nasiona marihuany

Nadmiar treningu

Wyszukiwarka Forumowa:

DaNewGuy

New member
Rejestracja
Lut 27, 2018
Postów
2
Buchów
0
Cześć,

Czytałem o różnych metodach treningu, ale nigdzie nie znalazłem informacji o tym, czy można przetrenować roślinę.
Czy jest możliwość wykorzystania wszystkich, bądź większości form treningu bez skutków negatywnych?
 

adidasikfull

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2016
Postów
129
Buchów
0
z tego co wiem to mozna ale nie mozna tego raczej nazwac przetrenowaniem a raczej nadmiarem stresu co moze powodowac hermienie wiem tylko tyle moze jakis bardziej doświadczony użytkownik sie odezwie
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
roślina spowolni swój wzrost jak ją przetrenujesz za bardzo...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Za przetrenowanie mozna uznac zbyt szybki trening, np. zbyt wczesny toppong, za wczesne drugie ciecie, za duzo wycietych losci... Jakie sa konsekwencje? Powazne, np karlowate rosliny, ktore dadza minimalny plon; spowolnione kwitnienie. Jak tego uniknac? Po stresie dac odpoczac i kontynuowac jak roslina sie pozbiera. Ogolnie masz dwa rodzaje treningu: lst i hst. Ten pierwszy, czyli naginanie powoduje malo stresu, drugi (fim, topping, supercropping, lollipopping, itd) spowalnia wzrost rosliny na jakis czas i potrzeba na niego wiecej czasu. Pamietaj tez, ze wiekszy trening nie koniecznie da lepszy efekt koncowy. Reasumujac: trenowac z glowa i nie przesadzic
 

DaNewGuy

New member
Rejestracja
Lut 27, 2018
Postów
2
Buchów
0
Myślałem o lst na początek, a póżniej supercropping i Scrog. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

A co myślicie o połączeniu lst, supercroppignu i Scrog?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół