nasiona marihuany

Wild Thailand outdoor PL, World Of Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Tap

New member
Rejestracja
Lut 18, 2018
Postów
2
Buchów
0
Cześć wszystkim, z tej strony Tap. Srogie przymiarki do out2018 czas zacząć, więc i rozkminki na temat nasion. Połowę swojego zaopatrzenia opieram na tym, co zostało mi z poprzedniego sezonu, ale pod domowy daszek zaopatrzyłem się w kilka nasion Wild Thailand pokuszony genem 100% sativy i wiem, że kilka mi zostanie. Zastanawiając się nad wykorzystaniem skłaniam się ku pytaniu: Dojdzie pod polskim słońcem? Czy rozdać friendom?
Poza tym jak można odróżnić czy dana odmiana dojdzie na out czy nie? Zawsze mnie zastanawiało jak to rozgryźć, gdy ktoś wyjeżdżał z dzikimi odmianami typu LSD.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Dojsc nie dojdziesz dopoki nie wysiejesz, aczkolwiek szanse na dojscie Thai, ktora jest tropikalna i dlugokwitnaca odmiana, obstawiam na jakies 0,1% a i to przy dobrych wiatrach :) Jak nie bedzie wczesnych mrozow, to moze z poczatkiem grudnia zacznie kwitnac :)
 

Tap

New member
Rejestracja
Lut 18, 2018
Postów
2
Buchów
0
No już nie mówiąc o tym, że w ogóle trzeba zacząć ;) To jak już jesteśmy przy 'tropikalna' i 'długokwitnąca', to może polecisz więcej tego typu odmian? Coś egzotycznego, czego pod polskim niebem nie doświadczę, a przy czym będę mógł sobie wygryźć z wk***ienia paznokcie w małym indorze? W sensie - na wyniku z boxa nie zależy mi w ogóle, a dobrze byłoby się pobawić i coś poćwiczyć.

Dzięki ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Ja tam sie nie znam, ale szukalbym w miare czystych haze/thai/african/nepalese/colombian/mexican jak chcesz cos z dlugokwitnacych co sie w glowie po nich pie****i...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół