nasiona marihuany

Stówka za pytanie - KONKURS od MRGROW.PL :)

Wyszukiwarka Forumowa:

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
No dalej, nie wstydźcie się :D Na pewno większej ilości osób przydała by się ta stówka :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Miły Panie, aby zwiększyć swoje plony należy w okresie produkcji kwiatów ładować ripen litrami, rozsadzi kwiatostany to pewne [;
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
To i ja Wam zdradzę swoją tajmnicę na zwiększenie zbiorów jaki i w ogóle i zebranie :)
Ja za każdym razem gdy jestem na spocie robie kloca ;d ale nie pod rośliny tylko nieopodal krzaczka ;d tak żeby zwierzątka pozwoliły na spokojną uprawę :) Konopja to chwwast i nie trzeba nad nią skakać tylko dbać by z zewnątrz nikt jej nie przeszkadzał zresztą jak w całym ekosystemie... gdyby nie człowiek i chemia to wszystko byłoby zielone... :) POPIERAM ORGANIKE LECZ NIE WSPÓŁPRACUJE Z DZIKIEM! :)
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Dobra, macie 2 dni ekstra na dodatkowe kilka zgłoszeń i wyłaniamy zwycięzcę :)
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Jak dla mnie, żeby mieć wieksze zbiory wystarczy dobrze nasłoneczniony spot od rana do wieczora. Jeśli chodzi o indoora to hps ponad 600w. Ziemia, nawozy,trening,genetyka też są ważne, ale oświetlenie na pierwszym miejscu :)
PoZDRo.
 

transilvanian

Member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
14
Buchów
0
witam. według mnie najważniejsza jest MIŁÓŚĆ do roślinek. jak sie je kocha całym sercem, całą duszą i całym ciałem to wtedy wiedza sama napływa z zaświatów, dzieki czemu mozna zapewnic boskie warunki naszym dzieciom, do tego trzeba sie modlić o pogode i piniondze na nawozy i na ewentualny prund, jak se dobrze podkarmisz i zaświecisz to bedzie dobrze, a jak sie dobrze wymodlisz to pogoda dopisze i bedzie jeszcze lepi. takżę kochajta swoje roslinki, karmta je i nie żałujta im czasu i zainteresowania. MILOŚĆ, MIŁOŚĆ I JESZCZE RAZ MIŁÓŚĆ. podrawiam

Witam. Jak jestes początkujący to proponuje przeczytać książkę Mr Jose i tam jest wszystko opisane co i jak robić. A jak jesteś zaawansowany to wiesz co robić i jedyne co jest potrzebne to czas żeby się dobrze zająć swoimi roślinkami. Do tego dobrze karmić. Na temat odżywiania są całe sterty materiałów na forum, zarówno o bio jak i mineralnych. Podstawy jak PH, temperatura, wilgotność, odpowiednie oświetlenie to wiadomo. Jak się doda od siebie uczucie i serce to mamy pełny przepis na sukces. Pozdrawiam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pan_Bak

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
6
Buchów
0
Siemanko.

Ja mam sposób na genialne plony. Troche dziki i zwariowany ale sprawdzony, stosuje od lat. A więc najpierw trzeba pojechać do afryki, najlepiej kongo albo inny teren afryki gdzie występuje niewąska jungle. Pamietaj, że musisz mięc przynajmniej z kilo dobrego sprzętu ze sobą. Jak już masz to ruszasz na poszukiwanie goryli afrykańskich, trzeba mieć do nich podejście ale da się dogadać, lubią duzo i dobre więc jak poczęstujesz (tzn zrobisz grubą impre gdzie to kilo pojdzie z dymem) to są kupione. Dogadujesz temat najlepszego miejsca na spot, do tego masz ochrone najwyższej siły natury w postaci gangu goryli więc nikt ci nie wejdzie. Potem trzeba zdobyć pestki i ulepszacze. Najtaniej jest zrobić napad na oszusta, który nie wysłał ludziom pestek, albo ich oszukał i wymierzyć sprawiedliwość zabierając cały asortyment. Pozostaje wysiać i podjechać za 3 miesiące na koniec cyklu. Gang goryli się wszystkim zajmuje. Odpalam i połowe sprzętu i prawie nic nie robie a mam najlepszy towar z samego kongo afryki. Polecam ten sposób. Wymaga trochę inwencji i podejścia do dzikich zwierząt ale jak się uda to zysk bez ryzyka :) No i plon zabojczy, same goryle wiedza najlepiej jak uprawiac bo muszą mięc potężne buchy, bez tego nie chce im sie nic, wiem bo przegadalismy na te tematy całe godziny. Tyle w temacie.

Pozdrawiam wszystkich wariatów :)
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Więcej medium oraz dłuższy weg i oczywiście jakaś forma treningu, lst, przycinanie.
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Jesli sie nie ma downa w rekach i orzecha zamiast mozgu to najprostszym sposobem na wiekszy plon jest uprawa wiekszej ilosci roslin. :D
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Ostatnio zauważyłem, że najlepszym sposobem na zwiększenie plonu jest danie roślinie spokojnie rosnąć zamiast nad nią nadskakiwać, co często daje odwrotne efekty. Nim prostsze nawożenie tym lepiej, najlepiej właśnie organiczne. Masa kolorowych butelek z chemia w środku to zguba dla nas i naszych roślin. Pierwsze 2 tygodnie życia naszych pań w ziemi ubogiej w substancje odżywcze, mikoryza oraz dostaną woda, a siewki rosną w oczach. Potem przesadzamy do bogatej mieszanki i nasze kwiatuszki dalej powinny rosnąć ładnie i bez problemów. Jeżeli nie popalimy naszych podopiecznych nawozami i zapewnimy im odpowiednie warunki zawsze zbierzemy zadowolający polon :D

Podoba nam się twoje podejście, i w 100% się z tym zgadzamy. [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] - wygrałeś ! :) Zgłoś się do nas na PW, masz u nas stówkę na zakupy !

Najpóźniej w poniedziałek ruszamy z kolejnym pytaniem, pozdro ludzie ! :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Paczka doszła :) dziękuję i polecam organizatorów konkursu, MrGrow Growshop ! Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół