nasiona marihuany

Silnik prima klima

Wyszukiwarka Forumowa:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Nie wiem. Na pierwszych kilku stronach kilku growszopów nie było nic napisane, że są bezszczotkowe.

Ale dobrze znam to chrobotanie, kilka razy wymieniałem szczotki w wiertarkach czy rozrusznikach.

Działa tylko na jednym biegu więc chrobotanie nie jest na pewno spowodowane wyrobieniem łożyska czy innego elementu mechanicznego. Tu pasuje mi bardziej jakaś awaria elektryczna czyli właśnie słaby styk, lub miejscami nawet jego brak, między szczotkami a komutatorem ( no chyba, że przełącznik biegów jest uszkodzony mechanicznie, ale nadal nie wyjaśnia to chrobotania.).

Kolega powinien zajrzeć do szczotek, byłaby to najlepsza i najtańsza opcja naprawy.

Przy okazji sprawdzić , przeczyścić i nasmarować łożyska i inne elementy.
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
hehe s0rry mordo popalony byłem za bardzo :pl: nie polecam :D
I co wkońcu robisz ? naprawiasz czy wymieniasz ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Ja u siebie mam
Konstrukcje z kartonu i owiniety went szmatami, plus przewod wentylacyjny perforowany. W efekcie slysze tylko delikatny szum z wylotu.
Wentylator Vents-group TTUN 125mm z regulacją mocy i temperatury 280m3/h

2018-02-21_23_18_47.jpg
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Ja mam na szczęście tyle szczęścia że mam wentylator na strychu gdzie położyłem go mędzy belki podłogowe w wate szklaną i położyłem na to 2 warstwy.. jak by mi z sufitu duct nie wychodził to bym zapomniał że on chodzi :D
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
zamowilem taki sam nowy. do tego domowilem tłumik .. wsadze spowrotem w karton jak byl (zawsze to troche ciszej) i doloze ten tłumik. a ten stary sproboje na poznije naprawic :) dzieki chłopy za pomoc. gdyby tyle nienawisci i pogardy nie bylo wrzucal bym swoje relki :) dzieki jeszcze raz
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
gdyby tyle nienawisci i pogardy nie bylo wrzucal bym swoje relki :) dzieki jeszcze raz

wrzucaj i nie przejmuj się tym co mówią inni:)
Oczywiście warto słuchać rad, ale jadem nie ma co się zupełnie przejmować
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
przyszedl tłumik taki bialy zapomnialem nazwy firmy.. ale powiem wam zenada.. 160zł .. wole ten karton. zaplacilem zaloze ale ostatni raz kupilem takie gowno :D prima klima tez juz inna jakosc glosniej chodzi od starego. plastik to jakies gowno. gardenickpower startuje z nowym projektem przemysle to :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
wrzucaj i nie przejmuj się tym co mówią inni:)
Oczywiście warto słuchać rad, ale jadem nie ma co się zupełnie przejmować

no pewnie, uzasadniona krytyka lepsza od klepania się po plecach, i nie badż panienka, nie umiesz oddać? zalóż tą fotorelacje i pokaż na co Cie stać :) pozdro, a jeszcze jedno, rozumiem, że tłumiki założyłes po dwóch stronach wenta, na wlocie i wylocie ?
 
M

Maniaczek

Guest
[MENTION=33377]Dzordz[/MENTION] masz w 100% racje, krytyka jest potrzebna, ale krytykowanie a wyzywanie/obrażanie to dwie różne rzeczy.

Dziękuje za usunięcie poprzedniego postu tak samo jak za tego.x
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
dzordz . panienka nie jestem i jak mi piszesz cos z sensem odpisze dziekuje nie obraze sie. wejdz na moje fotorelacje poczytaj komentarze tyc ludzi po***.. widze ludzi ktorzy maja odznaki na forum oni kulturka ale kolesie ktorzy maja po 100 postów to beka jakich komentarzy uzywaja tutaj.. jak by byli w holandii i nie trzeba bylo by sie niczego bac. a tu troche inaczej.. ok bede startowal cos bede wrzucal i na prawde nie boli mnie jak ktos mi podpowie co zle robie. ale jak czytam ludzi ktorzy nigdy nic nie zasadzili a mi jada to sie wk***iam bo wysilam sie wrzucac tutaj cos a temu i tamtemu to malo ze ma co ogladac..;/ .. niestety z jednej strony mam tłumik. ale z drugiej zaloze karton. to widzimy sie jakos w weekend :D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Na wlocie i wylocie musisz miec tlumik zeby wytlumic halas, jeden tlumik nic Ci nie da, domow 2 i zobaczysz roznice, pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół