nasiona marihuany

Czy to jest dobre?

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
do 2 z 4 wezykow dopnij sobie rozgaleznik na 2 i masz 6:)
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Stosowałem system gib na większej ilości doniczek i raczej sie nie sprawdza.
Ilość wody jaka idzie na poszczególne doniczki jest różna, musisz lac do naczynia z pompą super czysta wodę, jak dostanie sie jakiś wiekszy kawałek brudu to zatyka wezyki w pajaczku rozgałęziającym, z cisnieniem tez jest róznie, czasem trzeba wiadro do góry podniesc lub zbiornik na podwyzszeniu musi stac
Na 4 -6 szt bedzie ok tylko taką ilosc to mozna ręką podlac bezproblemowo
Na tą chwilę poskładał bym lepszy i bardziej sprawny system nawadniający z akcesoriów z dobrego sklepu ogrodniczego.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dzięki za opinie [MENTION=82199]CUBE[/MENTION]

Przegląam fotorelacje, wszyscy którzy uprawiają w coco maja jakiś system nawadniający a nikt nie podlewa tego zręki. Można podlewać taj jak w przypadku gleby?
Czy uprawa w coco polega na tym że kokos pozwala na zbudowanie większej bryły korzeniowej i większych roślin w krótszym czasie? Jakie miałbym odnieść korzyści jeśli przejdę na uprawe w kokosie i co będę musiał dać od siebie by to wszystko miało ręce i nogi?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Zobacz do mojej fotorelacji mam tam jedna butelke 2l i podlewam ja recznie codziennie i zobacz jaki fajny krzaczek rosnie.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zobacz do mojej fotorelacji mam tam jedna butelke 2l i podlewam ja recznie codziennie i zobacz jaki fajny krzaczek rosnie.

Ale Tobie zawsze rosnie ladnie, zadna nowosc tylko nick to nowosc XD Jak zaczne fotorelke ze sweet thai to mam napisac z fingers czy foobol menager, a wogole to ladny ten krzaczek, jak na 2l butle, pozdro
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jak chcesz to mozesz napisac, ze od Wałęsy dostałeś :crazy:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
hehe spoko, tak wlasnie zrobie, co myslisz zeby kokos wymieszac z ziemia 1:1 ??
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Mam wymieszane ziemia:kokos 3:1 w innym boxie i też jestem ciekaw. Na experymentalnym miałem ziemie z koko 1:1 i leciały szybciej niż w dwc
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2

https://www.flora-fauna.pl/substrat-kokosowy-trichoderma-sprasowany-11l,p3658.html mam takiego kokosa do tego kupilem biobizz, mial byc all mix ale sie po***ali i dali light mix i chcialem zmieszac te dwie rzeczy. Mam tez clay pebbles na ogródku tylko musze przeplukac.

Widzisz green na ten moment z nawozow mam plagron terra grow, terra bloom i pk13,14, czy moge ich uzyc w uprawie w kokosie czy to nie da rady?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Bardziej całował bym w odzywki dedykowane do kokosu ja polecam canna a+b bo kokos jest jałowy i trzeba od razu nawozic. Co do twoich odzywek nie wiem i nie bede sie wypowiadał bo ich nie używałem... ps pk jest ok na sam koniec. Kokos tez jest spoko ja używam nie raz bardzo tani kokosik za 99p i zadnej różnicy nie widze z markowym od canny.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Bardziej całował bym w odzywki dedykowane do kokosu ja polecam canna a+b bo kokos jest jałowy i trzeba od razu nawozic. Co do twoich odzywek nie wiem i nie bede sie wypowiadał bo ich nie używałem... ps pk jest ok na sam koniec. Kokos tez jest spoko ja używam nie raz bardzo tani kokosik za 99p i zadnej różnicy nie widze z markowym od canny.

Ale czy te nawozy nadaja sie bo one sa dedykowane dla gleby, tak mi sie wydaje.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Nie wiem... jak masz czas na eksperymenty to lej i zobaczysz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół