzi o trichomy to przewaga mlecznych, może 10% bursztynów i jak dla mnie to odpowiedni moment na ścinkę. Podziałam pewnie jutro, czyli w 98 dniu życia roślin.

Będąc w Polsce ogarnąłem melasę i po powrocie były jeszcze podlewane tą słodką pożywką ( łyżeczka na litr) Trochę późno, ale lepiej niż wcale. Mam nadzieje, że zdążyły trochę jej wciągnąć przez kilka dni. Poobcinałem obumarłe liście i po zabiegu wyglądały tak:

NYC Diesel

normal_dzien_93_-_diesel.jpg

normal_dzien_93_-_diesel_szczyt.jpg


No właśnie, nie popuchł. Trochę jakby hazowe feno, ale struktura topów inna. Ciekawy za to jestem smaku, bo paląc kilkukrotnie Diesla dało się wyczuć jego "paliwną" woń :-D


Amnesia 02

normal_dzien_93_-_amnesia_02.jpg

normal_dzien_93_-_amnesia_02_szczyt.jpg


Jeszcze nigdy nie udało mi się uzyskać tak twardych kwiatów, zbita jest okrutnie i właściwie nie będzie co trymować.


Amnesia 03

normal_dzien_93_-_amnesia_03.jpg

normal_dzien_93_-_amnesia_03_szczyt.jpg


6 konkretnych topów. Mógłbym ją jeszcze trochę zostawić, żeby dojrzała, ale chce suszyć w boxie, więc wszystkie pójdą na raz.


Kalashnikova

normal_dzien_93_-_kalashnikova.jpg

normal_dzien_93_-_kalashnikova_szczyt.jpg


Podobnie jak największa Amnesia, wyssała już prawie wszystko z liści. Kwiaty fajnie obrosły 3/4 łodygi i popuchły od ostatniego czasu.

Wychodzi na to, że następny up będzie za kilka dni ze ścinki, a potem suszenie i podsumowanie.

Z fartem
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 98

Harvest time !!!!

Po ponad 3 miesiącach i 73 dniach kwitnienia rośliny poszły pod nóż. Dwie z nich mogły by postać jeszcze trochę, ale musiałem ścinać wszystkie na raz. Wyszło całkiem spoko, jak na pierwszą uprawę w nowym boxie, z nową lampą i wynikającymi z tego błędami. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i na następny grow jestem już wyposażony w brakujące suple i nauczony doświadczeniem wystartuje z sezonami pod tym panelem. Jednak to dopiero pod koniec lipca.

normal_dzien_98_-_scinka.jpg


normal_dzien_98_-_scinka_2.jpg


normal_dzien_98_-_scinka_1.jpg


normal_dzien_98_-_scinka_3.jpg


Topy wyszły zbite, niektóre jak kamienie, inne mniej. Po zdjęciu ostatnich drutów, kilka łodyg ułamało się lub wygięło. Dlatego np. przy Amnesi 02 musiałem ponownie podwiązać lub przytrzymać szczyty ręką, by zmieściły się w kadrze :-D Z trymowaniem zeszło mi się whuj, bo nie działam komercyjnie i staram się aby liści było jak najmniej. Oczywiście wszystkie przytopowe i popcorn idzie na ciastka :-D
Tutaj dziewczyny po wstępnej obróbce i po końcowym trymowaniu gotowe do suszenia:

NYC Diesel

normal_Diesel_scinka.jpg


normal_Diesel_scinka_1.jpg


Amnesia 02

normal_Amnesia_02_scinka.jpg


normal_Amnesia_02_scinka_1.jpg


Amnesia 03

normal_Amnesia_03_scinka.jpg


normal_Amnesia_03_scinka__1.jpg


Kalashnikova

normal_Kalashnikova_scinka.jpg


normal_Kalashnikova_scinka_1.jpg


Wszystko poszło do boxa na suszenie i teraz tylko czekam aż to podeschnie, poleży w słoikach i będzie można stestować. Ciekawy jestem jak to wyjdzie wagowo, ale napewno lepiej niż pod CFL :-D Dam znać w podsumowaniu fotorelacji. Nie jestem dobry w smoke reportach, ale może spróbuje coś napisać za jakiś czas, chociaż odmiany nie są jakieś niezwykłe i myślę, że wielu użytkowników miało z nimi do czynienia. Jak zwykle okulała się grudka haszu z nożyczek - fajna przyprawa do blantów :-D

normal_dzien_98_-_scinka_4.jpg


normal_Asz_scinka.jpg
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Podsumowanie

normal_sloje.jpg


Czas podliczyć jak to wyszło i zakończyć fotorelacje. Ku mojemu zaskoczeniu, nie jest tak źle, choć zawsze mogłoby być lepiej. Jeszcze niczego nie testowałem, bo chcę, aby chociaż te 2 tyg. poleżało. Na razie wszystko posortowałem i niech nabiera smaku w słoikach. Tak więc po kolei:

NYC Diesel

Wyszło 30g bardzo aromatycznych i mega zbitych topów.

normal_sloje_Diesel.jpg


normal_sloje_Diesel1.jpg


Amnesia 02

Z nietrenowanej bardzo ciekawe szczyty wyszły, takie soczyste bombeczki :-D Wyszło 47g, więc całkiem klawo.

normal_sloje_Amnesia_02.jpg


normal_sloje_Amnesia_02a.jpg


Amnesia 03

To ta trenowana na 6 szczytów i z pewnością brakowało im jeszcze z 2-3 tyg. Są dość spore, ale struktura bardzo luźna i liściasta. Wyszło 25g

normal_sloje_Amnesia_03.jpg


normal_sloje_Amnesia_03a.jpg


Kalashnikova

Ta jest najlepsza, boby twarde, pachną niesamowicie i kleją się strasznie. GHS jeszcze zawita do mnie z pewnością. Wyszło 49g

normal_sloje_Kalashnikova.jpg


normal_sloje_Kalashnikova1.jpg


Suma z czterech roślin to 151g, doliczając wcześniej ściętą Amnesie 01 uprawa dała 167g jarania co przerosło delikatnie moje oczekiwania. Biorąc pod uwagę, że to automaty, i było trochę błędów wynikających z wyczuwania setup'u, myślę, że można poprawić ten wynik znacząco. Tymczasem kilka tygodni bez doglądania boxa.

Dzięki za buchy i śledzenie fotorelacji. Pozdrówki

normal_sloje1.jpg
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Zakończenie

Czas zamknąć tą relacje z moich pierwszych poczynań pod Marsem. Ziółko powoli nabiera smaku i mocy, choć jak wiadomo, po automatach nie ma co się wiele spodziewać. Setup przetestowany, zapotrzebowanie roślin na mikroskładniki też już nieco obczajone, także nie mogę się doczekać kolejnego startu. Myślę, że spróbuję pierwszy raz jakiegoś cięcia na części roślin, bo weg pod tym LEDem wyglądał obiecująco i jestem ciekawy jak to się potoczy.
Nie będę pisał o działaniu, bo dla mnie to albo się najarałem, albo nie :-D Jedynie potrafię rozróżnić jakieś walory zapachowe.
Na koniec fotki szczytów po 2 tyg. curringu.

NYC Diesel

Mocne w zapachu, a po skruszeniu jakby eukaliptusowy aromat. Smak też dosyć "gęsty"

normal_NYC_Diesel_bob.JPG


Amnesia 02

Trochę podjeżdża Amnesia, ale szału nie ma. Takie o jaranko do palenia.

normal_Amnesia_02_bob.JPG


Amnesia 03

Seed bank chyba się pomylił, bo to jest albo Amnesia Haze, albo inny haze, bo czuć to ewidentnie w smaku i zapachu. Cieszę sie, bo haze'y są moimi ulubionymi odmianami i na pewno zagoszczą u mnie przy następnej uprawie. Z drugiej strony, teraz już wiem dlaczego dojrzewała najwolniej ze wszystkich i trochę żałuję, że nie przytrzymałem jej jeszcze 2 tyg. Wtedy te duże pulchne boby zbiły by się bardziej, dając więcej suszu.

normal_Amnesia_03_bob.JPG


Kalashnikova

Słodki zapach, a po skruszeniu i podczas palenia wyczuwam aromat kawy.

normal_Kalashnikova_bob.JPG


Relacje można przenieść do zakończonych. Elo
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Pięknie! Nic tylko zazdrościć i życzyć na koniec smacznego! :D
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Podziękował. Zapraszam na testing do Holandii :-D
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
W tym roku raczej już nie, ale w przyszłym jest to całkiem realna opcja... :D Także trzymaj kolego awaryjny słój na niespodziewane okazje... :yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół