nasiona marihuany

ak-47 auto

Wyszukiwarka Forumowa:

karolak13

Member
Rejestracja
Lut 18, 2018
Postów
14
Buchów
0
dzisiaj wyciągam nasiono z kieliszka po 48h, czy jeżeli teraz wsadzę nasiono od razu w docelowo dużą donice to jak mam ją podlać bardzo mocno do przelania się przez dziurki czy jak donica 6l
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Lepiej bedzie jak podlejesz bardzo mała iloscia wody, tak aby tylko zwilżyć ziemie. I staraj sie lać wode ostrożnie, zeby ziemia sie mocna nie zbiła.
 
M

Maniaczek

Guest
Troche żeby zwilżyć ziemie. Możesz w tym celu używać spryskiwacza.
i uważaj żeby nie przesuszyć, bo kiełek wyschnie i lipa będzie. (Nie trzymaj blisko lampy na tym etapie).
 

karolak13

Member
Rejestracja
Lut 18, 2018
Postów
14
Buchów
0
dzieki chłopaki za pomoc czyli przez pierwsze dni tylko zwilzac a potem juz normalnie palec w ziemie itp
 
M

Maniaczek

Guest
Polecam zapoznać sie z metodą "warzenia donicy" ,jest na haszyszopedii.
Palec też może być.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Polecam zapoznać sie z metodą "warzenia donicy" ,jest na haszyszopedii.
Palec też może być.

Ta, wazenie donicy na poczatku ma ogromny sens.

Ja przez pierwsze 7-10 dni uzywam tylko spryskowacza - zsilzasz cala powoerzchnie donicy, korzenie musza szukac wilgoci i lepiej rozrastaja sie po powoerzchni, zeby dopiero pozniej leciec w dol (tak obrazowo, bo wiadomo, ze zawsze korzen glowny idzie w glab donicy)
 
M

Maniaczek

Guest
Ta, wazenie donicy na poczatku ma ogromny sens.

Ja przez pierwsze 7-10 dni uzywam tylko spryskowacza - zsilzasz cala powoerzchnie donicy, korzenie musza szukac wilgoci i lepiej rozrastaja sie po powoerzchni, zeby dopiero pozniej leciec w dol (tak obrazowo, bo wiadomo, ze zawsze korzen glowny idzie w glab donicy)

Sam napisałem o spryskiwaczu. Wiadomo jest że jak będzie tylko spryskiwał troszeczke wodą to ta donica o wiele cięższa nie będzie.
Kolega jest na etapie nauki podlewania, więc mu powiedziałem o metodzie warzenia donicy, bo to dobry sposób jest, ale ty musisz na siłe znaleźć jakiś pretekst żeby sie przypie****ić do mnie. To już nie jest pierwszy raz jak sie do mnie przypie****asz. Zrobiłem coś ci? Skoro tak to powiedz, to będzie mi łatwiej.....

Ps. Oglądałem twoją fotorelacje. Do mnie sie przypie****asz o nic, a sam miałeś problemy z podlewaniem, zapomniałeś podlać czy coś tam i odbiło sie to na roślinach, sam nawet o tym pisałeś, a teraz udzielasz rad w sprawie podlewania. Hahhahaha
(Sam zacząłeś).
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Sam napisałem o spryskiwaczu. Wiadomo jest że jak będzie tylko spryskiwał troszeczke wodą to ta donica o wiele cięższa nie będzie.
Kolega jest na etapie nauki podlewania, więc mu powiedziałem o metodzie warzenia donicy, bo to dobry sposób jest, ale ty musisz na siłe znaleźć jakiś pretekst żeby sie przypie****ić do mnie. To już nie jest pierwszy raz jak sie do mnie przypie****asz. Zrobiłem coś ci? Skoro tak to powiedz, to będzie mi łatwiej.....

Ps. Oglądałem twoją fotorelacje. Do mnie sie przypie****asz o nic, a sam miałeś problemy z podlewaniem, zapomniałeś podlać czy coś tam i odbiło sie to na roślinach, sam nawet o tym pisałeś, a teraz udzielasz rad w sprawie podlewania. Hahhahaha
(Sam zacząłeś).

No i bardzo dobrze, ze napisales o spryskiwaczu, ale jak dalej piszesz glupoty to je punktuje, czego sie spodziewales po forum? Ze wszyscy beda sie glaskac po fiutach? Do nikogo personalnie sie nie przy***alem i nie jest to w moim stylu. Czytam tresc czesto nie patrzac na nick. Jezeli krytykowalem twoje wypowoedzi to widocznie pisales bzdury, proste.
Co do waRZenia donic - warzyc to mozesz piwo.
Ps. Ciesze sie, ze spodobala ci sie moja fotorelacja. Krytykowac latwo, zrobic cos swojego juz troche trudniej. Swoje bledy znam i biore na klate konstruktywna krytyke, ale pisanie "hahaha! Przesuszyles! I udzielasz rad! Hahaha" jest, delikatnie mowiac, niepowazne...

Pokaz co tam u ciebie rosnie/roslo ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół