nasiona marihuany

"W dobre ręce OS" by A$AP

Wyszukiwarka Forumowa:
A

A$AP

Guest


Witam zgromadonych :jaraczz:

Mam do rozdania pestki własnej produkcji, które wyrosły kilka lat temu na parapecie.
Nasionko na roślinę matkę jak i roślinę ojca zostało wyciągnięte z dilpaka (pestek było około 10 sztuk).
Wszystkie 10 sztuk zostało wykiełkowane, 3 zostały indoor na parapecie, a 7 wyleciało pod chmurkę.
Od początku było widać że rośliny rosną bardzo podobnie do siebie, także genetyka jest "w miarę" stabilna :)
Z 3 roślin indoor, 2 okazały się Panami, więc zostawiłem tego mężniejszego, a słabszy zakończył swój żywot (THIS IS SPARTA!).
Mężniejszy dostał pozwolenie na przekazanie swoich genów roślinie Matce, czego wynikiem była spora ilość nasion regularnych.

Geny to typowa sativa - outdoor rośnie z niej rozłożysta i prawie 3 metrowa choinka:harvest:, ale ostrzegam że dochodzi dość długo :freak2:
Pestki są z 2014 roku, natomiast kiełkują bez problemu.

Teraz kilka zdjęć:

Outdoor





Indoor 2017 :yeahh:


Matka nasion


Oddam w dobre ręce 5 sztuk nasionek reg, z których nie potrzebuję fotorelacji, natomiast nie ukrywam, że będzie to pozytywnie punktowane przy wyborze zwycięzcy :) Chciałbym otrzymać chociaż jedno zdjęcie rośliny w fazie kwitnienia od osoby, która ma już jakieś doświadczenie w uprawie.

EDIT:
Do oddania mam równiez po jednej sztuce pestek AUTO FEM własnej produkcji, z których będę wymagał fotorelacji IN lub OUT - za niewywiązanie się będą odznaki. Pesteczki są świeżutkie i są to bardzo ciekawe crossy:

Bubblegum Auto (BSB) x Love Rider Auto (BSB) x1
oraz
(Bubblegum Auto x Love Rider) x Royal AK Auto (RQS) x1

Na zgłoszenia jest równo 14 dni, więc koniec OSa nastąpi 7 marca o godzinie 23:59 :)
Bardzo proszę o krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat wy chcialibyście dostać te skromne 5 pestek i automaciki.

CZAS START!
 
Ostatnia edycja:

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Witam.
Jestem chetny przyjac automaty.
Zawsze to ciekawsza fotorelka bedzie :)
 
Ostatnia edycja:

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Wziąłbym dwa dla eksperymentu
 
A

A$AP

Guest
Brak większej ilości chętnych ? :c
W takim razie dorzucam coś ciekawego do puli i przedłużam OSa do 7mego marca :)
Zapraszam bardzo serdecznie :)
 
Ostatnia edycja:

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Elo
Chętnie przyjmę kilka pestek, 5 wystarczyłoby żeby mnie zadowolić. Sadzę już jakiś czas także doświadczenie jest, fotorelacja też prawdopodobnie w tym roku będzie, wszystko poleci outdoor, automaty jak dorzucisz też.



 
A

A$AP

Guest
[MENTION=85571]YourNightmare[/MENTION] masz jakąś fotorelkę na forum?
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
[MENTION=85571]YourNightmare[/MENTION] masz jakąś fotorelkę na forum?

Fotorelacji nie mam, prowadziłem w tym roku taką jakby fotorelację w temacie "[KONKURS] AutoWypas 2017 - konkurs na najładniejszego automata ", ale nie od początku bo dowiedziałem się o nim dopiero na początku flo i nie do końca bo pogoda nie pozwoliła, gniły jak sk***ensyn i musiałem ścinać wcześniej. W sumie to moja 4 uprawa, postaram się żeby były wielkie krzuny z tych pestek.
 
Ostatnia edycja:
A

A$AP

Guest
Panowie i Panie - przypominam o moim OSie.
Do końca niecały tydzień !!!
Zapraszam bo automaciki wyszły naprawdę zacne :)
 

a_rtystycznie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2017
Postów
50
Buchów
1
moze ja sie zglosze, mam kilka sezonow za soba
moge przyjasc kulki bo z palenia wygrzebalem dopiero 3 i tylko bog wie ktore to juz jest pokolenie


DSC00915.JPG



DSC00919.JPG
 
A

A$AP

Guest
Celujesz w regi czy automaty [MENTION=84535]a_rtystycznie[/MENTION] ?
 
A

A$AP

Guest
Jutro ostatni dzień na zgłoszenia :)
Zapraszam do udziału w OSie!
 

mojepole

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
121
Buchów
11
Odznaki
1
to i ja zglosze sie po regi chyba ze zostały tylko auto:)
 
A

A$AP

Guest
Koniec!

Dzięki wielkie za zgłoszenia - bardzo doceniam że ktoś chce je przygarnąć :)

Jako że puszczam geny w świat - postanowiłem je nazwać :D

Pestki reg, które ściągnąłem z parapetu to od teraz Silly Window :freak:
(zabawa słowem - z angielskiego "windowsill" to parapet, "silly" - głupi)

Love Rider Auto x Bubblegum Auto to od teraz Love Bubble,

(Love Rider Auto x Bubblegum Auto)x AK Auto to BLAK.

Postanowiłem zwiększyć trochę pulę i rozdanych zostanie 7 pestek reg i 2 szt. autosów.


Pestki lecą do:
[MENTION=85217]Lai[/MENTION] - 2x Silly Window, 1x BLAK
(widziałem że podobają Ci się AKacze, także ten cross leci do Ciebie)
[MENTION=85571]YourNightmare[/MENTION] - 2x Silly Window, 1x Love Bubble
[MENTION=84535]a_rtystycznie[/MENTION] - 3x Silly Window
(jako że celujesz w regi :p)

Jeżeli chodzi o pestki reg, to tak jak pisałem - nie oczekuje fotorelacji, ale wszelkie zdjęcia są bardzo mile widziane.
Natomiast automaty chciałbym zobaczyć w akcji i musi to być fotorelacja (in lub out) - zresztą tak jak napisałem to na początku. Pestki są świeże, także nie startujcie w najbliższych 2 tygodniach.
Jeżeli jesteście w stanie podjąć się zadania (Lai i YourNightmare) to na start czekam do 6 czerwca (06.06.2018r.)

Proszę was zatem o podesłanie bezpiecznych adresów na priv.
Dam znać jak paki wylecą.

POZDRO
 
A

A$AP

Guest
[MENTION=84535]a_rtystycznie[/MENTION] prosiłbym o adres na priv, bo brakuje mi tylko twojego :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół