nasiona marihuany

Outdoor Open Seed - GanjaFarmer.com.pl - 50x Northern Passion 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

blancik90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2011
Postów
314
Buchów
0
Również chętnie się zgłoszę, akurat w tym roku chciałem jakąś wczesną pełnosezonówkę oprócz af'ów :D
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Bardzo dziękuje za czujność. Będziemy robić wyjątki od określonych reguł. Proszę tylko userów rażąco nie spełniających warunków o nie zgłaszanie się. Reszta którzy nie spełniają warunków ale reprezentują sobą wysoki poziom zapraszam :)

Dzięki za odpowiedź.

W takim razie muszę ogłosić, że zgłoszenia w tym wątku nie podlegają moderacji ze strony obsługi forum, bo nie ma jasnych kryteriów oceny ich prawidłowości.
Poprawność zgłoszeń będzie oceniał organizator uznaniowo.

W przypadku prowadzenia kolejnych wątków OS prosiłbym jednak o ustalenie reguł, które będą obowiązywać. Typowe dla wątków Open Seed reguły to pół roku stażu i 50 postów.
Brak ścisłych reguł gry jest trudny dla wszystkich, tak dla uczestników OSa, jak i dla osób dbających o funkcjonowanie forum. Ujemnie wpływa także na przebieg innych wątków OS, w których organizator traktuje reguły bez wyjątków.

Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
No no Gandzia Farmer nie przestaje zaskakiwać, miła inicjatywa, oczywiście zgłaszam się. ;)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ok,to i ja sklaserował bym tą pozycje w zakładce outy,jeśli zostanie jakiś pakiecik
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Również się zgłaszam, pozdrawiam serdecznie.
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
Jestem już tu sporo czasu ale niestety nie mam 50 napisanych postów jest możliwość żebym też mógł się zgłosić??
 

Kuszman

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
34
Buchów
1
Jestem już tu sporo czasu ale niestety nie mam 50 napisanych postów jest możliwość żebym też mógł się zgłosić??

O Panie! Nie wierze ze to napisałeś! Masz 3 posty typie z czego 2 w konkursach i 3-ci tutaj <rotfl> <rotfl> <rotfl>
 
F

fan

Guest
Zgłaszam się.,już kiedyś myślałem je wypróbować a teraz jest okazja..pozdro
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Też podbijam :) wyboru to macie teraz,że ho ho XD
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Zgłaszam się I ja.
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Wasza szczodrość nie zna granic :p U mnie pierwszy outdoorowy Andalusian od Booma już się inkubuje w szafce. Buch za nowy wzór na zapalniczkach :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół