nasiona marihuany

3xMazar/1x Sweet Coffe Haze CBD/1x Anesthesia Automatic/1x NoName/// HPS150w

Wyszukiwarka Forumowa:

PreSonus

Member
Rejestracja
Gru 27, 2017
Postów
14
Buchów
0
Cześć i czołem jak myślicie lać już samą wodę, czy jeszcze z Terra Canna? Ostatnio lałem z resztką boosta. Nie wiem ile by je jeszcze trzymać.

Zdjęcia sprzed tygodnia:



Aktualnie:

 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Masz jakas lupke by zerknac na trichomy? Powinny jeszcze nabrac masy . One potrzebuja teraz wiecej pk in booster by sie jeszcze przydal im...Ogolnie ladnie wylgadaja.
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Lej jeszcze nawóz, widze białke włoski,czyli jeszcze topy ci spuchna.
 

PreSonus

Member
Rejestracja
Gru 27, 2017
Postów
14
Buchów
0
Jak zdążę dzisiaj to zrobię foty jeszcze, jak nie to jutro- jakaś lupa się znajdzie ale ogólnie boję się że są lekko przenawożone. Nie chcę za późno im samą wodę lać.
 

PreSonus

Member
Rejestracja
Gru 27, 2017
Postów
14
Buchów
0
Zrobiłem jeszcze parę fot. Lupa niestety szału nie robi, w przyszłości będzie w planach :) Na trzecim zdjęciu w tyle widać już jakiś nowy odrost, czego to by był zwiastun, roślina przestaje kwitnąć i próbuje jakby znowu wegetować? W dodatku trochę je już chyba przenawoziłem, a w glebie pewnie mnóstwo nawozów które nawet przy samej wodzie by mogły działać. Dzisiaj pasuje podlać i nie wiem ostatecznie czy lać już samą wodę przez jakieś 2 tyg. i ścinać.

 

PreSonus

Member
Rejestracja
Gru 27, 2017
Postów
14
Buchów
0
W weekend planowana ścinka. Raz podlane wodą, 3 dni temu zrobiony flush. Planuję nowy grow, szukam czegoś naprawdę szybkiego i wydajnego, coś polecacie? Na oku póki co jest Speed Automatic Feminise.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=950917https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pid=950916
 
D

DarkMessiah

Guest
Szybki jest auto skunk od Original Sensible tak przynajmniej twierdzą [MENTION=87136]PreSonus[/MENTION]
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
to dokup inne a kolekcja zacznie rosnąć, kiedyś przecież musi zacząć :D
 

PreSonus

Member
Rejestracja
Gru 27, 2017
Postów
14
Buchów
0
Tylko co, tak zeby czasowo się pokrywały? Dam do boxa wszystko, a jak podrosną poszukam miejsca na mini out:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół