nasiona marihuany

Czy to już początek końca ?

Wyszukiwarka Forumowa:

JodaMaster

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2010
Postów
69
Buchów
0
60 dzień flo, jak myślicie jak długo jeszcze ? Tylko bursztyn mnie interesuje :joker:


Nr1


Nr2
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Jak cie tylko bursztyn interesuje to z miesiąc napewno :harvest:
 
M

Maniaczek

Guest
No to jak cie interesuje bursztyn, to czekaj na ten bursztyn.
W czym problem? Chcesz wiedzieć kiedy on sie pojawi? A skąd mamy wiedzieeć, jak nawet nie wiemy na jakim etapie są teraz trichomy, bo na zdjęciach nie widać. I nawet nie napisałeś co to za roślina, czy indica czy bardzo długo kwitnąca sativa z rodziny haze...... itp.
 

JodaMaster

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2010
Postów
69
Buchów
0
No to jak cie interesuje bursztyn, to czekaj na ten bursztyn.
W czym problem? Chcesz wiedzieć kiedy on sie pojawi? A skąd mamy wiedzieeć, jak nawet nie wiemy na jakim etapie są teraz trichomy, bo na zdjęciach nie widać. I nawet nie napisałeś co to za roślina, czy indica czy bardzo długo kwitnąca sativa z rodziny haze...... itp.

Nr1 to Disel a Nr2 to superskunk. Ja sądziłem że właśnie widać na jakim to jest etapie szczególne na zdjęciu nr2 ale mogę się mylić bo zawsze miałem problem żeby uśmiercić w odpowiednim momencie, do tej pory udało mi się to dwa razy. Kiedy w końcu postanowiłem sprawdzić trichomy okazało się że zdjęcie którym się sugeruje nie przedstawia stanu faktycznego ;D
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Jak masz dobry aparat w telefonie to zrob zdjecie z fleshem, tylko musi byc ciemno, wtedy widac dobrze trichomy.
 
M

Maniaczek

Guest
Co do diesel'a to nie wiem.
Nie wiem od jakiego producenta masz te super skunki. Ja miałem od sensi seeds, i mimo że producent pisze że szybko dochodzą to u mnie tak nie było (nie ma co patrzeć na to co pisze producent), mi dochodziły w ok 9-10 tygodniu kwitnienia.

Zależy też od kąd zaczynasz liczyć flo, bo są różne szkoły, jedni zaczynają liczyć w momencie zmiany fotoperiodu, inni od pokazania się płci, a jeszcze inni od wtedy gdy roślina widać gołym okiem że kwitnie.
Pozdrawiam.
 

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Kup sobie mikroskop kieszonkowy ,na znanym portalu aukcyjnym ceny zaczynaja sie ponizej 10 plnów. Dzieki niemu dokladnie ogladniesz trichromy i precyzyjnie wyznaczysz czas ścinki
 

JodaMaster

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2010
Postów
69
Buchów
0
Co do diesel'a to nie wiem.
Nie wiem od jakiego producenta masz te super skunki. Ja miałem od sensi seeds, i mimo że producent pisze że szybko dochodzą to u mnie tak nie było (nie ma co patrzeć na to co pisze producent), mi dochodziły w ok 9-10 tygodniu kwitnienia.

Zależy też od kąd zaczynasz liczyć flo, bo są różne szkoły, jedni zaczynają liczyć w momencie zmiany fotoperiodu, inni od pokazania się płci, a jeszcze inni od wtedy gdy roślina widać gołym okiem że kwitnie.
Pozdrawiam.

Ja także nigdy nie sugeruje się tym co pisze producent. Jeśli chodzi o skunki to jest to właśnie sensi seeds, BCN disel jest od kannabi. Pachną mega.


Skunk


BCN Diesel
l
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół