nasiona marihuany

Dlaczego polski out od dilla jest taki słaby?

Wyszukiwarka Forumowa:

Baca1992

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2018
Postów
36
Buchów
0
Ja w Holandii paliłem passiona strasznie mnie porobił mega palenie ale za jakoś trzeba zapłacić 1 g 17€
 

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
Większość dilli to cymbały którzy suszą ziele w mikrofalówkach albo na grzejnikach zabijając przy tym THC byleby jak najszybciej wysuszyć i zacząć sprzedawać więc wychodzi siano a nie dobre palonko. Poza tym często za 30zł to można dostać 0,8 z czego 0,3 majeranku a nie grama czystego palenia no chyba, że dill to dobry koleżka to wtedy co innego ;)
 
S

ShelbyGT

Guest
Moim zdaniem dlatego ze od lat lecą przemysłowo te same stare odmiany. Nie chcą tracić czasu na nowości i dlatego maja lipne geny które nie maja podejścia do nowszych odmian.
Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie, starzy outdoorowcy często mają swoje pestki albo matki odmian których nigdzie już nie dostaniesz.
Jak coś jest dobre to się tego nie zmienia. I od takich ludzi też można kupić nadwyżki outa świetnej jakości w tej samej cenie co gówno gonione na ilość na osiedlach. Tylko trzeba po prostu mieć dojście.

A co do tematu co raz mniej pasjonatów uprawia na kwit, zdecydowana większość rynku to pseudo bizmesmeni, gangsterzy czy kibole. A u nich nie liczy się jakość tylko ilość kwitu i łatwość zgonienia.
Można 3 rzuty automatów na jednym spocie zrobić pod warunkiem że każdemu braknie z 3 tygodnie :sunny:

Niedojrzały temat to pół biedy, potrafią spleśniały czy zvapowany gonić.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
tak na marginesie dodam że odmiany od GGS z outdoora ludziom łby urywały u mnie na mieście. jak mieli wybór lampa czy outdoor to 90% ludzi bralo outdoora bo szukali tego narkotycznego przy***ania hehe
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
bo szukali tego narkotycznego przy***ania hehe

niestety, ale niewielu ludzi szuka czegoś innego w konopiach niż właśnie ten rodzaj highu.

Byle mocniej się u***ać, spłynąć po ścianie
 
Ostatnia edycja:

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Dopiero zauważyłem ten wątek.

Jakbym ci ku**a dał zapalić NepalxHKxHK zeszłorocznego, co sadziłem od GGS, to byś bardzo szybko zmienił zdanie na temat słabego tematu out od dilla. Goście w wieku 30-40 lat, nie jakieś pie****one gimbusy, zachwalali ten temat i prosili zawsze o niego, mimo, że obok leżał temat z boxa/holandii czy jak wy tam mówicie. Był tak cholernie mocny, że osobiście spaliłem go może 2 gramy, mając ponad 800 z 4 krzaków. Tak jak powiedział @Rizzo, właśnie brakowało im tego narkotycznego przy***ania i aż im się łezka kręciła w oku, gdy przypominali sobie młodociane czasy.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Dopiero zauważyłem ten wątek.

Jakbym ci ku**a dał zapalić NepalxHKxHK zeszłorocznego, co sadziłem od GGS, to byś bardzo szybko zmienił zdanie na temat słabego tematu out od dilla. Goście w wieku 30-40 lat, nie jakieś pie****one gimbusy, zachwalali ten temat i prosili zawsze o niego, mimo, że obok leżał temat z boxa/holandii czy jak wy tam mówicie. Był tak cholernie mocny, że osobiście spaliłem go może 2 gramy, mając ponad 800 z 4 krzaków. Tak jak powiedział @Rizzo, właśnie brakowało im tego narkotycznego przy***ania i aż im się łezka kręciła w oku, gdy przypominali sobie młodociane czasy.

Dokładnie Nepal ma moc a jak sie przesadzi z ilością spalonego suszu
To dosłownie wgniata w ziemie
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Ja w Holandii paliłem passiona strasznie mnie porobił mega palenie ale za jakoś trzeba zapłacić 1 g 17€

a ja Lowrydera w USA którego fenotyp może zabić dorosłego słonia po głębszym buchu lub jak kto woli 20-stu neandertalczyków :)

jaja sobie robisz ???1g za 17€ ? passiona?

:lol3::lol3:
chyba za kilo :sunny:i to jak w Hiszpanii dojrzewał.
Żarty żartami ,dobrze zrobiony passion jest spoko jak na OUT PL ale nie przesadzajmy.gdzie za 17€ sztuka haha.do 1 kwietnia jeszcze sporo.

pozdro
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Dlatego, bo większość dilów to głąby co patrzą tylko na hajs i nie wkladają serca w to co robią, tylko aby było jak najwiecej...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół