nasiona marihuany

Porządek z fotorelacjami ???

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Witam,

ostatnio przeglądam wiele fotorelacji,chcąc pooglądać efekty końcowe poszczególnych odmian i jak zachowują się pod różnym sprzętem,niestety z ogromną frustracją.
Otóż wiele z nich to kaszany bez "normalnego" zakończenia.Powodów jest mnóstwo, od lenistwa i zaniedbań zaczynając a na dziwnych incydentach kończąc.Tak czy siak to wk***iające.Przeglądać coś kupę czasu by pod koniec się rozczarować....

przydałoby się jakieś uporządkowanie ze strony adminów całego tego bajzlu oraz zaostrzenia regulaminu dla prowadzących FR.Uważam że FR powinny uczyć a nie denerwować.


pozdrawiam dzikidzikidzik:bounce::bounce:
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
trzeba zaczynać od końca ;)

możesz w takim wypadku wskazać ew perełki (raportuj zły post :salut: z adnotacją i uzasadnieniem)

różnie to jest,czasem im bliżej końca,są już sampelki i ludziska odpuszczają,ewentualnie wstawią wage i foto suszu i do zakończonych
 

white_green

Active member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
38
Buchów
0
No przydało by sie jakoś to ogarnać jest zbyt wiele fotorelacji ktore nie zostały skończone
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Właśnie zamierzałem tak robić,by przeglądać je od tyłu.Rzecz w tym że podczas uprawy różnym ludziom wychodzą różne błędy,z których wiele można wyciągnąć i się nauczyć.(Dlatego oglądam je zawsze od początku,gdyż każdy strain jak wiadomo inaczej się zachowuje).No ale ok.Postaram się jak znajdę czas poraportować forumowe buble.

pozdrawiam
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
No przydało by sie jakoś to ogarnać jest zbyt wiele fotorelacji ktore nie zostały skończone

To raportowac te złe fotorelacje - przycisk - zgłoś post
Tak się akurat składa że moderatorzy od dluzszego czasu (tj od lat) starają się przenosić na bieżąco zakończone do zakończonych, "***ane" do niedkończonych itd ...
Tym bardziej dziwi fakt że Waszym zdaniem jest dalej bałagan... zatem spodziewamy się wiele zgłoszonych przez Was fotorelacji będących w niewłaściwym miejscu ....
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Hej growerzy. Kazdy kto zaklada relacje moze przeniesc sobie do zakonczonych. Poznajcie troche forum i jego opcje a bedzie Wam dane.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Hej growerzy. Kazdy kto zaklada relacje moze przeniesc sobie do zakonczonych. Poznajcie troche forum i jego opcje a bedzie Wam dane.

Kiedyś tak robiłem, ale tym razem taka opcja jest nieaktywna przy mojej ostatniej relacji w soiles.
 
M

Maniaczek

Guest
Dzik ma w 100% racje. I nie chodzi o samo zakończenie, ale nawet w sposób jaki prowadzą te fotorelacje. Np. robią żółte zdj. pod hps, albo fioletowe pod led. Albo zakładają fotorelacje bez zdjęć, tylko dodają opis zdjęcia za kilka dni jak wykiełkują. Ostatnio zwróciłem uwage mlodyguru że robi fotorelacje bez foto, to kilka osób sie do mnie przy***ało że sie czepiam i to bez powodu , a oo.
I nie mówcie mi że administracja coś z tym zrobi bo nic nie zrobi, mają oczy widzą a nic nie robią. Np. regulamin wyraźnie mówi że nie wolno pisać w fotorelacji postów typu: będe zaglądał, farta życze albo oj jak pięknie, a co robi administracja? Sami piszą takie posty. No to jak administratorzy sami łamią regulamin to ja nie wierze że sie coś tu zmieni.
Nie dawno miałem sam założyć fotorelacje, ale po co? Dla kogo? Bez sensu. Założe fotorelacjie a ktoś mi przyjdzie spamować głupotami. Dlatego nie zakładam fotorelacji, tylko mam konto żeby sie o coś zapytać jak czegoś nie wiem.
Dziękuje za uwage.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Dzik ma w 100% racje. I nie chodzi o samo zakończenie, ale nawet w sposób jaki prowadzą te fotorelacje. Np. robią żółte zdj. pod hps, albo fioletowe pod led. Albo zakładają fotorelacje bez zdjęć, tylko dodają opis zdjęcia za kilka dni jak wykiełkują. Ostatnio zwróciłem uwage mlodyguru że robi fotorelacje bez foto, to kilka osób sie do mnie przy***ało że sie czepiam i to bez powodu , a oo.
I nie mówcie mi że administracja coś z tym zrobi bo nic nie zrobi, mają oczy widzą a nic nie robią. Np. regulamin wyraźnie mówi że nie wolno pisać w fotorelacji postów typu: będe zaglądał, farta życze albo oj jak pięknie, a co robi administracja? Sami piszą takie posty. No to jak administratorzy sami łamią regulamin to ja nie wierze że sie coś tu zmieni.
Nie dawno miałem sam założyć fotorelacje, ale po co? Dla kogo? Bez sensu. Założe fotorelacjie a ktoś mi przyjdzie spamować głupotami. Dlatego nie zakładam fotorelacji, tylko mam konto żeby sie o coś zapytać jak czegoś nie wiem.
Dziękuje za uwage.

i co mamy zrobić? . . . mamy dawac warny ludziom którzy prowadza fotorelki ale zrobili zdjecie w swietle hpsa . . . albo robią nieregularne upy . . . dobrze ze cokolwiek robią . . . każdy prowadzi jak umie potrafi chce . . .

lepsi tacy którzy cos robią niż ludki którzy raptem są tu 50 dni i za kolejne 50 dni pewnie ich już nie będzie, nic nie pokazali i niec nie pokazą bo ich zdaniem moderacja to dupa . . . :)

a tak naprawdę moderacja ciężko charuje ale Ty kolego niestety nie zdajesz sobie z tego sprawy . . . przyjść ponarzekać pomarudzić jednocześnie nic nie dając od siebie . . . ot wszytsko w temacie . . .


. . . cały czas jest powtarzane, coś nie tak raportować!! - wtedy każdy z modów ma zasygnalizowane ze coś zostało zgłoszone i jest zdaniem użytkowników nie tak i wymaga interwencji . . .

---------- Post Zaktualizowany 15:13 ---------- Data pierwszego postu 15:01 ----------

Np. regulamin wyraźnie mówi że nie wolno pisać w fotorelacji postów typu: będe zaglądał, farta życze albo oj jak pięknie, a co robi administracja? Sami piszą takie posty. No to jak administratorzy sami łamią regulamin to ja nie wierze że sie coś tu zmieni.
jeszcze apropo tego przytyku . . . to ten punkt regulaminu został napisany bardziej z mysla o użytkownikach spamerach którzy w 20 fotorelacjach pod rząd potrafią hurtowo napisac to samo . . . a nie o ludziach którzy faktycznie komus kibicują, sledzą czyjeś poczynania, dobrze zycza itd. . . .



wogole jesteś straszną sfrustrowana marudą:) . . . wszystko źle . . . to daj przykład, zrób lepiej . . . ;)




Piszesz ze nie założysz relki bo ktoś Ci przyjdzie spamować . . . zawsze możesz raportować post z prosba o usuniecie spamu, niechcianych postów i mod usunie dla Ciebie co bedzesz chciał . . . teraz lepiej?? to kiedy zaczynasz fotorelke? czy masz już kolejna wymówke? ;)
 
Ostatnia edycja:
M

Maniaczek

Guest
To jak widzicie że ktoś zakłada fotorelacje bez zdjęć to ukarzcie go, bo inni widzą że nie robi zdjęć i biorą z niego przykład i to sie tsk kręci w nie skończoność. No ale po co? Skoro ktoś zwraca uwage że jest burdel na forum, to lepiej temu komuś zwrócić uwage typu: 50 postów masz, za pare dni i tak cie nie będzie na forum, pokaż lepiej co potrafisz albo to kiedy zakładasz fotorelacje, masz wymówke?
Albo napisałem w sprawie regulaminu , to zjawia sie moderator że regulamin został napisany z "myślą".
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Znowu czepiasz się szczegółów . . . i nie chce mi się więcej nad tym rozwodzić bo zbyt dosłownie interpretujesz regulamin . . . trzeba rozróznic notorycznych spamerów od solidnych użytkowników . . .

a apropo sytuacji z mlodymgru . . . to jest to user który już troche tu pokazał . . . i nadal pokazuje . . . wiec w jego przypadku zostało przymkniete oko bo wszyscy wiedza ze on lipy nie robi i ze wszytsko pokaze jak trza od początku do końca . . . a że zasygnalizował start kolejnej z rzedu uprawy nikomu krzywdy nie robi . . . zwłaszcza ze foty pojawiają się już w nastepnym upie -3h później . . .



Generalnie fotorelki bez fotek nie są fotorelacjami i nie maja racji bytu i ląduja z reguły w smietniku . . .
 
Ostatnia edycja:
M

Maniaczek

Guest
Znowu czepiasz się szczegółów . . . i nie chce mi się więcej nad tym rozwodzić bo zbyt dosłownie interpretujesz regulamin . . .

a apropo sytuacji z mlodymgru . . . to jest to user który już troche tu pokazał . . . i nadal pokazuje . . . wiec w jego przypadku zostało przymkneite oko bo wszyscy wiedza ze on lipy nie robi i ze wszytsko pokaze jak trza od początku do końca . . . a że zasygnalizował start kolejnej z rzedu uprawy nikomu krzywdy nie robi . . . zwłaszcza ze foty pojawiają się już w nastepnym upie . . . dlatego napisałem o stazu itd. . . .

Generalnie fotorelki bez fotek nie są fotorelacjami i nie maja racji bytu i ląduja z reguły w smietniku . . .
Piszesz że na niego oko przymkeliście bo on już coś pokazał. Czyli co jak ktoś już coś pokazał to już potem może robić co chce, Tak?..
To ja nie wiedziałem że regulamin dla każdego jest inwidualny, i zależy od tego kto co robi...
Ja zwracam uwage a ty nazywaszmnie "sfrusfrowanym marudą" . Po prostu wk***iam sie jak zużywam czas na to żeby sie dowiedzieć w sprawie uprawy roślin, a ktoś nie potrafi uszanować czyjś "nerw" hehe.
[MENTION=19226]Gandi[/MENTION] oglądałem dzięsiątki razy twoją fotorelacje, oglądanie twojej fotorelacji to sama przyjemność, zrobiłeś kawał dobrej roboty! Tylko dlaczego tak mało osób robi fotorelacje tak jak ty? Dla tego że twoja fr jest het het daleko gdzieś na dalszych stronach i na pierwszych stronach jest dużo więcej fotorelacji hujowych i z nich biorą przykład. A twoja wzorowa fr jest gdzieś tam.... Dlatego weź ją przyklej z dopiskiem "tak mata robić fotorelacje, a jak nie to wypad". He he, Pozdrawiam.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Piszesz że na niego oko przymkeliście bo on już coś pokazał. Czyli co jak ktoś już coś pokazał to już potem może robić co chce, Tak?..

ajj tam czepiłeś się tego młodegogru . . . a on się zreflektował i 3h później wrzucił foty . . . tak ze nie ma co więcej tego wałkować . . .

uwierz mi kazda relka bez fot nie powisi dłużej niż dzień lub dwa tylko trafi do śmietnika . . .


o marudzie napisałem z uśmiechem (celowa emotikonka z przymkniętym jednym okiem) tak ze nie bierz tego do siebie kolego . . .



Co do fotorelacji (dzięki za dobre słowo apropo moich) ale jak już napisałem każdy prowadzi jak umie potrafi na ile ma czasu i mozliwości . . . a w dzisiejszych czasach jest narawde sporo fotorelek na bardzo dobrym poziomie . . . nie ma co narzekać . . . ;)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Nie dawno miałem sam założyć fotorelacje, ale po co? Dla kogo? Bez sensu. Założe fotorelacjie a ktoś mi przyjdzie spamować głupotami. Dlatego nie zakładam fotorelacji, tylko mam konto żeby sie o coś zapytać jak czegoś nie wiem.
Dziękuje za uwage.
Masz konto od jak dawna,że tak dawno już temu miałeś zakładać fotorelację?
Załóż i nie marudź.Może trochę postów sobie nabijesz bo jak widać to lipa trochę z aktywnością u Ciebie kolego...i nie spinaj się tak,tylko pokaż co tam masz...
 

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Ja bym zaproponował aby fotorelki były opatrzone odgórnym szablonem.
np. tabela startowa dobrze by się sprawdziła albo coś podobnego :
ile, kiedy wysiane, jakie odmiany, planowany sposób uprawy, rodzaj nawozów, oraz założenia co do zbiorow... itd poprostu istotne parametry startowe
W miarę czasu uzupełniana o dane typu błąd ludzki, przenawożenie,
albo sarny wszamały 50% populacji, 30% było samcami, 5% skradzione..
A na koniec wyniki, wielkości i statystyki oraz wnioski.
Miało by to badawczy sens,
łatwiej byłoby wykryć wpływ błędów na efekt końcowy.
Takie przemyślenie ..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół