nasiona marihuany

[LED 100W][0,36m2] Super Lemon Haze i goście

Wyszukiwarka Forumowa:

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Witajcie!

Box: 60x60x120
Światło: LED COB Citizen CLU048 x 8, zasilacz 350-700mA 200W
Wentylacja: brak aktualnie, jedynie wiatrak mieszający
Doniczka: kubki plastikowe -> doniczka 0,7L -> 5L
Fotoperiod: Weg: 18/6 Flo: 12/12
Trening: myślałem o toppingu, jednak dam se spokój, niech rosną jak leci
Medium: jakaś ziemia do kwiatków
Nawozy: biomus, dodana mikoryza przy przesadzaniu
Stymulanty: Asahi SL i Tytanit

W zamiarach ma być organicznie żeby można było zostawić bezobsługowo co jakiś czas.

W doniczkach klony Lemon Haze, dałem tez kilka odnóg poprzedniego kwitnącego kwiata do ziemi, zobaczę czy zreveguje taką gałązkę.


Zdjęcia:



gość specjalny



lemona klon wcześniej przesadzony do innej doniczki - przez to urósł niższy a szerszy











z góry dziękuję za porady :D
 
Ostatnia edycja:

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
Wywal tego "gościa specjalnego" bo tylko miejsce zajmuje. Lepiej byłoby dać jeszcze jednego klona albo inną odmianę w to miejsce.
Ziemia do kwiatów... ale jakie Ph żebyś potem zabawy z regulacją pH nie miał <joint>
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Fajne pomidorki, zawsze przyjemnie sie oglada klony z poziomu poczatkujacego bo mozna sie czegos nauczyc. Powodzonka i pozdrawiam!!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Buch za klony, ale mam nadzieje, ze nie ziedza w docelowych? Jezeli planujesz tak male doniczki to z bezobslugowego grow bedziesz mial podlewanie 2x dziennie.
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Na poczatek wypierdziel ten mech z doniczek:pukel: :p

mi się on podoba, za***iście zielony i estetyczny, to po co wywalać?

Wywal tego "gościa specjalnego" bo tylko miejsce zajmuje. Lepiej byłoby dać jeszcze jednego klona albo inną odmianę w to miejsce.
Ziemia do kwiatów... ale jakie Ph żebyś potem zabawy z regulacją pH nie miał <joint>

gość specjalny zostanie jeszcze przez tydzień
przy organice ph nie ma znaczenia na forum pisali

Fajne pomidorki, zawsze przyjemnie sie oglada klony z poziomu poczatkujacego bo mozna sie czegos nauczyc. Powodzonka i pozdrawiam!!

dzięki :D

Buch za klony, ale mam nadzieje, ze nie ziedza w docelowych? Jezeli planujesz tak male doniczki to z bezobslugowego grow bedziesz mial podlewanie 2x dziennie.

na początku siedziały w takich z kartonu/czegoś brązowego do wylęgu, potem dałem do kubków plastikowych, i teraz te doniczki
poczekam na następny nów i wtedy przesadzę
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
czemu, jak robiłeś klony, to nie przyciąłeś im wiatraków?
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
[MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] to ja sie od razu zapytam jako zielony w temacie, po co wlasnie sie przycina liscie u klonow?
ps. twoj GC startuje jednak w przeciagu 3-4 tygodni :yeahh:
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
pozwolę sobie przytoczyć cytat Śmieszka z mojej poprzedniej fotorelacji ;)

Przede wszystkich chodzi o powierzchnię transpiracji. Klon póki nie ma wykształconych korzeni ma ograniczone zdolności pobierania wody, więc obcina się liście żeby zmniejszyć powierzchnię parowania a przy okazji by nie obciążać energetycznie rośliny.


---------- Post Zaktualizowany 15:48 ---------- Data pierwszego postu 15:42 ----------

dorodny, właśnie te Twoje klony troszkę marnie jak narazie wyglądają. W żadnym wypadku Cię nie hejtuję, tylko się zastanawiam czemu tak jest. Poprzednie grow robiłem też na klonach i moje zaraz po posadzeniu do ziemi rosły ładnie.. Jak chcesz to możesz obadać fotorelację ;) też było to moje dziewicze przejście :crazy:
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Na poczatek wypierdziel ten mech z doniczek:pukel: :p

https://www.forum.haszysz.com/showt...-GLEBA-zielona&p=733855&viewfull=1#post733855

Nie zaszkodzą w żaden sposób. W naprawdę dużej ilości mogły by zwiększyć zawartość tlenu w boxie a co za tym idzie zużywały by co2 potrzebny tak bardzo naszym pociechom do ich rozwoju.
Jedyny plus to taki że nie pojawi Ci się pleśń w doniczce jak opanują ją glony

takie informację na forum znalazłem, więc zostawię póki coś glony/mech :)
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
czas na aktualizację,

panny przez 4 dni po ostatnim upie leciały na 12/1 bo była potrzeba, potem zmieniłem na 24/0 i tak leci do tej pory
niedawno przesadziłem do większych doniczek, część gościnnych roślin opuściła też boxa
na forum wyczytałem że keramzyt na wierzchu pozwala zwiększyć objętość gleby przyjaznej dla korzeni więc dałem

fotki:

panny:



cały boxik,
obecnie lecimy na 133W



leję im biohumus z wodą,

porady / komentarze / dobre rady mile widziane

pzdr
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Nie za dobrze to wygląda, chyba masz problem z ph. Musisz szybko reagować, bo niedługo nic z nich nie bedzie.
 
C

Convictus

Guest
Keramzyt przekładany z ziemią ułatwia rozwój korzeniom. Keramzyt na wierchu donicy spowalnia parowanie, zatrzymuje wilgoć. Czyli rzadziej byś podlewał. Ale nie wiem co z tym co napisałeś :D albo źle to ująłeś troszkę albo ja jestem jeszcze za głupi :D I one takie żółte są naturalnie czy jakieś światło chu**we było?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A co za diody bo nie napisane?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół