nasiona marihuany

Jak uchronić się przed przypałem

Wyszukiwarka Forumowa:

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Ostatnio przeszukiwałem teren w poszukiwaniu nowych spotów, tereny mocno oddalone od ludzkich siedzib, ciężkie do znalezienia, przejścia przez wysokie pokrzywy, krzaczory, bagno i te sprawy. Już w wyobraźni porozmieszczałem wszystkie krzaki ile i gdzie mogę ich posadzić, wszystko poustalane, zostało tylko działać, poroznosić ziemie, donice nawozy itp. Niedawno dowiedziałem się że kawałek od moich spotów znajdują się leśnicze fotopułapki, że teren jest monitorowany i 2 ekipy też sadzą w tych okolicach. Macie jakiś sposób jak ewentualnie to rozwiązać? Sam teren na którym będę sadził nie jest monitorowany bo jest jednak kawałek od tych miejsc, ale jest jedno miejsce gdzie przejeżdżam przez zasięg widzenia takiej fotopułapki. Co o tym myślicie? Macie jakiś pomysł jak znaleźć taką fotopułapkę jeśli znam jej przybliżone położenie?
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Miejscówki widzę fajne byłyby gdybyś nie mial tam tzw. Sąsiadów. Wydaje mi sie po przeczytaniu tego że będziesz przewoził towar w obrębie tych kamer. Kazdy twój ruch zostanie zarejestrowany więc dasz sie złapać. Według mnie szukaj innych spotów to Ci nie wypali. Nie wylapiesz wszystkich kamer
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Nikt ci nie powie czy tam jest bezpiecznie bo tylko ty tam chodzisz i powinienes wiedziec najlepiej czy w tym miejscu sa jakies slady ingerencji czlowieka w nature. Co do kamer to idz najlepiej tam jak sie sciemi wlacz aparat tak jak mialbys robic zdjecie i skanuj po drzewach. Podczerwien jest niewykrywalna dla ludzkiego oka ale aparat ja wychwyci
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Znaczy co do tych sąsiadów to było jakiś czas temu, w tym roku nic jeszcze nie zarejestrowali, wiem że chcieli ich złapać ale byli w kominiarkach i nie mieli nic na nich. Tereny są naprawdę mega, znalazłem nawet jednego spota ale to dość daleko od tych miejsc, był dużo bardziej dostępny i odsłonięty, te na które ja wchodzę są dużo bardziej wgłąb buszu jednak nie daje mi spokoju ta jedna fotopułapka przez którą przejeżdżam. Masz jakiś sposób jak ją zlokalizować? Znam położenia reszty fotopułapek i wiem że nie będą przeszkadzały bo są oddalone, padają na miejsca gdzie przychodzą jeść byki jeleni, prawdopodobnie ochrona przed kłusownikami. A co do ingerencji człowieka to brak jakiejkolwiek w promieniu conajmniej kilkuset metrów.
 

blancik90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2011
Postów
314
Buchów
0
Jakbyś jednak jej nie znalazł, to można zastosować ledowe lampki na czapce, w nocy wtedy nie widać twarzy (jest taki filmik na yt i temat poruszony na forum), chyba że wolisz kominiarkę...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Co do kamer to idz najlepiej tam jak sie sciemi wlacz aparat tak jak mialbys robic zdjecie i skanuj po drzewach. Podczerwien jest niewykrywalna dla ludzkiego oka ale aparat ja wychwyci

Faktycznie działa? Jakiś specjalny aparat jest potrzebny?
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Faktycznie działa? Jakiś specjalny aparat jest potrzebny?
Zwykly w telefonie wystarczy. Wez sobie pilot od telewizora i zaswiec nim w aprat. On tez ma diode na podczerwien tak jak te fotopulapki.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zwykly w telefonie wystarczy. Wez sobie pilot od telewizora i zaswiec nim w aprat. On tez ma diode na podczerwien tak jak te fotopulapki.

Z pilotem widziałem, jednak należy sprawdzić z jakies odegłości jest mozliwa detekcja, jak również jeśli pilot jest skierowany centralnie w obiektyw to widać. Będę musiał poeskperymentowac..
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Jak masz opcje to idz na zrab drzewa tam gdzie metry sa poukladane. Tam jest sporo kamer zobaczysz jak to wszystko dziala :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jak masz opcje to idz na zrab drzewa tam gdzie metry sa poukladane. Tam jest sporo kamer zobaczysz jak to wszystko dziala :)

hehe Kava, tak właśnie uczynię drogi kolego ;) dam znać jak mi poszło
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Telefonem za chu*a nie znajdziesz, gadaliśmy o tym w temacie o fotopulapce
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
moze i szlo by znalezc dzieki aparatowi w telefonie ale wezcie pod uwage ze ona blyska podczerwienia tylko przez ulamek sekundy w trakcie robienia zdjecia wiec bardzo latwo to przeoczyc, chyba ze film kreci to inna sprawa.
Poza tym nie wiem jak w innych, ale moja fotopulapke troche widac golym okiem jak swieci podczerwienia.
Moze sa jakies detektory sieci gsm dzieki ktorym mozna by takie fotopulaki odnajdywac?

---------- Post Zaktualizowany 17:23 ---------- Data pierwszego postu 17:20 ----------

https://www.spyshop.pl/wykrywacz-sieci-3g-umts-mobifinder4-do-skutecznej-detekcji-1331.html no i znalazl sie detektor. Prosze o recenzje jak ktos zdecyduje sie na kupno.
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Stestowałem tą metodę z aparatem, poczekałem aż się ściemni na dworzu i poszedłem szukać fotopułapek, zero skuteczności. Może błyska tylko przez ułamek sek i nie zauważyłem tego, może jakiś inny czynnik na to wpływa ale nic nie wykryłem. Zamiast jakichś lampeczek to tradycyjnie balaclava na głowę. Fajnie by było jakby ktoś podsunął jakiś sprawdzony, skuteczny pomysł jak można wykryć takie fotopułapki, nie dość że mniejsze ryzyko przypału to jeszcze można w bardziej przydatny sposób wykorzystać ten sprzęt :freak:
 

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Jak chcesz być w gazecie albo w wieczornych wiadomościach to rób plantacje w tym miejscu.
Ja osobiście unikam jak ognia ścieżek wydeptanych ludzką stopą, ambonek leśnych i wszelkich tego typu spraw gdzie siedzą ludzie.
To tylko kwestia czasu że ktoś Cię tam przyuważy- takie jest moje zdanie ale może za bardzo się pietram przy tych kwestiach.
Lubie spać spokojnie ....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół