nasiona marihuany

[HPS 250W] [Skunk Auto,Green o Matic, Acapulco Gold]60x60x140

Wyszukiwarka Forumowa:

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
O kurde niby 100w a sałata niezła , gdybym nie wiedział to bym był pewien że to sezonówki.Postanowiłem zostawić wszystkie liscie i najwyżej za pare dni ponaginać lekko jeszcze, dołożyłbym jeszcze z dwa auto albo jedną sezonówke ale za półtora miesiąca sie przeprowadzam i chyba nic z tego by nie wyszło.Na następne grow zostawie miejsce na rośline matke i porobie klony
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Doniczki 7l a ziemi max 5l... ja bym jednak uzupelnil (wyciagnac bryle korzeniowa, dosypac brakujace 2l ziemi na spod, wsadzic kwiatka i uzupelnic ziemie po bokach).
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
wiem ze to troche z***ałem myślałem że sie wyciągnął jeszcze , ale nie bede sie już bawił w to nie chce uszkodzić korzeni po raz drugi na następny grow lece 10l w kokosie albo hydro. A tak poza tematem , poleciłby ktoś jakąś stabliną sezonówkę chodzi mi o jakąś mocną medyczną indice na sen i sative na dzień. Nie musza mieć w sumie duzo cbd ale to tez by było spoko.
 
Ostatnia edycja:

Heaticeee

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2018
Postów
77
Buchów
0
wiem ze to troche z***ałem myślałem że sie wyciągnął jeszcze , ale nie bede sie już bawił w to nie chce uszkodzić korzeni po raz drugi na następny grow lece 10l w kokosie albo hydro. A tak poza tematem , poleciłby ktoś jakąś stabliną sezonówkę chodzi mi o jakąś mocną medyczną indice na sen i sative na dzień. Nie musza mieć w sumie duzo cbd ale to tez by było spoko.

obczaj sobie na cbd botanic mają ciekawe odmiany z wysoką zawartością CBD. Pozdro :D
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
DZIEN 56


GREEN O MATIC




Skunk Auto






Co myślicie? Kiedy będą gotowe ?Sorry ze mnie trochę nie było , nastepna fotorelacja leci w kokosie i lepiej przygotowana wiem ze z***ałem z ilością ziemi.
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Na pytanie kiedy odpowiedz sobie sam oglądając trichomy ;) ,,zgaduje " że z dwa tygodnie to napewno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół