nasiona marihuany

Wywieranie wpływu na polityków na depenalizację

Wyszukiwarka Forumowa:

janek29

Member
Rejestracja
Paź 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
Cześć wszystkim!

Kolejne kraje liberalizują swoje prawo antynarkotykowe i idą w kierunku depenalizacji lub nawet legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Zastanawiam się nad tym, jak w Polsce doprowadzić do tego, aby chociaż ta głupia uprawa na własny użytek była legalna. Jakieś pomysły?

Mi przychodzi go głowy wysyłanie maili do posłów, może pójść śladem tego filmu "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" i postawić bilbordy w reprezentacyjnych miejscach z jakimiś chwytliwymi hasłami jak np że za gwałt jest kara 2 lata więzienia, a za posiadanie marihuany 3 lata więzienia. Krótko mówiąc, aby wywrzeć jakąś presję społeczną.

Co o tym myślicie?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Trzeba uprawiać i pier***ić konsekwencje. Pamiętaj, rok to nie wyrok :) Ja wychodzę z założenia że kocham uprawiać tak bardzo że mogę iść za to do puchy, a z resztą w razie ewentualnie grożącego mi wyroku spie****am do Hiszpy i pier***ę.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Rób tak żeby cie nie dojechali i powinno być ok :)
 

janek29

Member
Rejestracja
Paź 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
Nie no wiadomo, ale fajnie gdybym nie musiał się martwić o konsekwencje. Różne sytuacje a nie sztuka w papierach mieć nasrane za roślinkę czy kilka gr.

Czy po prostu nie ma co kopać się z koniem, zwłaszcza gdy słucha się takich wypowiedzi jak te tutaj:


To ręce opadają, ale wynikają one z niewiedzy i potrzeby edukacji.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak nie chcesz pracować na psach czy w innym kurewskim zawodzie(wyjątek nauczyciele, oni muszą uważać ;)) to wyrok za zioło nie będzie dla nikogo problemem. Z resztą prawda jest taka że żeby wyłapać przypał to po prostu trzeba chcieć i sobie zapracować na niego.
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Stare pokolenia muszą zostać pochowane to zmieni się na lepsze, chociaż i tak już się zmienia.
Wiadomo są wyjątki, ale większość jest bardzo zacofana i dla nich jak jest coś zakazane to jest złe. I ciężko przetłumaczyć, że na codzień powszechne używki typu kawa, herbata, fajki, alkohol są dla człowieka gorsze.
Głupie ale prawdziwe...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Za drobne nikt Cię ścigał nie będzie. A jak się leci na grubo to się liczy z puszką, proste :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Tak długo jak ziółko jest nielegalne i dzięki temu nie wszyscy którzy palą, decydują się na jego samodzielną produkcję, będzie można dobrze na tym zarobić ;)
 
A

A$AP

Guest
Ja osobiście uważam, że uprawa na własny użytek, w przypadku w którym mamy czyste papiery, nie grozi żadną odsiadką. Wiadomo że wszystko zależy od „niezawisłego sądu”, ale w przypadku gdy coś by się tfu-tfu stało, wystarczy na rozprawie trzymać się swojej wersji - uprawy na własny użytek, uzależnienia.

Chcialbym żeby uprawa na własny użytek była dozwolona, bo każdy kto chce zapalić dobrego ziółka, mógłby je sobie wyhodować sam... Teraz sytuacja wyglada w ten sposób że większość osób jara straszne gówno od jakiegoś chujowego dilera... Wszystkie te k***y które leją zioło syfem (i nie chodzi mi tu o nawozy) i sprzedają to ducha winnym ludziom za grubą kasę - trułbym tym samym gównem na śmierć!

Ziomek kiedys poczęstował mnie ziołem (dał mi pointa), ale coś mi w nim nie pasowało, wiec go nie paliłem. Położyłem wór do szuflady i strasznie męczyło mnie co może być z nim nie tak... Bobek był dość ciemny i brązowy i śmierdział czymś co kojarzyłem, ale nie wiedziałem czym jest. Po tygodniu rozkminiania domyśliłem się - był spryskany lakierem do włosów, a wcześniej prawdopodobnie spleśniał...
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Tak długo jak ziółko jest nielegalne i dzięki temu nie wszyscy którzy palą, decydują się na jego samodzielną produkcję, będzie można dobrze na tym zarobić ;)

Dlatego tyle gówna się spotyka na rynku zamiast dobrego towaru. Idąc pod zarobek, ważna jest gramatura a nie jakość, a popyt i tak jest bo ludzie się nie znają, bądź nie mają zbyt wielkiego wyboru.
A dwa, że nie wszyscy chcą od razu kosić $$$ na tym, a po prostu na spokojnie mieć możliwość korzystania z dobrej mj ;-)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dlatego tyle gówna się spotyka na rynku zamiast dobrego towaru. Idąc pod zarobek, ważna jest gramatura a nie jakość, a popyt i tak jest bo ludzie się nie znają, bądź nie mają zbyt wielkiego wyboru.
A dwa, że nie wszyscy chcą od razu kosić $$$ na tym, a po prostu na spokojnie mieć możliwość korzystania z dobrej mj ;-)

Spotykasz i decydujesz czy bierzesz cz też nie. Mnie osobiście bardzo zależy aby odbiorca za każdym razem otrzymał odpowiednią ilość a zioło było jak najlepszej jakości, ku satysakcji konsumenta ;)
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Ja owszem, jestem wybredny i mam w czym przebierać. A jak decyduje się na nowe źródełko to ten 1 raz wezmę na skosztowanie próbkę, ale jak nie będzie mi odpowiadało lub brak pełnej wagi to od razu zawodnik skreślony.

Jednak nie każdy ma taką możliwość i po prostu biorą co jest z wielkim zadowoleniem...
Nie raz już słyszałem od ludzi, "Swoim normalnie, innym 0.8 sztuka i schodzi jak ciepłe bułeczki. Nie ma znaczenia jaki sort. Biorą bo jest"
Dla mnie to jest nie do zaakceptowania.


No i Tobie się to chwali ;-) więc pewnie masz i stałych klientów :D
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Teraz mamy przejażdżkę na medycznej wiec to jest główne hasło szerzenia pozytywnego wizerunku konopii.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół