nasiona marihuany

Kot na growboxie

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie :D kończę projekt ledy już świecą tylko je pomontować i zawiesić :) a ten ciul mały sobie uwidział że będzie miał legowisko na namiocie na górze ;) moje pytanko mieliście takie ciekawostki ze swoimi zwierzakami? Zastanawiam się czy nie dać 4 rurek metalowych taki stelaż żęby wzmocnić konstrukcje żeby mi nie wpadł do środka ;) i niech sobie nyna bo lampa + wyciągajacy troche ważą a box wiadomo nie jest pancerny ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Wstaw zdjęcie kota :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Wstaw zdjęcie kota :)


zbyt rozpoznawalny jest niestety ;) więc zaraz by się mogło zrobić nie fajnie ;) chyba że bez pyszczka ale to też kicha ;) to kot który miał 6 uspień i zabiegów na 2-3 wetów bo tak był zmasakrowany gdzieś to weterynarze dokumentowali itp... bo miał już być uspiony ale jednak chyba 8 żyć wykorzystał... No jakbym opisał co i jak byś nie uwierzył :) Ale jak mówie lepiej dmuchać...

---------- Post Zaktualizowany at 19:14 ---------- Data pierwszego postu at 19:12 ----------

Ale on mi nie przeszkadza ;) znajać go by się idealnie wpasował w te druciki i spał :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
kot Cie zdominował, ma Cie w dupie :crazy: wydrapie Ci dziure w "dachu" i bedziesz miał hehe, zniechęć go do przebywania tam
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
kot Cie zdominował, ma Cie w dupie :crazy: wydrapie Ci dziure w "dachu" i bedziesz miał hehe, zniechęć go do przebywania tam



haha oj już dawo to zrobił :D jestem kociarzem strasznym... A to zakleje taśmą :p ale tak na poważanie to pewnie jak odpale wyciąg to se da spokój on tydzien i sie znudzi to znajdzie nową miescjówke ;D ale jak tylko zaobaczył boxa to radocha bo będzie zaglądanie będa krzaczki a on wściski jak :D
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
jak dużego masz tego boksa ?
może dołóż po jednej rurce wzmacniającej dach i połóż mu tam coś sztywnego, jakąś pilśnię albo coś w ten deseń.
u mnie też kot wylegiwał się na boksie ale wskakując na niego i zeskakując tak trząsł całością że musiałem go zniechęcić do tego, położyłem pół przekrojonej pomarańczy na dachu i jak szybko wskoczył tak szybko zeskoczył.
kilka razy powtórzył wyczyn ale pomarańcza, nawet jak wyschła to dalej dawała mu ten nieprzyjemny aromat którego nie cierpi i teraz wydaje mi się że problem rozwiązany.
spróbuj, może u ciebie też pomoże :)
 
P

Pasierb pani B

Guest
Dokładnie jak świerzaczek mówi, ja oduczyłem kocura wskakiwać na stół szczypiorem i cebulą, efekt jak po zaprogramowaniu.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,073
Buchów
1
Na YT masz pełno filmików jak koty robią akrobacje jak zobaczą ogóra,pokaż mu i po problemie XD albo połóż takiego zielonego na dachu XD
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
siedzi bo mu ciepło w futro.
problem bedzie jak ci wody zabraknie i nie zamkniesz na ta chwile bo pozjada liście he

btw:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
No roz***ałeś mnie na kawałki tym zdjęciem. Wszyscy przestali się śmiać po minucie jak im pokazałem, ja po piętnastu. Browary też ci wytrąbi jak zostawisz otwarte?
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Dobrze mowi z tymi lisciami bo sam mam kota i wiem, ze nawet jak otwieram boxa i przy nim stoje to i tak sie futrzak pcha i probuje jesc liscie...
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
emceero nie masz kota skoro tak mówisz.
podczas trymowania nie mogę odpędzić się od swojego, zapach konopi działa na niego niczym kocimiętka albo coś w tym stylu bo jak coś upadnie to on albo się o to ociera albo od razu wpie****a.
mojego pierwszego northern lighta wpie****ił mi mój wspaniały kotek, jak zostawiłem palonko na wierzchu również się do niego dorwał, z otwieraniem boksa też muszę uważać to mendowate i ciekawskie bydlę.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Zawsze wolałem kota niż psa ale nie mogę mieć bo warunki na to nie pozwalają. Może w przyszłości.
Normalnie się nawalił i spał?
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
niedługo później zarzygał mi połowę kuchni ale czy miał piz*ę i jakoś to na niego zadziałało to raczej ciężko mi stwierdzić. wątpię prawdę powiedziawszy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół