nasiona marihuany

Filtr 5" 125mm

Wyszukiwarka Forumowa:

chemolhaze

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2016
Postów
56
Buchów
0
Sorry, że tutaj ale żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu. Mam filtr prima clima fi 125mm i TD Silenta 350 fi 123mm i co sie okazało, średnica filtra i wentylatora jest taka sama i filtr nie wchodzi na wenta ?!?! Ktoś mi powie co jest grane ? Na samej krawędzi filtra jest ewidentne zagięcie na całej średnicy (fabryczne) tak że schodzi akurat do tych 123mm. Dodawanie między filtr a wenta nakładki i uszczelnianie to taśmami itp to o du*e rozbić i w kosmos wysłać bo niepraktyczne to jest, nieszczelne w ogóle, i rusza sie wszystko do góry i w dół. Ktoś mnie oświeci co jest grane i czemu średnice są po 123mm ??
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Normalna sprawa - filtr, wentylator, tlumiki maja taka sama srednice, przewod wentylacyjny jest szerszy - wlasnie po to, zeby oddzielic poszczegolne elementy wg potrzeb. Jak chcesz spiac na szrywno to pozostaje albo szeroka opaska zaciskowa jak z linka dziadka, albo rzezbienie (chociazby dwie standardowe opaski/trytki usztywnione srubami/plaskimi kawalkimi metalu/patykami do szaszlykow/itd. Wszystko sie da w zaleznosci od potrzeb i mozliwosci ;)
 

chemolhaze

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2016
Postów
56
Buchów
0
Wydawało mi się jeżeli podają średnicę wentylatora na rysunku technicznym fi123 i średnica filtra fi125 to różnica te 2mm jest po to aby filtr wszedł idealnie na wentylator. Mimo wszystko wielkie dzięki za szybką odpowiedź, coś będę majsterkował.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Moze srednica wewnetrzna jest 123mm, a zewnetrzna 125mm, czyli te 2mm to grubosc plastiku?
 

chemolhaze

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2016
Postów
56
Buchów
0
Może tak być, ciężko wywnioskować z rysunku bo jest dość mały.
 
C

cyb3l

Guest
Witam, CAN FILTERS FILTR WĘGLOWY CAN LITE 425-470m3 100/125, kolnierz do wyboru, w zupelnosci wystarczy do twojego boxa. Cena rowniez przyzwoita. Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół