nasiona marihuany

Coco / hps 2x 600w.

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
A więc planuję indoor w namiocie 120x240x200.
18 roślin w 20L donicach.
Veg planuję około 40-45 dni jako iż 2x robię topping.
Strainy to 100% indici bedo.

I pytanie : czy warto inwestować w drogie coco?Czy te z castoramy w bryłach sobie poradzą?
i drugie pytanko.Żeby nie marnować prądu chcę z wiekiem roślin dodawać mocy.tzn.start na 400w koniec 1,2kW i tu mam dylemat.Czy jeśli wystartuję w tym dużym boxie bez przegrody i panny z początku bedo pod 400w to czy zda to egzamin?nie powyciąga się nic ?czy dokupić boxa 1m2 na weg?


pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Te coco z castoramy czy coś to musisz przepłukać porządnie wodą najlepiej z RO bo w większości jest MEGA zasolone. Najlepiej posadź se je w doniczkach 1,5-4l na weg i daj pod tą jedną lampę a jak przesadzisz po powiedzmy 3 tygodniach do docelowych to odpalisz już na full mocy.
Pod coco nie dawałbym takich dużych donic, max 11l i dałbym kilka krzaków więcej pod takiego boxa.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Myślę że do coco nie potrzeba tak wielkich donic.
To z casto da rade idealnie.
Zwiększanie mocy- ok!
400w na poczatek ok jak bedziesz mial w malych donicach i ogarnisz powierzchnie.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
no właśnie panowie jak z tą powierzchnią???jeśli będą z początku zajmowały np. 1/4 boxa pod 400w i razem z rozwojem,donice i lampy będę zmieniał na większe to zda to egzamin???



---------- Post Zaktualizowany 14:25 ---------- Data pierwszego postu 14:17 ----------

Te coco z castoramy czy coś to musisz przepłukać porządnie wodą najlepiej z RO bo w większości jest MEGA zasolone. Najlepiej posadź se je w doniczkach 1,5-4l na weg i daj pod tą jedną lampę a jak przesadzisz po powiedzmy 3 tygodniach do docelowych to odpalisz już na full mocy.
Pod coco nie dawałbym takich dużych donic, max 11l i dałbym kilka krzaków więcej pod takiego boxa.

witam Cię śmieszku.
dziękuję za radę , i wiem już skąd w moim dawnym indoorku znalazł się biały osad na podstawkach i donicach.
z 8 lat temu jako kompletny laik ,dodałem nie płukane coco (właśnie z castoramy )do mojej mieszanki gleby..i myślałem że to wina zbyt krótko odstanej kranówy (chlor) , ewentualnie nadmiar nawozu.z tąd to zasolenie.myliłem się. a jednak to wina coco.serdeczne dzięki za radę!

pozdrawiam


ps. donice bedo 20L. weg jeśli trzeba to i 50-53 dni pociągnę.podobał mi się projekt weedheavenstuff w coco.też miała spore donice i super to wyszło.jakoś od zawsze wolałem dłuższy weg ,mniej plantów,większe donice :) :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół