nasiona marihuany

Super szafka - problem z drzwiami / otwieraniem

Wyszukiwarka Forumowa:

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Pomalujcie. :)
Zarowka używana misieac powinna być jeszcze ok. Sam spreadera nie posiadam, ale z tego co widizlaem testy daje całkiem dużo.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Cokolwiek nie zrobisz z mylarem od razu zostają na nim zagniecenia, rwie się, rysuje i matowieje od byle dotknięcia. W rezultacie po podróży kurierem, i zaaplikowaniu go na ściany jego refleksyjność spada na tyle że nie ma sensu go użyć. Z resztą skoro już udowodniono że biały kolor odbija lepiej i lepsze dla roślin światło to właściwie po co używać srebrnej folii ?

Ten mylar był w 3 uprawach, 2 razy zrywany z mocnej taśmy dwustronnej po zakończeniu grow, kilka razy zrywany żeby go poprawić jak źle się przykleil, nigdy nie miałem na nim zagniecen, nigdy mi się nie porwał, ani nie zmatowial. No chyba ze liczyć bród od nawilżacza i oprysków. Wtedy wystarczy przemyć mokra szmata. Nie znam się za bardzo, kupiłem najdroższy jaki znalazłem w nadziei, że przełoży się to na jakość. Może po prostu kupiłes mylar słabej jakości i wykonania.
20180322_221028.jpg
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Przecież to nie mylar tylko diamond.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Fakt. Dokładnie tak wygląda wnętrze moje namiotu.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
No to jest wciąż mylar:p
Diamond od zwykłego różni się tym, że ma dodatkowe tłoczenia w postaci wypustek i jest trochę grubsza.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Nie, nie jest. Diamond robi zupełnie inna firma niż mylar, po za tym Diamond jest folią antydetekcyjną i refleksyjną, mylar jedynie refleksyjną. Z resztą, zamów sobie metr normalnego mylaru to zobaczysz o czym mówię.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Nie, nie jest. Diamond robi zupełnie inna firma niż mylar, po za tym Diamond jest folią antydetekcyjną i refleksyjną, mylar jedynie refleksyjną. Z resztą, zamów sobie metr normalnego mylaru to zobaczysz o czym mówię.

Mylar jest nazwą handlową produktu firmy DuPont (tej od teflonu). To jest cieniutka folia, prawie półprzezroczysta (jako ciekawostka używana do robienia min balonów meteo, żagli słonecznych w satelitach oraz flar utrudniających namierzenie samolotu przez pocisk) Więc w sumie masz rację. Inna sprawa, że zamieszanie może wprowadzać nazewnictwo. Często Diamond jest sprzedawana jako Mylar.

 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Tak masz rację, sam mylar jedynie odbija światło, folia diamond to nazwa zastrzeżona, ktorejs z firm która ją wyrabia. O ile faktycznie nie powinno sie nazywac tych dwóch produktów tak samo, to cecha wspólna ich jest, warstwa wierzchnia. Z mylaru jest wykończenie folii diamond, różnica jak mówiłem polega na wytluczeniu plus dodaniu dodatkowych warstw innego materiału pod mylar w przypadku folii diamond.
Ale tak, masz rację, sam mylar to nie to samo, jest jedynie jednym ze składników drugiego produktu. Przepraszam za zamieszanie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Zabieg pod pozycjonowanie(po prostu mylar stał się bardzo popularny więc ludzie szukając go trafiają na jego lepszy odpowiednik., ale jest tak jak mówisz - mylar robi DuPont a Diamond robi EasyGrow z UK.
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
Jaką mam wziąć wielkość spreadera?
M czy L
Na odblysnik 56x68
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
A bierzesz oryginalnego Adjust-A-Winga czy podróbkę ? Jak oryginalnego to jest dobrana wielkość pod reflektor, jak podróbkę to nie bierz w ogóle bo to syf(spreadera w sensie)
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
Biorę używkę i w sumie nie wiem czy orginał czy podróbka.
Zdjęcie odbłyśnika jest na 4 stronie ;)
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
A bierzesz oryginalnego Adjust-A-Winga czy podróbkę ? Jak oryginalnego to jest dobrana wielkość pod reflektor, jak podróbkę to nie bierz w ogóle bo to syf(spreadera w sensie)

Dzisiaj przyszedł, po małych nerwach ;)
Jest orginalny ;)

Na czym wiszą wasze odbłyśniki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół