nasiona marihuany

NASIONAMARIHUANY.PL Pytanie za 100zł - Re-edycja kultowego konkursu :)

Wyszukiwarka Forumowa:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Wrzuciłem w temat sklepu, ale tutaj też wypada. Dzięki wielkie, paczka konkursowa dotarła, przed chwilą ją odebrałem! Wybrałem 3 nasiona, chłopaki końcowo wysłali mi ich aż siedem. Postaram się spożytkować wszystko jak należy! Oczywiście nie obyło się bez gratisów, zapalniczka, długopis, naklejki, kraszer brandowy, wszystko super! Pozdrowienia.
 

nasionamarihuany

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 28, 2013
Postów
603
Buchów
97
:jaraczz: kolejna STÓWKA dla was :jaraczz:
Pytanie brzmi:
Jak policja nabija statystyki?
Chodzi nam o konkretny przykład pewnego komendanta z Wałbrzycha :)



Rozwiązanie tradycyjnie za 2 tygodnie od dzisiaj!
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Uwaga Wałbrzych – będą łapanki! Komendant Miejskiej Policji w Wałbrzychu wydał rozkaz: Codziennie należy złapać przynajmniej jedną osobę z narkotykami. W przypadku braku zatrzymania należy napisać notatkę z wyjaśnieniami gdzie popełniono błąd. Jest to kolejny przykład obnażający ułomność Polskiej polityki narkotykowej.

No więc chłopakom z Wałbrzycha życzę powodzenia!!!
Trzymajcie się!
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Wydanie rozkazu przez komendanta policji w Wałbrzychu, aby wziąć "pod lupę" palaczy trawki. Nakazał, aby każdego dnia złapać kogoś, kto ma doczynienia z narkotykamiz niezależnie czy to będzie sprzedaż, kupno, spożywanie czy posiadanie.

Takie metody policji nie są nowością. Wcześniej była nagonka na kibiców, których karano zakazami stadionowymi oraz wysokimi grzywnami za stanie na schodach oraz inne tego typu bzdury.
Rowniez kilka lat z rzędu, była nabijanie statystyk na osobach biorących udział w marszu niepodległości. Policyjni prowokatorzy, którzy powijali niewinnych aby tylko w tv był szum, a słupki w statystykach były ponad norma.
Nie będę tu wspominał o osobach które odsiedzialy wyroki, za pomówienia. A sankcje były przedłużane aby "społeczeństwo czuło się bezpiecznie" niczym w filmie "killer"
Przykładów takiego nabijania statystyk jest pełno, ciągle ta sama historia tylko powód inny.

Nie będę się rozpisywał na temat polityki, bo to temat do piwa i buszka, ale rozporządzenie chama z Wałbrzycha nie jest niczym nowym, zmieniło się tylko środowisko.

Niżej podaję link do innej nagonki, która kiedyś była wydana w Szczecinku.
Takich filmików mógłbym tu wkleić jeszcze kilka.
https://youtu.be/CwWPaqEqGSA
Podsumowując, statystyki są bardzo ważne dla tych marionetek w wyścigu szczurów.
 
Ostatnia edycja:

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
Z tego co mi wiadomo to ten komendant jest jakis po***any bo swój odbyt nazwal "statystyki". Podobno tez na komendzie w walbrzychu pracuje murzyn z wielką pałą i on temu komendantowi nabija codziennie te "statystyki". Komendant jest bardzo zadowolony.
P.s. potwierdzone info ;)
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
W NAWIĄZANIU DO WCZEŚNIEJSZEJ ROZMOWY TELEFONICZNEJ POLECAM ODPOWIEDNIO ZADANIOWAĆ SŁUŻBY PREWENCJI I SŁUŻBY KRYMINALNE POD KĄTEM UJAWNIANIA ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH I PSYCHOTROPOWYCH. W PRZYPADKU NIE UJAWNIENIA NARKOTYKÓW ZA DANĄ DOBĘ POLECAM SPORZĄDZIĆ NOTATKĘ SŁUŻBOWĄ, W KTÓREJ NALEŻY WSKAZAĆ SPOSÓB ZADANIOWANIA I ROZLICZENIA ZE SŁUŻBY FUNKCJONARIUSZY, PODJĘTE CZYNNOŚCI ZMIERZAJĄCE DO ZREALIZOWANIA POLECENIA”.
Poprostu zwykła komedia koleś bez wyobraźni... Sztuka dla sztuki a cyferki w tabelach rosną...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół