nasiona marihuany

[75w-150w CLU046] [0,5m] [Nowy box nowe możliwości]

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Cześć, witam serdecznie w nowym projekcie, ostatnie zmagania pod ledami pokazały mi, że mam spore braki jeśli chodzi o prace z tym źródłem światła.

Liczę, że wspomożecie radami i pomożecie wykręcić jakiś chory wynik z nowego boxa, poniżej opisze w skrócie czego możecie się tu spodziewać.

Kulki:
Jagg Kush Delicious Seeds
Desconocida Kush Delicious Seeds
Ak-47 od @green fingers
Y Griega Medical Seeds
Blue Widow Dinafem
C 99 Female Seeds

Plany były trochę inne, miałem zamiar zrobić półautomaty, ale dwa auto jakie poszły na watę nie puściły kiełka, więc może uda się zrobić jakieś kulki na in.

Chce zmodyfikować trochę nawozy jakich do tej pory używałem zamiast korzonka na wega i burzy kwiatów, chce spróbować Grow, Blum i Micro od AN jako podstawy dodatki bez zmian czyli Bigbud, Overdrive, Supervit, Asashi, Tytanit, Calmag extra i Cannazyme.

Ziemia to mieszanka Canna Terra Profesional i jakieś 20l taniej ziemi z marketu.

Z nowości doszła w tym grow micoryza, nie wiem czy jest sens używać jej przy nawozach mineralnych, ale póki co rośliny dostają samą wodę. Nie wiem też czy kupiłem dobrą micoryze były dwa woreczki które trzeba było zmieszać w 2l wody po wymieszania zauważyłem, że jedna to po prostu wysuszony hydrożel, nie wiem czy dobrze zrobiłem dodając hydrożel do podłoża, to w końcu nie out i boje się trochę teraz o zgnilizne korzeniową, po bokach może być sucho a w środku hydrożel będzie cały czas trzymał wilgotność a ja nie będe miał jak tego sprawdzić.

Donice: c99 i y griega w 9l reszta w 11l

Box: NiceBox 75x65x160 wyłożony białą folią, jest trochę niepraktyczny przy boxach których wcześniej używałem, ale mam nadzieje, że szybko się przyzwyczaję.

Nie mam zielonego pojęcia który to jest dzień bo trochę pestek mi nie wyszło i w różnym czasie są dziewczyny mają od 10 do 1 dnia w przypadku Y Griegi którą wystawiła łepek dzisiaj w zastępstwie za nevi haze od female seeds które już w tak młodym wieku pokazywało, że haze i ogólnie genów sativy to w nim za wiele nie ma.

Ogólny plan jest taki potrzymać jeszcze ze 2 tygodnie na wegu i przęłączyć, może się to oczywiście zmienić, zobaczymy jak rośliny wypełnią boxa po 2 tygodniach. Strasznie mam chęć na siatkę, ale chyba nie dostanę takiej do niestandardowego boxa i nie wiem czy będzie mi się chciało robić własną.

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak, jak widać najbardziej w sative jest c99 ciekawe co pokaże y griega za kilka dni.

Zapraszam do oglądania komentowania doradzania i opie****ania. Mam nadzieje że wspólnymi siłami pokażemy, że te ledy rozpie****ają.

Pozdro i z fartem.









 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Fajnie, ze wystartowales z fotorelacja zobaczymy jak sobie poradzisz w tym grow. Ogolnie trzymam kciuki i bede zagladac. POZDRAWIAM!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema Farciarzu, będę śledził rozwój wydzarzeń.
No to masz opie**** bo miały być auto pestki na outa, masz szczecie że wyposazyłem sie w pesteczki na outa. No ale dobra, spoko. Ważne że coś rośnie.
No i tak myśle ze jak masz ochote na siatke to bedzie Ci sie chciało ja zrobić mimo wszystko :D

Na bank będzie tam mega gżungla więc obsrewujemy.

Do końca z fartem !
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Powodzenia ja tez niebawem startuje ! Będę zaglądał.
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Taki zestaw na ten projekt, zobaczymy czy warto inwestować w suple z wysokiej półki.




Siema Farciarzu, będę śledził rozwój wydzarzeń.
No to masz opie**** bo miały być auto pestki na outa, masz szczecie że wyposazyłem sie w pesteczki na outa. No ale dobra, spoko. Ważne że coś rośnie.
No i tak myśle ze jak masz ochote na siatke to bedzie Ci sie chciało ja zrobić mimo wszystko :D

Na bank będzie tam mega gżungla więc obsrewujemy.

Do końca z fartem !


No trochę szkoda mi było, że auto nie wypaliły, ale nie ma tego złego, w sumie i tak byłyby za późno na tegoroczny out, a tak może coś ciekawego na ina się zrobi.

---------- Post Zaktualizowany 20:57 ---------- Data pierwszego postu 20:53 ----------

Powodzenia ja tez niebawem startuje ! Będę zaglądał.

Fajnie, ze wystartowales z fotorelacja zobaczymy jak sobie poradzisz w tym grow. Ogolnie trzymam kciuki i bede zagladac. POZDRAWIAM!

Fajnie, że zaglądacie i wspieracie, ostatnio nie mam na nic czasu, ale jak to się zmieni nie dziwcie się, jak pojawi się kilka buchów na raz, trzeba będzie nadrobić zaległości, już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł zobaczyć co tam u was działo się przez ostatnie 1,5 miesiąca. Żeby tylko buchy się nie skończyły <joint>
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Bo ja wiem, na czerwca by byly akurat ;)
Ale luzik, mam juz dosyc pestek tak czy siak na tegoroczny outdoor. Nie potrzeba mi nic wiecej.

Suple na bank zrobia dobrze plantom. Mogles dac zdjecia mlodych jak juz robiles upload. pozdro
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Zasiadam i czekam na rozwój tego zamieszania mam warunki identyczne jak w twoim poprzednim projekcie także będę bacznie śledził, bo sam dopiero wystartowałem
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Ja jechałem na cannie potem 2 uprawy na AN PH perfect i naprawdę zacne tylko nie dawaj od początku pełnych dawek bo może spalić i dawaj wdł tabeli i nie łącz BIG BUDA z OVERDRIVE bo wychodzi za mocne stężenie tak zaobserwował tylko wpierw pierwszy potem drugi jak zalecają. Masz tam b52 rób opryski ;) możesz dokupić CARBOLOAD i dodawać do każdego podlania z samą wodą ;) Byku pytanie na jakim wentylatorze jedziesz teraz ?
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Ja jechałem na cannie potem 2 uprawy na AN PH perfect i naprawdę zacne tylko nie dawaj od początku pełnych dawek bo może spalić i dawaj wdł tabeli i nie łącz BIG BUDA z OVERDRIVE bo wychodzi za mocne stężenie tak zaobserwował tylko wpierw pierwszy potem drugi jak zalecają. Masz tam b52 rób opryski ;) możesz dokupić CARBOLOAD i dodawać do każdego podlania z samą wodą ;) Byku pytanie na jakim wentylatorze jedziesz teraz ?

Której serii nawozów głównych używałeś od an mają 3 serie jedna trzy składnikowa i dwie dwu składnikowe, znaczy po 2 na weg i flo więc to w sumie nie dwu a cztero składnikowe serie

W sumie cały czas tego samego czyli Axial-Quiet 100mm DUO / 100 m3/h, ale teraz chodzi na max wydajności wcześniej miałem go skręconego na jakieś 60-70%.


Dokupiłem dzisiaj jeszcze Bud Factor X od AN, żeby tylko kobita się nie dowiedziała, że dałem prawie stówe za 250ml nawozu bo mnie z domu pogoni razem z moim hobby <lol2>
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ja myślę, że płacenie tyle za nawozy to przesada :) też kiedyś potrafiłem utopić dużo kasy na suple ale nie tydy droga ;) chciałeś coś dobrego pod leda to mogłeś wziąć metrop a nie zapłaciłbyś nawet połowy co tutaj utopiłeś. Nie mniej powodzenia kolego! ;)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siema, dobrze się przygotowałeś, nawozy bardzo wydajne, będziesz zadowolony, lecz wziąłbym bud candy zamiast bud factor x.
Będę zaglądać. Pozdro!
 

Lebowsky

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2012
Postów
233
Buchów
0
W AN niema zamiast wszystkie nawozy mozna podawac razem wedlug tabelki oczywiscie tez je stosuje ph perfect to za***ista sprawa .. podobno jak stosuje sie wszystkie az do master grower mozna zwiekszyc plon o duuuuzo.. pozdro600
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Siema
Przede wszystkim z fartem !! Lecę praktycznie na takim samym zestawi nawozów, ja jestem zadowolony w 100 % od kiedy używam AN nigdy nie miałem problemów z PH. Daj znać jak spisa sie bud factor myślałem nie raz o tym nawozie ale jednak cena robi swoje.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Której serii nawozów głównych używałeś od an mają 3 serie jedna trzy składnikowa i dwie dwu składnikowe, znaczy po 2 na weg i flo więc to w sumie nie dwu a cztero składnikowe serie

W sumie cały czas tego samego czyli Axial-Quiet 100mm DUO / 100 m3/h, ale teraz chodzi na max wydajności wcześniej miałem go skręconego na jakieś 60-70%.


Dokupiłem dzisiaj jeszcze Bud Factor X od AN, żeby tylko kobita się nie dowiedziała, że dałem prawie stówe za 250ml nawozu bo mnie z domu pogoni razem z moim hobby <lol2>

Ja jechałem na A+B grow i A+B na flo. Też jak kanabisek nie ma co koksić aż tak dla mnie mistrzem jest zacier który daje tego jak na lekarstwo a rosną mu pałki ;) kanabisek też myślę nad metropem bo słyszałem same plusy pod ledami. O to będe obserwował ja mojego dałem do pudełka kartonowego owinołem z dóch stron po 50 cm tłlumika akustycznego miękkiego i szumek jest ale nic innego już nie pocznę. Bdę sledził jak to z tą plechą i wilgotnością będzie u ciebie :)
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
ja myślę, że płacenie tyle za nawozy to przesada :) też kiedyś potrafiłem utopić dużo kasy na suple ale nie tydy droga ;) chciałeś coś dobrego pod leda to mogłeś wziąć metrop a nie zapłaciłbyś nawet połowy co tutaj utopiłeś. Nie mniej powodzenia kolego! ;)

Obczaj sobie moje poprzednie relacje i zobacz jakie nawozy tam stosowałem, na cały set wydawałem niecałe 100zł, po prostu chciałem sprawdzić jaką różnicę robią te najlepiej przyswajalne formy zawarte w tych nawozach, to takie doświadczenie, może zostanę po nim z markowymi nawozami i będę testował inną markę, a może wrócę do swoich tanich setów, zobaczymy.

---------- Post Zaktualizowany 17:51 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------

Siema, dobrze się przygotowałeś, nawozy bardzo wydajne, będziesz zadowolony, lecz wziąłbym bud candy zamiast bud factor x.
Będę zaglądać. Pozdro!

No właśnie też o bud candy myślałem, ale postanowiłem kupić cal mag extra, bo w sumie bud candy to czysty magnez, nie byłem pewien, wydawało mi się, że bud candy to coś w stylu carbo czyli pożywki dla pożytecznych bakterii takich jak w voodoo juice, którego nie używam.
Zobaczymy co z tego będzie, teraz to już musztarda po obiedzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół