nasiona marihuany

[MH/HPS][1m2][SCROG]2x MK Ultra Kush x Bubble

Wyszukiwarka Forumowa:

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Witam ponownie. Tym razem prowadze 2 rosliny MK ultra kush x bubble od T.H. seeds amsterdam. Pierwszy raz uzywam siatki scrog. Niestety nie idzie to po mojej mysli dlatego ze rosliny nie bardzo chcą sie wyciagac natomiast sa bardzo geste. Jest to hybryda z przewagą indiki dlatego sa dosc niskie. Zobaczymy jak to sie potoczy.

Medium : 70% perlit 30% coco
Swiatlo : mh 400 sylvania / hps 400 phillips ballast lumatek
Donice: 7litrow
Nawozy: zestaw canna coco
Nawilzacz. Worek co2.
Wlotowy komputerowy, wylotowy red scorpion i filtr rhino pro.


Aktualnie. Temp dzien 28 noc 20. Wilgotnosc dzien 40 noc 70.
Swiece im 18godzin

Fotki:
Dzien 10














Dzien 30 zmiana lampy, ciagle 18 godzin. Obnizylem siatke.











Dzien okolo 45. Nie wiem dokladnie bo nie bardzo zwracam na to uwage.


Za tydzien update. Pozdrawiam
 
D

DarkMessiah

Guest
Powodzenia! Jak dla mnie To ta siatka ma za duże otwory 5cmx5cm jest wypas .
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Powodzenia! Jak dla mnie To ta siatka ma za duże otwory 5cmx5cm jest wypas .

Wlasnie tak myslalem ale zamowilem ja z ebaya i nie sprawdzilem wczesniej. To secret jardin wiec nawet nie pomyslalem ze bedzie nie odpowiednia. Na pierwszy raz bedzie <lol>
 
D

DarkMessiah

Guest
Możesz ja poprzeplatac jeszcze jakas nitka drutem czymkolwiek
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Banan na scianie boxa pozera ci lumeny! :D

A tak powaznie - to nie jest siatka do scroga tylko do podtrzymywania szczytow, zamiast bambusow czy innych tyczek. Tak czy siak ladne rosliny ;)
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Możesz ja poprzeplatac jeszcze jakas nitka drutem czymkolwiek

To juz nastepnym razem. Niechce juz kombinowac zeby roslin nie uszkodzic. Dzieki za dobra rade !

---------- Post Zaktualizowany 16:43 ---------- Data pierwszego postu 16:42 ----------

Banan na scianie boxa pozera ci lumeny! :D

A tak powaznie - to nie jest siatka do scroga tylko do podtrzymywania szczytow, zamiast bambusow czy innych tyczek. Tak czy siak ladne rosliny ;)

O prosze. Nawet nie wiedzialem :p Dzieki
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To nie jest siatka do scroga tylko do podtrzymywania łodyg zamiast tyczek bambusowych. Do scroga nie może być elastyczna bo roślina wygina ją jak chce, szczególnie na początku flo.
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
To nie jest siatka do scroga tylko do podtrzymywania łodyg zamiast tyczek bambusowych. Do scroga nie może być elastyczna bo roślina wygina ją jak chce, szczególnie na początku flo.

Dobrze wiedziec. Nastepnym razem ogarne jakas pozadną.
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Czesc wszystkim. Dorzucam jeszcze fotki innego krzaczka. Jest to sapphire og od Humboldt. Rosnie pod viparspectrą 300 aktualnie ma 30 dni. Troche taki testowy bo box stoji w nieprzyjaznych warunkach. Zobaczymy czy cos z niego wyrosnie. Tak przy okazji zeby na czyms zawiesic oko fotki :











Pozdrawiam :spalony:
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Siema szybki update bo nie wiele sie dzieje. Przełączone na 12/12 4 dni temu. Nie chcą sie wyciągac, a ja juz nie chce tracic czasu, trzeba kolejne pestki otwierac lol temperatura troche podskoczyla, jest okolo 28 stopni w dzien a tylko 16 w nocy. Wilgotnosc 27 bo nawilzacz sie zesrał.

Fotki





Przelaczenie





Dzisiaj



Z prawej



Z lewej



Obydwie dostaja tyle samo odzywek i taka sama ilosc wody ale ta wyjatkowo ciagnie i chyba jakis niedobor azotu maly pokazuje. Kolejny raz zapodam jej wieksza dawke i wrzuce juz booster na flo.

Z bliska roslina po lewej



I z prawej



Jak widac ta z prawej jest mniejsza dlatego ma mniejsze zapotrzebowanie. Takie pheno. Pozdrawiam i do za tydzien.
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Namiot z 2 krzakami to 100x100cm a ten gdzie stoji jeden krzak to 60 x 60.

 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Wrzucam kilka fotek. Ostatni raz ponaginalem rosliny na tyle ile sie dalo. Juz zaczynaja kwitnac.

Przed







W nocy



 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Kolejne fotki. Namiot sie 3/4 wypelnił wiec cel zostal osiagniety nawet z ta chu**wa siatka ;) jestem zadowolony poki co.

Warunki te same. Dostaja canna a i b plus cal mag co 3 podlanie i canna boost na zmiane z bio bloom.













I kolejne juz na vegu. Jest special queen jest chemdawg white widow i cheese.




Do nastepnego

---------- Post Zaktualizowany 21:41 ---------- Data pierwszego postu 17:55 ----------

Dorzucam fotki z drugiego namiotu.
Daje jej rosnac jak chce to sativa i rozciaga sie do tego leda niesamowicie. Zimno w namiocie ale daje rade. Troche ją tylko podwiązalem sznurkami zeby te boczne rowno rozmiescic i tak sobie rosnie juz swiatlo przełaczylem 2 dni temu.







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół