nasiona marihuany

Silnik prima klima

Wyszukiwarka Forumowa:

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
witam. pytanie mam sypie mi sie wentylator prima klima 220m3 dwu biegowy. kolega doradzil mi ogarnąć sam silnik . pytanie ... ktos kupowal sam silnik podpowie gdzie go kupic? z gory dzieki za przynajmniej jeden trafny komentarz.. za bledy ort i interpunkcyjne. pozdrawiam
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Wpisz w wyszukiwarkę googe : prima klima silnik, lub rozkręć go i będziesz mógł szukać silnika po kodzie produktu. Na pewno są na nim numery seryjne. Ja nie kupowałem ale doradzić wypada mi, internetu użyć i własną głową ruszyć.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Gra nie warta świeczki, a kolega raczej ma mierne pojęcie. Ile lat ma ta twoje Prima Klima że się zaczęła sypać, bo generalnie to tych wentylatorów się nie da zajechać tak łatwo...
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
szukalem na wlasną reke po slowach prima klima itp.nie znalazlem. dlatego tu napsialem. moja prima ma 4/5 lat.. a kolega ma mierne pojecie bo to zwykly mechanik :) rozkrecil powiedzial ze nowy silnik lub nowy wentylator :) sproboje se znalesc silnik:) .. gra moze byc warta swieczki bo nowy wentylator prawie 400zl. a moze silnik kolo 100zł :) Śmieszek420 jako ze wiem ze jestes doswiadczony . moze doradzisz jakis wentylator do boxa 80x80x150 do sputnika nie pamietam rozmiaru ale jest w nim zarowka 400w ? pozdrawiam i dzieki za pomoc
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja zawsze Primę Klimę polecam bop sam mam taką 220/400m3 i sobie chwalę.
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
dzieki :) tez tylko go uzywalem.. narzekac nie moglem. a do wyciszenia ? jakis sprawdzony sposob?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Weź sobie rozkręć go i zobacz co jest z nim, wtedy bedziesz wiedział coś więcej. On wogóle nie rusza czy jak?
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
ruszac rusza ale z dwójki . i zlychac takiej zwary . wiec to raczej jego koniec.. plan taki.. zamowie nowy .. a tego se rozkrece sproboje zrobic i bedzie na zaś :)
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Nigdy nie rozkrecalem takiego wentylatora, ale skoro ma takie objawy to może tylko kondensator padł?
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
newfarmer. nie musisz tyle emocji wkladac w odpowiedz na post. podstawowe sposoby znam jak karton i gąbka czy szmaty. a nawet tłumik. ale moze ktos podpowie lepszy sposob ?.. google nie odpowiada na wszystko.. uzywam pierw nim sie odezwe. sprawdz od kiedy tu jestem ile mam wątków .. to sam sie domyslisz.. chyba.ale dziekuje za pomoc.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Możesz schować went we własnoręcznie przygotowanej obudowie, całość wypełniasz gąbką lub innym materiałem który pochłonie hałas.
Całość podwiesisz na gumach i powinno być dobrze.
Jak to mówią w wojsku:

masz głowę i ch*j to kombinuj
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
mialem w kartonie z gąbkami .. ale musze to przekminic i przerobic bo patent slaby. 10 decybeli mniej niz bez tego... ok dzieki wszystkim za pomoc w moim problemie. pozdrawiam
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Zawsze można przewinąć u fachowców,tylko czy sie będzie opłacało tego nie wiem.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Pewnie nie. Dwie spieniężone piątki powinny zarobić na nowy went ;)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Za duży silnik pod siłe se śpiewają 120-150 zł także myśle,że taki z wenta to koszt 50-100 zł,więc moim zdaniem opłaca sie przewinąć niż kupować nowy,jedynie o co bym sie pokusił to demontaż samodzielny,żeby ten co będzie go robił nie widział obudowy i tyle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół