nasiona marihuany

Filtr 5" 125mm

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Siemanko ludziska mam pewien problem.
Mam filtr rihno pro 125mm 300mm długości.
Filtr był używany około 2.5 miesiąca 5 LAT TEMU.
Po krótkim lecz udanym żywocie został on schowany do "szeda" na ogrodzie. komurka czy kanciapa czy jak tam chcecie.
Po 2 latach leżenia sobie zawalił mi się dach w szedzie :pl:. filtr co prawda był w dwóch czarnych workach ale nie mam pewności czy wilgoć nie zajechała węgla który w nim jest.
Nie mam aktualnie jak go sprawdzić ponieważ nie włoże do boxa śmierdzącego jaja żeby sprawdzić czy śmierdzi a brat niestety sie umył :freak2: :pl: taki joke :D ale dobra wracając do tematu myśle żeby poprostu zakupić nowy filtr nawet jak działa.. będzie czekał na swoją kolej.. nic mu sie nie stanie jak będzie dobrze przechowywany.
No wiecie co jest to teraz tak :

Który wybrać.
1.) Ona air filter inline. takie coś co się tak wkłady ona wkłada :D może fajna zabawka.
2.) MountainAirŽ Filter 0520 - 125/500 500mł/hr
3.) Vortex premium carbon filter. 125. 350mł/hr
4.) RAM Filter - 125/475 (5") 350mł/hr
Wiem mniej więcej który chce wybrać ale czasu jeszcze troche mam więc poczytam co myślicie koledzy:)
Wymiar boxa to 75 na 70 wysokość 2m, naświetlam hps250w wydech rihno 285/420 chyba nie jestem w 100% pewny jak coś to później dopisze prawidłowe.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,885
Odznaki
5
To coś na blocki ONA możesz sobie odpuścić. W połączeniu z filtrem węglowym ma to sens, ale bez filtra to szajs. Najlepszy jest Mountain Air, jak masz gdzie go kupić to bierz w ciemno. Mega długą ma żywotność i jest mega skuteczny.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
yo,
nie da rady wymienic w starym filtrze wegla?
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
A miałem nadzieje że ona może dać rade ale no dobra :D
hehe właśnie dlatego jest na 2 miejscu, gdzie mam więc najprawdopodobniej on właśnie zawiśnie ale poczekamy jeszcze.

A co do wymiany to tylko jak mi ktoś powie gdzie kupić węgiel na wyspach i jaki :p bo po czytaniu tematów o wymianie to wiem po prostu mniej :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,885
Odznaki
5
W UK z tego co wiem trudno o węgiel, znajomy z Polski zamawiał ostatnio :)
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Tak też myślałem dlatego napisałem żeby strone podali jak mam wymieniać :jaraczz:
Może zamówie to i to i zobaczymy co wyjdzie.. ale narazie wybieram M-A :D nawet 3 lata życia to jednak troche jest.
 
K

K2

Guest
W UK z tego co wiem trudno o węgiel, znajomy z Polski zamawiał ostatnio :)

co za bzdury opowiadasz gościu

---------- Post Zaktualizowany 19:58 ---------- Data pierwszego postu 19:57 ----------

yo,
nie da rady wymienic w starym filtrze wegla?

da, przewierć wkręty, zamów 5 kg węgla, czy ile tam do ciebie wchodzi, ale zamów do oczyszczania powietrza a nie akwarium i masz filter nowy - 5 kg 30 funtów
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Wystarczy w google wpisać :pl: :pr:
Tylko wpisać i znaleść odpowidni to już inna bajka :D
A tak drogooo booo płacą tyle zj3by :pl:
Mauntain aira kupie w piątek, chyba że sie coś zmieni to może węgiel :pl: ale siedze półtorej i nie moge znaleść więc nie chce mi sie dalej..
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Próbowałem ci jeszcze raz napisać na pw ale limit mam.
A więc znalazłem takie dwa podają że są one do akwarium ale nic innego znaleść nie mogłem :crazy:
Zda to egzamin ? jak tak to do sprzedawcy napisze o rozmiar i git majonez.









mogłem to wszystko na 1 plik przerobić ale mi sie nie chciało 2 produkty 2 opisy :crazy: tyle czy to zda egzamin, Wielkie dzięki za pomoc. i czuje sie jak ułomny <rotfl> Jak trudno węgiel znaleść :freak:
 
Ostatnia edycja:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Taki powinien być dobry, z tej stronki:

http://www.activatedcarbontrading.co.uk/6.html

Tylko ta cena...


Hydroponics

Carbon filters incorporating activated carbon pellets are the ideal filtration system solution for hydroponic gardens. Apart from filtering air, carbon filters also trap odour molecules, mainly produced by plants such as chilli peppers, orchids, herbs & spices and thus serve a dual purpose of improving air circulation and keeping the cultivating area odour free. After 12 to 18 months of use, the filters begin to lose their effectiveness and need to be replaced.

As an alternative to replacement, we offer the opportunity for you to refill your filter with fresh activated carbon pellets. If you feel sufficiently competent to undertake this task, we supply 3mm diameter activated carbon pellets packed in 1 kilo bags for ease of handling. This size of pellet ensures a greater surface area between the air stream and the carbon bed to clean the air more effectively. Before ordering, we suggest that you weigh your filter to determine what quantity of activated carbon pellets you will need to purchase. Please note that some filters such as Mountain Fresh cannot be refilled as they do not use this type of carbon.

1 kilo of Hydroponic activated carbon pellets - Ł 9.85 each

2 kilos of Hydroponic activated carbon pellets - Ł 17.90 each

5 kilos of Hydroponic activated carbon pellets - Ł 39.95 each

The above prices include VAT, but not postage and packing which is added at the checkout or invoicing stage.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Żebym jeszcze wiedział ile wejdzie do mojego filtra 6" 500mm..
Jeśli tam właśnie z 5 kilo wejdzie to chyba wolę kupić nowy niż to rozwiercać i nitować z powrotem..
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Dzięki za pomoc mordy, węgiel odpada.. cena cudowna <rotfl>
Myślałem też nad hobby ale chyba zakupie w piątek tego mountain air bo po przeliczeniu to najbardziej mi się opłaca,
Wiem że filtr najlepszej jakości i pociągnie długo ! Ale prześpie się z tym jeszcze bo do kwitnięcia to jeszcze tydzień więc lekko dojdzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół