nasiona marihuany

Permetryna - gdzie kupić?

Wyszukiwarka Forumowa:
A

A$AP

Guest
Szybkie pytanko: Czy wie ktoś gdzie można kupić permetrynę, która na 100% działa?
(Permetryna to preparat do oprysków antykleszczowych dla ty którzy nie wiedzą:p)

Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Kiedyś można było dostać na portalach aukcyjnych z jakiejś armii (może usa) w sprayu. Puszka z żółtą etykietą i czarnymi napisami (jak mocny full trochę hehe). Sprawdzałem działanie jak śmigałem z wykrywką. Od kilku lat u mnie, jak wejdzie się w łąkę to mam na spodniach czasem 40 szt czy nawet więcej - serio. Po zaimpregnowaniu tą permetryną co prawda właziły na spodnie ale były takie spowolnione, osłabione. Mocniejsze strzepnięcie spodni i *****e odpadały hurtowo.
Czytałem gdzieś, kiedyś jak gość pisał, że kupił sobie taki koncentrat do spryskiwania np psiego kojca, żeby wytępić kleszcze. Rozrabiał to i też impregnował spodnie. Koszulki bym sobie tym nie pryskał jakoś. Spodnie i ewentualnie kurtka na plecach :)
Pozdro
 
A

A$AP

Guest
Kiedyś można było dostać na portalach aukcyjnych z jakiejś armii (może usa) w sprayu.
Rozejrzałem się troszkę i myślę, że postawię na ANAFISEP 25 WP + Mugga Extra Strong.
Afanisep według Bushcraftowego z YT działa idealnie i jest dostępny w małych opakowaniach w formie proszku do rozrobienia z wodą.
Mugga podobno najlepsza na komary, także tez się wyposażę :)

Trzeba uważać na te małe sukinsunki, bo można złapać od nich jakieś gówno ;/
Dzięki wielkie za odpowiedź delavega - szanuję :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja używałem muggi i nie dawała kompletnie nic, a mam jakąś najmocniejszą co mieli bo kupiłem ją jak na wakacje w tropiki leciałem. Więc albo przyciągam komary bardziej niż mugga je odstrasza albo to badziew jest.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Permetrynę szukaj w preparatach na świerzb, ponad rok temy jak chlałem i wyłapałem to dziadostwo to znalazłem w ogrodniczym. Nie pamiętam nazwy ale było w ch*j w jakimś preparacie po taniości, a w aptece kupe kasy
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
używałem tego w ubiegłym sezonie i mogę szczerze polecić to gówno bardzo dobrze działa nawet na wszelkie rodzaju latające owady, offy i inne specyfiki to tak naprawdę mało co dają :x
kupiłem na alledrogo :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół