nasiona marihuany

Porządek z fotorelacjami ???

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
[MENTION=3670]flet88[/MENTION] - nic nie stoi na przeszkodzie zebys zalozyl taka fotorelacje i moze wyznaczy ona nowe standardy, kto wie :)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Dobrze, że moich fotorelacji nie widział, czasem przez 2 strony leci jakas luźna rozmowa, to by dopiero byl trzask; )
Nie ma co się spinac. Trzeba odróżnić userów, którzy faktycznie coś robią i należycie się przygotowuja do fotorelacji, mają sprzęt, konretne odmiany i juz jakiś bagaż doświadczenia na forum, a tych co mają konto od dwóch dni i ich jedyna informacja w temacie jest "będę sądzić marihuanine, znalazlem w karmie dla papug elo ziomki". Wobec tych pierwszych jest to kredyt zaufania, ale tylko dlatego, że nie są tutaj od wczoraj. Pracuj, ucz się, sadz i tez kiedyś nikt nie będzie robić Ci podobnych problemów. Do reszty używaj opcji zgłoś:)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Można zrobić też coś w rodzaju albumu zakończonych fotorelacji calkowicie osobny dział, tylko trochę pracy programistycznej z forum.

Mam na mysli zrobienie bazy danych fotorelacji gdzie po zakończeniu wpisywane byłyby cechy zakończonych, wybranych przez administratorów fotorelacji, takie cechy jak:

- link do fotorelacji
- nick / konto usera który prowadzi fotorelkę
- rodzaj medium: ziemia / coco / dwc / inne [może być kilka - ktoś ma w namiocie częśc ziemia część coco]
- sezonówka / auto [może być to i to naraz]
- odmiany jakie były w fotorelacji [może być kilka]
- powierzchnia uprawy
- rodzaj światła [LED/HPS/etc.]
- czas uprawy w dniach
- wynik w gramach

Po prostu po zakończeniu fotorelacji jeżeli była ona fajna, admin wchodzi do formularza, wypełnia go, i teraz na osobnej stronie forum użytkownicy mogą zobaczyć listę linków do fotorelacji plus filtry do wyboru wg. cech które wymieniłem wyżej. Kogoś interesuje tylko DWC to wybiera fotorelki z DWC, etc.

Ja mógłbym coś takiego za free zrobić w wolnym czasie (jestem programistą).

W ten sposób nikogo się nie karze, nadal jest luz dla ludzi prowadzących fotorelację (i tak powinno być moim zdaniem), a umieszczenie na liście to pewien rodzaj wyróżnienia za to że ktoś rzetelnie poprowadził fotorelkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół