nasiona marihuany

Kot na growboxie

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
warunki na to nie pozwalają.


Normalnie się nawalił i spał?

koty dużo miejsca nie zajmują <lol>

mój też jadł żeby sie zrzygać ale zawsze i tak był wybitnie "dumny" i uśmiechnięty po takiej akcji
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Teraz mi przypomnieliscie, ze moj tez mi dwa krzaki opie****ił jak miały z tydzien-poltora. Staly na balkonie do czasu przesadzenia na outa, pozniej przychodze a tam dwa liście na krzyż poklejone od sliny kota. xD
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
jak dużego masz tego boksa ?
może dołóż po jednej rurce wzmacniającej dach i połóż mu tam coś sztywnego, jakąś pilśnię albo coś w ten deseń.
u mnie też kot wylegiwał się na boksie ale wskakując na niego i zeskakując tak trząsł całością że musiałem go zniechęcić do tego, położyłem pół przekrojonej pomarańczy na dachu i jak szybko wskoczył tak szybko zeskoczył.
kilka razy powtórzył wyczyn ale pomarańcza, nawet jak wyschła to dalej dawała mu ten nieprzyjemny aromat którego nie cierpi i teraz wydaje mi się że problem rozwiązany.
spróbuj, może u ciebie też pomoże :)

box 60x60x150. Właśnie taki mam zamiar mam 2 rurki do wieszania lampy dam jeszcze 2 i będzie sufit zapełniony rurkami i niech sobie leży ;P ale wczoraj wyczaiłem że wchodzi tak delikatnie że... Bo się dre więc skumał ale jak mnie niema to nie wiem co wyprawia ;) Król nie jest ciepło bo tam są ledy jedynie że materiał z growboxa taki milusi i temu mu pasuje i jest wysoko a to chyba najważniejsze dla niego ;) Ale jeść mi nie ma trawę na dworze to mu wystarcza ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=49562]grymasek[/MENTION], lepiej poka panel ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Co do zwierzat i ich fazy po spozyciu: przez moja glupote "zjaralem" psa na caly dzien. Curringowalem ziolo i postawilem otwarty sloj na podlodze, duzo czasu nie minelo jak pol pokoju bylo w okruchach ziola. Zwazylem co zostalo i wyszlo, ze skurczybyk zjadl 1g na kazdy kilogram swojej masy ciala. Efekt podobny jak po wybudzeniu z narkozy. Faza zeszla dopiero na nastepny dzien. Najlepsze w calej tej historii byly spacery i gowna, ktore zbieralem w pospiechu - zielone, 100% zapachu ziola spotegowane razy kilka przez uklad trawienny. Jakis ziomeczek przegrzebal nawet smietnik, tak sie napalil na darmowe ziolo. Szkoda, ze gowno znalazl ;)
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
czytam ten wątek i już wiem że nie chcę mieć kota i grow jednocześnie

a że grow chce. sorry kot... :D
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Co do zwierzat i ich fazy po spozyciu: przez moja glupote "zjaralem" psa na caly dzien. Curringowalem ziolo i postawilem otwarty sloj na podlodze, duzo czasu nie minelo jak pol pokoju bylo w okruchach ziola. Zwazylem co zostalo i wyszlo, ze skurczybyk zjadl 1g na kazdy kilogram swojej masy ciala. Efekt podobny jak po wybudzeniu z narkozy. Faza zeszla dopiero na nastepny dzien. Najlepsze w calej tej historii byly spacery i gowna, ktore zbieralem w pospiechu - zielone, 100% zapachu ziola spotegowane razy kilka przez uklad trawienny. Jakis ziomeczek przegrzebal nawet smietnik, tak sie napalil na darmowe ziolo. Szkoda, ze gowno znalazl ;)


Jak to jest że my potrzebujemy przetworzyć zioło (tłuszcz/alko) by poczuć fazę,a zwierzak nie?
Trochę to dla mnie dziwne.
Rozwieje ktoś moje wątpliwości?
Bo jakoś w tą historię nie potrafię uwierzyć.Słyszałem wiele takich historii o upalonych pupilach ale jakoś w to nie mogę uwierzyć.
Zaznaczam że nie twierdzę że HONZA kłamie.

pozdrawiam!
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Jak to jest że my potrzebujemy przetworzyć zioło (tłuszcz/alko) by poczuć fazę,a zwierzak nie?
Trochę to dla mnie dziwne.
Rozwieje ktoś moje wątpliwości?
Bo jakoś w tą historię nie potrafię uwierzyć.Słyszałem wiele takich historii o upalonych pupilach ale jakoś w to nie mogę uwierzyć.
Zaznaczam że nie twierdzę że HONZA kłamie.

pozdrawiam!

NIe potrzebujesz wcale alko/tluszczu zeby odczuc faze z ziola, np podczas rzucia/jedzenia też dziala, ale jest to chyba najgorszy sposob zeby sie u***ac i sporo ziola zmarnujesz :). Na kota to dziala o wiele mocniej bo kot wazy 5kg a przecietny chlop 70kg? I przypuszczam dlatego tez ze zwierzeta maja silniejsze kwasy zoladkowe, np. psy jedza gnaty a ludzie nie :D
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Rozumiem że zwierzęta mają mniejszą wagę ciała ale nie sądziłem że od tak zjedzone ziele może odurzać.A to dla tego że historie zwierzaków które ja znam gdzie faktycznie upalone były i widziałem to na własne oczy,spowodowane były konsumpcją ciastek.A jak ktoś opowiadał że dał same ziele i działało,to po prostu nie umiałem w to uwierzyć.

dzięki za info!


ps. Honza dobrze że pies jeszcze chodzić umiał.:sunny:bo koleżanki po ciachu prawie 2 dni się męczył.(nie dała mu sama,bydle samo się ze stołu obsłużyło)pozdro!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Rozumiem że zwierzęta mają mniejszą wagę ciała ale nie sądziłem że od tak zjedzone ziele może odurzać.A to dla tego że historie zwierzaków które ja znam gdzie faktycznie upalone były i widziałem to na własne oczy,spowodowane były konsumpcją ciastek.A jak ktoś opowiadał że dał same ziele i działało,to po prostu nie umiałem w to uwierzyć.

dzięki za info!


ps. Honza dobrze że pies jeszcze chodzić umiał.:sunny:bo koleżanki po ciachu prawie 2 dni się męczył.(nie dała mu sama,bydle samo się ze stołu obsłużyło)pozdro!

Dodam tylko, ze moj pies zywi sie surowym miesem i ilosc tluszczu w zoladku tez mogla zrobic swoje, a przeliczajac ilosc zjedzonego suszu na kazdy kilogram ciala mozna przyjac, ze byl to odpowiednik 50g dla 70kg czlowieka ;)

Pomijajac juz roznice, o ktorych pisal Afroman
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
o k***unia:sunny:
to ostrego tripa miał.
MORAŁ Z TEGO TAKI że NAWET PRZED PUPILEM, TRZEBA KITRAĆ KRZAKI :sunny:

pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół