nasiona marihuany

[AF] [LED 350W] [0,64m2] Amnesia, Kalashnikova, NYC Diesel

Wyszukiwarka Forumowa:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Witam

Chyba przyszedł czas na pierwszą fotorelację. Chwile zastanawiałem się czy wystartować, ale od kiedy przeglądam forum zawsze myślałem o udokumentowaniu swoich poczynań właśnie tutaj. To mój pierwszy grow na tym setup'ie, do tej pory było kilka upraw w hand made boxie pod CFL z różnymi efektami. Najczęściej były automaty, ponieważ głównie chodziło o to by skończyć w danym momencie, bo albo wakacje, albo wyjazd na kilka dni, a nie ma nikogo kto mógłby doglądnąć uprawy. Skille wzrosły to teraz czas na coś konkretniejszego :) No to lecimy.

Pestki:
3x Amnesia do Vision Seeds
1x Kalashnikova od Green House Seeds
1x NY Diesel to gratis od Wietzaadjes

  • Box: Hydroshoot 80 [80x80x160cm]
  • Lampa: Mars-hydro II 700 LED 350W
  • Medium: Plagron Light-Mix
  • Nawozy: Głównie Plagron, choć i jest Sensi Cal-Mag niezbędny przy tej lampie, ale okazał się też pomocny przy wcześniejszych uprawach. Jest też mikoryza od BIO-Sannie, bo do czwartego tygodnia będe lał tylko Power Roots i Pure Zym


normal_20180302_153248.jpg



  • Trening: Myślę, że na pierwszy raz w tym boxie pojade z LST. Zobaczę jak to wyjdzie z wysokością i ewentualnie następnym razem puszcze je wolno, albo będę je topingował
  • Warunki: Dzień: temp. 25-26 stopni, wilgotność 40-50% Noc : temp. 19-20 stopni, wilgotność 50-60%

Nie mam większych założeń na tę uprawę. Chce przetestować setup i wyciągnąć ile się da, a przede wszystkim rozwijać zajawkę. W pierwszych dniach padł mi nawilżacz, więc postanowiłem tym razem użyć "nawilżania pasywnego":) Zobaczymy jak się sprawdzi pod tym LEDem. Pomimo, że to auto to postanowiłem pierwszy raz przesadzać 3 razy 100ml -> 2l -> 11l. lepiej? gorzej? okaże się :)


Pestki poszły do wody 10.02, a następnego dnia trafiły na waciki. Wykiełkowało wszystkie 6 nasion, które 12.02 trafiły do 100ml mini-doniczek. Lampę ustawiłem na 70cm i po kilku dniach zraszania ziemi wyszło 5 roślin, jedna Kalashnikova nie dała rady, więc dnia szóstego 5 sztuk trafiło do 2l doniczek. Dołki podsypałem mikoryzą, lampa na 65cm. Nie podlewałem po przesadzaniu, aby mikoryza zaczęła rozwijać grzybnie. Dostały tylko oprysk z Asahi i poszły spać. Dnia 7 podlałem 700ml wody z Power Roots 1ml/l i Pure Zym 1ml/l

normal_dzien_7-2.jpg


Dzień 11-13
Podlałem tą samą mieszanką, tym razem 800ml, a po dwóch dniach pierwszy delikatny oprysk Cal-Mag 2ml/l. Oprócz tego ciągłe opryski wodą ph 6,4 w dzień i na spanie.

normal_dzien_11.jpg


normal_dzien_13-2.jpg


Dnia 14 dziewczyny stały sobie na parapecie bo chciałem wyciszyć pokój, w którym stoi box, ale wydaje mi się, że nie zrobiło na nich to większego znaczenia. Przed spaniem zadowolone trafiły z powrotem do domku.

Dzień 15
Kolejne podlewanie, tym razem 1l i tylko Power Roots 1ml/l. Lampa poszła na 55cm

normal_dzien_15.jpg


Dzień 16
Sytuacja na dzień dzisiejszy:
normal_dzien_16.jpg


normal_dzien_16-2.jpg


normal_dzien_16-3.jpg


normal_dzien_16-5.jpg


Ogólnie jestem zaskoczony jak idą pod tym światłem. Nowa mikoryza też chyba robi robotę patrząc na grubość korzeni. Dzisiaj grubo dostały opryskiem z Cal-Mag, zobaczymy jak jutro się będą czuły.
Teraz tylko pytanie, naginać je teraz, czy poczekać 2 dni, kiedy będę przesadzał do 11l doniczek i dać im stres na jeden raz???

Tutaj bonusik

normal_20180302_144816.jpg


3 automaty w małym boxie. Z przodu Blueberry i z tyłu Blue Dream. To chyba ostatnia uprawa pod CFL, ale dzięki niej przekonałem się, że nawet automatom, przez duży stres, można przedłużyć weg. Wszystkie kiełkowały w jednym momencie i te z przodu już prawie do ścinki a Blue Dream drugi tydzien flo, tak długo się zbierał. Wyszło to mu na dobre, bo z tego co widzę to powypuszczał kilka fajnych szczytów.
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Z naginaniem jeszcze chwilkę mozesz poczekać. .. ładne panienki; )
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Wczoraj, czyli dnia 18, przyszedł czas na przesadzanie do docelowych 11l.
Poczekałem z naginaniem i zestresowałem je raz, a konkretnie. Wszystkie oprócz najmniejszej, która może pójdzie bez treningu. Mieszanka to Light Mix, kilka litrów perlitu i około 10l kokosu plus mikoryza, która została podsypana dodatkowo do dołków. Tak jak poprzednio, nie podlewałem od razu po przesadzeniu. Myślę, że na jeden dzień wystarczy wilgoć zawarta w ziemi z worka. Dostały tylko oprysk z Asahi dwa razy w nocy. Lampa poszła na wysokość 50cm. Mam nadzieję, że to nie za nisko i nie będą się zbytnio zbijać w kapustę. Podlałem dzisiaj 1,5l z Power Roots i Pure Zym i oczywiście poprawiałem LST. Miałem dziś wolne, to chyba z 5 razy tam podjeżdżałem i zawsze coś znalazło się do nagięcia :-D. Przy większej powierzchni parowania, podskoczyła wilgotność i ewidentnie ten LED wysusza mniej niż CFL w małym boxie. Teraz kilka dni zabawy w bonsai i jakoś za tydzień włączę drugi tryb lampy. Wydaje mi się, że zaczną wtedy powoli wchodzić na flo.

normal_dzien_18.jpg


normal_dzien_18-2.jpg


normal_dzien_18-3.jpg


normal_dzien_18-4.jpg
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 26

normal_dzien_26-1.jpg


No to ciśniemy dalej.
Dzień po przesadzeniu, czyli dnia 19 dziewczyny zostały podlane Power Roots i Pure Zym oraz spryskane Asahi. Cały czas zastanawiałem się na jakiej wysokości powinna wisieć lampa. Ostatecznie poszła na 55cm (choć producent zaleca 45cm w ostatnich dniach wega) żeby się za bardzo kapusta nie robiła. Dnia 22 kolejne podlewanie z odżywkami po 0,7l na roślinę. Do tego czasu ciągłe opryski z wody i Cal-Mag. Tego dnia pierwsza Kalashnikova puściła włosy, dlatego następnego dnia włączyłem drugi tryb lampy. Teraz to daje po oczach :) włączył się też drugi wentylator i mogę powiedzieć, że jest dość głośno, około 60dB w boxie. Dobrze, że wyciszyłem ścianę, przynajmniej mam spokojną głowę z sąsiadami. Temperatura też podskoczyła do 29 stopni, ale jeszcze nie będę podkręcał wyciągającego ze względu na wilgotność. Przed spaniem dostały oprysk z silikonu 2ml/l. Następnego dnia jedyny Diesel zaczął pokazywać braki na pierwszych wiatrakowych.

normal_dzien_26-2.jpg


Pomimo kilku oprysków wydaje mi się, że brakuje mu wapnia, dlatego przez ostatnie dwa dni zostały na grubo spryskane Cal- Magiem i ostatni raz silikonem na wzmocnienie przed flo. Dwa dni temu do dziewczyn dołączył Blue Dream z małego boxa. Ciekawe jak będzie dojrzewał pod mocniejszym światłem. Lampa jest teraz 50cm ponad tymi nagiętymi. Pod CFL zostały dwie, które są prawie do ścięcia, więc szafko-box zmieni się w ........ szafkę :) Myślałem, też o zrobieniu z niego weg-boxa, ale to się zobaczy. Najpierw muszę sprawdzić jak to leci pod Marsem. Póki co poszły pierwsze sample :)

normal_sampel_blueberry.jpg
 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 32

normal_dzien_31.jpg


Sytuacja w boxie rozwija się, robi się gęsto, w dalszym ciągu nisko, choć powoli wyciągają się ku górze. W dniu 27 dostały Power Roots z kilkoma łyżeczkami dolomitu. Wczoraj kolejne 4 litry na rozwój korzeni, Pure Zym na życie w glebie, plus pierwszy raz Terra Grow. Szczyty podrosły i lampa świeci teraz 45cm nad nimi. Mieszający przeskoczył na lewą stronę, żeby nie wiać bezpośrednio na nietrenowaną, plus osuszać kwitnącą Blue Dream. Pojawiają się delikatne różnice w fenotypie i wydaje mi się, że nie będzie opcji na jednakowe podlewanie wszystkich. To może po kolei od lewej góry:

NYC Diesel
Ta pije najmniej, jakby poblokowana, stąd te niedobory w 3 tyg. Dostała mniej papu i zobaczymy jak to się rozwinie.

normal_dzien_32-nr1.jpg


Amnesia 01
Niby wszystko ok, ale trochę słabo rośnie w porównaniu do pozostałych, jakby jej coś brakowało. Łodygi zaczynają nabierać koloru, więc możliwe, że trzeba będzie coś zadziałać.

normal_dzien_32-nr4.jpg


Amnesia 02
Trochę za duże odstępy między węzłami. Jak będzie trzeba to ją połamię i zajmie prawą część boxa, kiedy Blue Dream pójdzie do ścinki.

normal_dzien_32-nr2.jpg


Amniesia 03
Tutaj całkiem spoko, chyba polecę na 6 szczytów, a resztę powycinam.

normal_dzien32-nr3.jpg


Kalashnikova
Geny od GHS robią swoje. Jeśli po tym grow będę zadowolony z setup'u to następny leci na konkretnych sezonowych sionkach.

normal_dzien32-nr5.jpg


Tutaj wszystkie razem, jak stoją sobie w boxie razem z bonusem.

normal_dzien_32.jpg


A propos bonusa

normal_20180318_101102.jpg


Chyba spodobało jej się mocniejsze światło. Apetyt też się powiększył i zacząłem lać Terra Grow łącznie z PK, bo trochę za wcześnie zaczyna brakować azotu.
 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 40

Tak, że tego:

normal_dzien_40.jpg


Po dwóch tygodniach FLO box się zapełnił właściwie po brzegi, trochę zasysa go wentylator i parę centymetrów ucieka. Jest skręcony na 3/4 i dopóki wilgotność będzie utrzymywała się na poziomie 50%, tak zostanie. Idą właściwie bezproblemowo, dzisiaj poszedł jedyny fryzjer i to delikatnie, głownie dolne liście i odrosty bez szans. Szczyty trochę zrównałem do jednego poziomu. Przez ostanie 8 dni 2 razy podlałem, raz Power Roots i Cal-Mag 2ml/l i dwa dni temu pierwsze pół dawki PK 13/14. Do tego poszły dwa profilaktyczne opryski z Cal-Magu. Lampa wisi 40-45 cm nad szczytami i cały czas nasuwa się pytanie: Nie za nisko? Każdego dnia rosną, 2-3cm, wiadomo, że teraz najbardziej, ale czy wystarczająco w górę? Zobaczymy za tydzień lub dwa.

NYC Diesel

normal_dzien_40-Diesel.jpg


normal_dzien_40-Diesel_02.jpg


Po przesuszeniu zaczął więcej pić, jednak niektóre liście jakby dalej pokazywały braki magnezu. Zostawiam go jak jest. Następnym razem go przeleje, żeby zobaczyć, czy nie ma za nisko ph i dlatego nie przyswaja mikroelementów.

Amnesia 01

normal_dzien_40-Amnesia_01.jpg


Tej jako jedynej połamałem dwa najwyższe odrosty, właściwie zawsze SC dawało dobre rezultaty, więc sprawdzimy jak to wygląda pod LED'ami.

Amnesia 02

normal_dzien_40-Amnesia__02.jpg


Jedyna nie naginana i może się okazać, że wyjdzie najlepiej, bo jak na razie idzie fajnie i pije najwięcej.

Amnesia 03

normal_dzien_40-Amnesia_03.jpg


Tak jak planowałem, pójdzie na 6 szczytów. Został tylko jeden mniejszy, któremu dam szansę dobić do pozostałych.

Kalashnikova

normal_dzien_40-Kalash.jpg


Zapowiada się ciekawie, oby dalej cisnęła z takim wigorem
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 48

Drużyna z boxa:

normal_dzien_48-druzyna.jpg


Dziewczyny zaczęły czwarty tydzień FLO. Idą prawie bezproblemowo, oprócz tego, że za niskie Ph było i ostatnie podlania z pożywką i bez na poziomie 6,8. Dziś Ph przelewu 6,4 więc następne podlewanie już normalnie. Lampa sukcesywnie do góry, teraz jest około 45cm ponad szczytami. Chyba niczego im nie brakuje, ale mogły by się trochę wyciągnąć. Jedyne problemy przejawia
NYC Diesel

normal_dzien_48-Diesel.jpg


Wystrzelił do góry najbardziej ze wszystkich, ale kwiaty buduje najwolniej. Oprócz tego niektóre końcówki liści powykręcane są w ten sposób:

normal_dzien_48-Diesel_02.jpg


Nie mam pomysłu skąd to się bierze choć nie zdarza mi się to pierwszy raz. Jakieś pomysły?

Amnesia 01

normal_dzien_48-nr1.jpg


normal_dzien_48-nr1_szron.jpg


Połamana, pierwsza zaczęła się szronić, jednak nie spodziewam się tutaj kokosów.

Amnesia 02

normal_dzien_48-nr2.jpg


normal_dzien_48-nr2_szczyt.jpg


Tutaj największe zaskoczenie. Buduje największe kwiaty i pije dużo więcej od innych. Jak tak dalej pójdzie to na następny grow zdecyduje się na 4 bez treningu.

Amnesia 03

normal_dzien_48-nr3.jpg


Gęsto, bez fajerwerków, zobaczymy jak to się rozwinie.

Kasalshnikova

normal_dzien_48-Kalash.jpg


Tu będzie grubo, jeszcze niech tylko podskoczy do góry trochę, co by dłuższe topy zawiązała.
 

felkamorelka

Member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
5
Buchów
0
mam podobne przebarwienie liścia ale tylko tego z najniższej partii więc mam poczekać aż się rozwinie sytuacja czy już profilaktycznie robić oprysk?
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Ja bym prysnął. Chyba że ładujesz Cal-Mag do podlewania, to wtedy nie. Chociaż na moje oko to poblokowane je masz i czegoś innego brakuje.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 54, Flo 29

normal_Dzien_53.jpg


Zrobiło się trochę cieplej, temperatura w boxie wzrastała czasem do 30 stopni, co widać po liściach najwyższej Amnesi, ale dorzuciłem jeszcze jednego mieszaka i sytuacje została opanowana. Lampa wisi teraz około 45 cm ponad topami i 35 cm od tych wyższych szczytów. Mogę ją podnieść jeszcze o jakieś 15 cm, ale póki jest więcej niż 30 cm to tak zostanie.

normal_Dzien_54-3.jpg


Te które idą najlepiej, czyli:

normal_Dzien_54-2.jpg


NYC Diesel, Kalashniikova i nietrenowana Amnesia dostały tylko raz samą wodę, bo od razu wyskoczyły niedobory fosforu

normal_Dzien_54-1.jpg


Dlatego całą piątka dostała Green Sensation 1ml/l i ostatnio tylko te największe PK 13/14 2ml/l, a mniejsze samą wodę. Do prawie każdego podlania dodaję 1-2 ml/l Cal Mag, ponieważ pojawiło się parę plamek na niektórych liściach i potwierdza się to, że pod tymi ledami rośliny potrzebują więcej magnezu. W międzyczasie NYC Diesel został połamany, bo zaczął przerastać już tą nietrenowaną, więc SC zawsze spoko. Myślę, że dołożę jeszcze jeden mieszający pod lampę, co by nie martwić się o temp. jak zrobi się jeszcze cieplej na zewnątrz,

Z fartem i do następnego
 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 63,Flo 38

Po 9 dniach od ostatniego up'a dziewczyny podrosły trochę, już bardziej w szerz niż w do góry (nie licząc Diesla). Z pewnością nie można powiedzieć, że idą równo. Genetyka, trening, nawożenie pod ledami ?? Myślę, że wszystko po trochu, zależy od rośliny, ale to w dalszej części :-D
Na pięć 11 litrowych doniczek leje 7L pożywki, te większe dostają około 1,7L, mniejsze 1,2L. Ostatnie podlania (równo co 3 dni podlewane, zresztą od indukcji tak podlewam) czysta woda dla wszystkich, potem 100% dawek nawozów w różnych kombinacjach bo nie ma opcji na podlewane wszystkich tak samo, następnie znów woda i tylko Cal-Mag dla największych.
Wentylator 220 m3/h skręcony na 80% i z pasywnym wlotem na przewodzie zasysa boxa tak, że kupiłem małe profile aluminiowe, co by ramkę zrobić, bo mi miejsce zabiera skubany.
Temp 23/28, wilgotność 40/50, lampa 35-40cm nad szczytami

NYC Diesel

Ciągnie strasznie do góry i najwolniej, jeżeli chodzi o puchnięcie. Nie wiem czy ma to związek w niedoborami na początku, czy bardziej z genetyką.

normal_dzien_63-Diesel.jpg



Amnesia 01

Wychodzi na to, że zestresowała się za bardzo przez zbyt mocne LST, a potem jeszcze łamanko. Skarłowaciała przez to i dojrzewa najszybciej, dając niewielkie topki. Już zacząłem przelewać wodą, bo niedługo wyleci z boxa robiąc miejsce 4 pozostałym.

normal_dzien_63-nr1.jpg


normal_dzien_63-nr1_02.jpg



Amnesia 02

Bez treningu, zajmuje whuj miejsca i wychodzi na to, że dalej głodna, mimo, że pomiędzy podlaniami wodą dostała full Terra Bloom, PK 13/14 i Cal-Mag. No i właśnie jeżeli chodzi o Cal-Mag od Sensi to ma on 3 razy więcej wapnia niż magnezu i tu pojawia się problem. Lejąc/pryskając go więcej pod ledami mogłem przyblokować roślinom wchłanianie potasu, przez zbyt dużą dawkę Ca, jednocześnie jest za mało magnezu co widać po białych końcówkach. Już wiem, że sól Epsom albo mono magnez musi wjechać na następny grow.

normal_dzien_63-nr2.jpg


normal_dzien_63-nr2_02.jpg



Amnesia 03

Ta zajęła miejsce skarłowaciałej bliżej środka boxa. Nie koksowana za bardzo, bo wygląda zdrowo, 6 topów rośnie sobie powoli.

normal_dzien_63-nr3.jpg



Kalashnikova

Ta, z którą wiąże największe nadzieje, nie zawodzi mnie. Jednak wykazuje pewne niedobory, białe końcówki liści w połączeniu w bordowymi łodygami i obumierające liście od dołu. Jak dla mnie, to historia o której pisałem wyżej. Trzeba ogarnąć magnez najpóźniej do następnego grow.

normal_dzien_63-Kalashnikova.jpg


Bonus

Zdjęcia głównych topów ze ścinki Blue Dream z małego boxa. Roślina ostatnie tygodnie spędziła pod ledem i chyba na dobre jej to wyszło.

normal_Blue_Dream_scinka.jpg


normal_Blue_Dream_topiszcz.jpg



Zastanawiam się, czy brak komentarzy wiąże się z tym, że jest tak za***iście, że nie ma pytań :-D czy tak hu**wo, że nie ma o czym gadać :-D ?????.
Tak czy tak, pozdrówki dla kumatych.
 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 67, Flo 42

Po 4 dniach od ostatniego podlewania dziewczyny zostały podkoksowane boosterem GreenSenasation 1ml/l, wszystkie oprócz najmniejszej, która od dwóch podlań i już do końca pojedzie na wodzie.

normal_dzien_67-01.jpg


Amnesia 02

normal_dzien_67-_Amnesia_02.jpg


Kalashnikova

normal_dzien_67-_Kalashnikova.jpg


Bonusowo

Zawitał do mnie ostatnio MacGyver i chociaż mam wyciąg puszczony w komin i sto razy mniej roślin niż Volvo, to pomyśleliśmy, że zrobimy prosty filtr. Powstał z maty węglowej i przeciwpyłkowej, rury PCV 110mm, przejścia 110mm na 125mm i podstawki pod doniczkę 140mm. Sprawdziłem i myślę, że wystarczy, żeby zapach nie roznosił się po okolicy.

normal_20180420_182933.jpg


normal_20180422_114722.jpg


normal_20180421_130154.jpg


Przy okazji ogarnęliśmy profile, które skutecznie zapobiegają zasysaniu boxa przez wentylator, który leci teraz bez potencjometra na pierwszym biegu na 220m3/h. Wyszło elegancko, bo chodziło głównie o łatwy demontaż poprzeczki z przodu przy wyjmowaniu dziewczyn.

normal_20180422_113419.jpg
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 76, Flo 51

Dziewczynom zostało 2-3 tygodnie, chociaż myślę, że ścinać mógłbym wcześniej, bo już sporo mleka jest. Jadę w przyszłym tygodniu na urlop i kosa będzie dopiero po, żeby dobrze to wysuszyć i wstępnie wykurować, bo nie będzie mnie tydzień, więc nie ma opcji na tak długie suszenie lub trzymanie w słoiku. Ostatni raz nawozy dostały 71 dnia i już do końca, czyli ponad 3 tyg. będą pić samą wodę. Liści obciąłem po kilka na roślinę, więc spokojnie sobie pobiorą z nich co im potrzeba, aż do ścinki. Szkoda, że nie mam melasy, bo by pięknie wjechała teraz pod koniec. Na pewno ogarnę do następnego grow, pamiętając zapach jaki unosił się przy otwieraniu boxa i że bardzo fajnie na smak wpływała.

Za kilka dni porozstawiam dziewczyny trochę, bo wylatuje jedna z nich to zrobi się bardziej przestronnie. Już wiem, że jak dla mnie to na taki box 4 sztuki i nie więcej. Wtedy każda ma 40x40 i nie trzeba się gimnastykować. Tym bardziej, że następnym razem będą sezony. Póki co warunki w boxie jak najbardziej stabilne: temp 23-28, wilg. 35-50 %

NYC Diesel

Najwolniej, ale coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Fajne długie szczyty, które ciekawie się zapowiadają. Może zostanie nawet dłużej niż 3 tyg, bo następną uprawę planuję dopiero w lipcu, więc może sama sobie postać jak królowa na 0,64 :-D

normal_dzien_76-Diesel.jpg



Amnesia 01

Zdjęcia są właściwie zdjęciami ze ścinki. Przez to, że była najmniejsza od 54 dnia dostawała wodę, więc tylko 2 razy nawóz na flo, a i tak widać, że nic jej nie brakuje. Chociaż ilościowo bardzo słabizna, to liczę na fajny smak z vapka tego szronu, co go wy***ało pod koniec.

normal_dzien_76-Amnesia_01_szron.jpg


normal_dzien_76-Amnesia_01.jpg



Amnesia 02

Jest dobrze,ale chyba mogło by być lepiej. Wychodzi na to, że pod tym ledem, tym większym (Kalashnikova ma to samo) potrzeba więcej magnezu. Nauczony na błędach wniosę poprawki w następnej uprawie.

normal_dzien_76-Amnesia_02.jpg



Amnesia 03

Wreszcie zaczyna puchnąć i chociaż dostała mniej pożywek, niż dwie większe to i tak niczego jej nie brakuje, co oznacza, że jeszcze więcej ma zmagazynowane z liściach i będzie prawdopodobnie ścięta jako przed ostatnia.

normal_dzien_76-_Amnesia_03.jpg



Kalashnikova

Lepi się strasznie, choć przyblokowany potas nie pozwala rozwijać jej się z pełni, dlatego myślę,że potencjał nie został do końca wykorzystany. Z pewnością jeszcze popuchnie trochę na wodzie przez te najbliższe tygodnie.

normal_dzien_76-_Kalashnikova.jpg


normal_dzien_76-Kalashnikova_szron.jpg


Bonusowo

Ostatnio zrobiłem masło z przytopowych z trymu z ostatnich kilku upraw, a moja druga połówka z tego masełka upiekła pieguski. Powiem tylko tyle: 4 za***iste godziny, w których mogłem pochłonąć wszystko z lodówki. Polecam wieloletnim jaraczom na zmianę za***ki :-D

normal_20180305_222826.jpg


normal_20180306_210227.jpg


normal_20180306_211040.jpg
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dzień 84

Szybki up przed urlopem.
Dziewczyny zostaną jutro srogo podlane wodą i zobaczę je dopiero w przyszłym tygodniu. Po powrocie będzie też ścinka, więc prawdopodobnie będą rosły sobie około 95 dni. Może Diesel posiedzi trochę dłużej. Puchną sobie powoli wypijając resztki z liści.

normal_20180509_200525.jpg


normal_20180509_200602.jpg


Dodatkowo zdjęcia ze ścinki i zważonego suszu z Amnesi 01. Ta roślina była przykładem jak z byt nadmierny stres może doprowadzić do skarłowacenia. Wyszło 16g fajnie oszronionych bobków.

normal_20180504_223501.jpg


normal_20180507_110931.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół