nasiona marihuany

Super szafka - problem z drzwiami / otwieraniem

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mam te z linka senai i daja rade... ale jak chcesz tanio to polecam zwykly, cienki lancuch
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Mam te z linka senai i daja rade... ale jak chcesz tanio to polecam zwykly, cienki lancuch

Łańcuch jest ok, ale ma jedną wadę. Często brzęczy:) Czasem tak, czasem nie, ale testowałem i bywało irytujące ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Łańcuch jest ok, ale ma jedną wadę. Często brzęczy:) Czasem tak, czasem nie, ale testowałem i bywało irytujące ;)

Jak zabezpieczysz opaska termokurczliwa albo tasma izolacyjna to nic nie brzeczy, mozna tez przeplesc sznurek po dlugosci i nie ma bata, zeby cos wydawalo dzwiek ;)
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Jak zabezpieczysz opaska termokurczliwa albo tasma izolacyjna to nic nie brzeczy ;)
No z pewnością się da ;) Natomiast kupne drogie nie jest jakoś strasznie, a wygoda przebija łańcuch. Ale to imho.
Łańcuch też się sprawdzi :)
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
Zależy mi na czasie więc teraz w casto kupię łańcuchy, a jak będę zamawiać w sklepie odżywki czy inne pierdy to wezmę liny ;)

Lada chwila koniec remontu, próba generalna i mam nadzieję że startujemy

---------- Post Zaktualizowany 15:10 ---------- Data pierwszego postu 12:42 ----------

No i dupa!
Chcieliśmy zawiesić lampę.
Robimy dziury w suficie i nie da się przewiercic na więcej niż 2cm :/
Jest jakaś blacha/metal, może dlatego że łazienka pod schodami jest.
Chyba będą wzdłuż jakieś mocne metalowe linki i dopiero na nich będą linki/oczka na których będzie wisieć lampa :/
Na chwilę obecną nie mamy innego pomysłu.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Jak zabezpieczysz opaska termokurczliwa albo tasma izolacyjna to nic nie brzeczy, mozna tez przeplesc sznurek po dlugosci i nie ma bata, zeby cos wydawalo dzwiek ;)

Zależy mi na czasie więc teraz w casto kupię łańcuchy, a jak będę zamawiać w sklepie odżywki czy inne pierdy to wezmę liny ;)

Lada chwila koniec remontu, próba generalna i mam nadzieję że startujemy

---------- Post Zaktualizowany 15:10 ---------- Data pierwszego postu 12:42 ----------

No i dupa!
Chcieliśmy zawiesić lampę.
Robimy dziury w suficie i nie da się przewiercic na więcej niż 2cm :/
Jest jakaś blacha/metal, może dlatego że łazienka pod schodami jest.
Chyba będą wzdłuż jakieś mocne metalowe linki i dopiero na nich będą linki/oczka na których będzie wisieć lampa :/
Na chwilę obecną nie mamy innego pomysłu.

W takim wypadku, spróbujcie kupić specjalny klej montażowy. Wiem że Pattex robi. Potrafi , działać cuda. :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A moze to zbrojenie i po prostu trafiacie na metalowy prent? Klej montazowy bym sobie odpuscil, za duze ryzyko. Predzej juz tak jak ta linka w poprzek, ale bedzie ciezko zamontowac na sztywno, zeby sie nie uginala. Najprostsze i najtansze rozwiazanie, ktore przychodzi mi do glowy to profile jak pod podwieszany sufit, czyli na przeciwleglych scianach przy samym suficie profile i w poprzek szerszy profil. Mam nadzieje, ze w miare jasno opisalem ;)
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Klej montażowy daje radę o ile dobrze przygotujesz podłoże. Bez tego nie warto ryzykować.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Klej montażowy daje radę o ile dobrze przygotujesz podłoże. Bez tego nie warto ryzykować.

Wyznajac zasade, ze jak cos moze sie spie****ic to sie spie****i balbym sie ryzyka. Uzywalem roznych klejow montazowych i zadnemu nie zaufalbym w 100%, za to kolkom w scianie juz tak. Za duze ryzyko pozaru boxa.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Nie jestem osłem by upierać się przy swoim :) Robcie jak mówi Honza;)
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
A moze to zbrojenie i po prostu trafiacie na metalowy prent? Klej montazowy bym sobie odpuscil, za duze ryzyko. Predzej juz tak jak ta linka w poprzek, ale bedzie ciezko zamontowac na sztywno, zeby sie nie uginala. Najprostsze i najtansze rozwiazanie, ktore przychodzi mi do glowy to profile jak pod podwieszany sufit, czyli na przeciwleglych scianach przy samym suficie profile i w poprzek szerszy profil. Mam nadzieje, ze w miare jasno opisalem ;)

W różnych miejscach próbowaliśmy robić dziury, jest ich z 8 i wszędzie to samo :(
Mam skos tam i może być ciężko z profilami no i jest dość nisko bo najniżej to jakieś nie całe 160 bo mieszcze sie na styk przy samej ścianie ;)
Dobrze że taki kurdupel jestem ;)

Linki wydaje mi się ze najmniej zabiorą z wysokości.
Dzisiaj będziemy kombinowac.

Oj bez obrazy, balabym się na klej począwszy od tego że lampa spadnie na rośliny i będzie po zabawie kończąc na pożarze :(
A tam ściana już poszarpana przez dziury od wiertarki więc nie ryzykowalabym
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
To niech mąż korone pod wkrętare podpina, odwierty w kaflach, na to kołki na klej na gorąco i możecie tam wieszać w poprzek te linki. (Jak będzie wiercił to niech co chwila korone wodą pryska żeby temperaturę zbić. I jak nie ma wprawy to radzę unikać krawędzi kafli)
Sam klej to ryzykowne, też bym się cykał <lol>
Najlepiej i najprościej by było w suficie 2 odwierty walnąć, ale jak mówisz że jakieś zbrojenie to może być ciężko. Chyba, że to jakaś zwykła blacha? Próbowaliście w ogóle się przez nią przebić? :farao:
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
ja bym kombinował jakiś drewniany stelarz 3-4 deski i miodzio i jak pomalujesz białą farbą to wgl bajka :D
 

xxolaxx

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2018
Postów
68
Buchów
0
To niech mąż korone pod wkrętare podpina, odwierty w kaflach, na to kołki na klej na gorąco i możecie tam wieszać w poprzek te linki. (Jak będzie wiercił to niech co chwila korone wodą pryska żeby temperaturę zbić. I jak nie ma wprawy to radzę unikać krawędzi kafli)
Sam klej to ryzykowne, też bym się cykał <lol>
Najlepiej i najprościej by było w suficie 2 odwierty walnąć, ale jak mówisz że jakieś zbrojenie to może być ciężko. Chyba, że to jakaś zwykła blacha? Próbowaliście w ogóle się przez nią przebić? :farao:

Próbowaliśmy się przebić wiertło było aż czerwone/pomarańczowe :(

Wczoraj nic nie próbowaliśmy bo zalegliśmy ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół