nasiona marihuany

Co myślicie o tych spotach?

Wyszukiwarka Forumowa:

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
Siemanko growerzy i growerki.

Kolejny dzień chodzę żeby znaleźć drugą miejscówkę ale powoli dostaje k***icy bo dookoła są same lasy albo łąki których wole unikać m.in ze względu na miłośników letnich kopulacji na świeżym powietrzu Udało mi się znaleźć takie dwa miejsca które wydają się okej aczkolwiek idealne nie są.
Jedno z nich to takie bagienko gdzie z dwóch stron jest las..


Ale... miejscówka jest widoczna idąc laskiem obok :pl: ( nie tym lasem gdzie są brzózki które widać w tle) zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądać w maju. Jak dalej tak wszystko będzie widoczne to albo odpuszczę albo będę musiał kombinować z kamuflażem krzaczków

kolejna wypatrzona przeze mnie dziś miejscówka jest daaaleko od drogi w dole otoczonym z każdej strony lasami więc nie wiem jak latem by było ze słońcem.. Jest to również bagno a żeby na nie trafić trzeba przejść przez rów który sięga spokojnie do pasa (dziś jeszcze był zamarznięty więc miałem łatwiej :freak: )






Tak to wygląda z góry



Jak to wszystko oceniacie?
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Ta pierwsza wygląda na przypałową a ta druga na bardziej przypałową. Tak serio to poszukaj czegoś naprawdę oddalonego od terenów gdzie mogą przebywać ludzie. Szukaj spota tam gdzie nie chciałbyś go znaleźć, inaczej albo w najgorszym przypadku narobisz sobie kłopotów albo w lepszym po prostu stracisz plon. Ja od siebie polecam ci tereny bagienne, jakieś zasłonięte poletka z wysokimi krzaczorami np. pokrzywami, musisz brać też pod uwagę to że na jesień konopia o wiele różni się od reszty roślinności ponieważ jak większość roślin już więdnie to mj dopiero kwitnie(pisze o pełnosezonowych, automaty wiadomo dochodzą szybciej).
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
No jak wyżej.

Masz je tak prześwietlone, że z procy z kilometra byś dostał pracując przy krzakach :zombi:
Poszukać musisz nieco bardziej, najlepiej coś, co da ci względne zamaskowanie..
Bo na upartego jak dyskretnie w nocy zrobisz dołek to na tej pierwszej może i byś jednego planta na chybił trafił wcisnął, ale pozostaje kwestia wizyt w sezonie z punktu widzenia procarza...
 

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
No jak wyżej.

Masz je tak prześwietlone, że z procy z kilometra byś dostał pracując przy krzakach :zombi:
Poszukać musisz nieco bardziej, najlepiej coś, co da ci względne zamaskowanie..
Bo na upartego jak dyskretnie w nocy zrobisz dołek to na tej pierwszej może i byś jednego planta na chybił trafił wcisnął, ale pozostaje kwestia wizyt w sezonie z punktu widzenia procarza...

Szukałem spota tak w promieniu max 1,5 kilometra i wszędzie są takie tereny jak na zdjęciach :pl: Mam blisko miejsce wręcz idealne (latem słońce od 7 do 18 - 19) ale dziś przechodząc obok tej miejscówki zauważyłem ślady po crossach więc odpada też :(
Pochodzę jeszcze z kilka dni.. może coś znajdę jak nie to lipa :pl:
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
1.5km? W promieniu 1.5km to ty możesz sobie na grzyby chodzić a nie krzaki sadzić. Kilka km to takie minimum od gęstszego miejsca zamieszkania, nie wiesz nawet w jakich miejscach można czasami ludzi spotkać. Masz jeszcze czas do maja to się nie gorączkuj, posprawdzaj wątki w temacie miejscówek na forum, poczytaj, wyciągnij wnioski, popatrz na zdjęcia satelitarne w twojej okolicy, pozaznaczaj miejsca, bierz gumaki, rower i jeździj sprawdzać.
Pochodzę jeszcze z kilka dni.. może coś znajdę jak nie to lipa :pl:
Nie ma co się podłamywać, do początku sezonu jeszcze sporo czasu na pewno coś znajdziesz.
 
M

Maniaczek

Guest
Nie chce nikogo obrażać, ale jak widze takie tematy to myśle że osoba która zakłada taki temat jest upośledzona psychicznie. Bo ta osoba zna teren a nie wie czy będzie bezpiecznie czy nie, więc skąd my mamy to wiedzieć nie znając okolicy, hehe , skąd my mamy wiedzieć co sie znajduje za dzewami na zdjęciu?
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Bez większego rozwodzenia się - przypał!!! Chciaż z drugiej strony, gdybym przybliżył charakterystyke moich dwóch spotów można by uzyć przysłowia : "przygarną kocioł garnkowi". Rok temu mi się udało i w tym też startuje w tych samych miejscach.

Ogólnie to mój przedmówca ma świętą racje. Tylko będąc tam, można stwierdzić czy jest spoko czy nie. Takie tematy nie mają większego sensu...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
ja bym tam nawet automata nie posadził
 
Y

yamate

Guest
Pachnie przypałem na kilometr. Też niedawno szukałem spota i trafiłem w bardzo podobne miejsca.
Aż się dziwię, że robiąc ostatnie zdjęcie na trawę nie spojrzałeś - króciutka jak w ogrodzie po koszeniu.
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Jak te pola golone zaaraz będą ;D tak jak mój przedmówca wspomniał trawa jak w ogródku albo zwierzyny w ch*j latem albo koszone.
ogólnie syf. szukaj miejsc gdzie ludzie nie dojdą tam gdzie sam nie będziesz mógł dojść... mam takie miejsce na przykład nad jeziorem...
2kilometry kwadratowe bagien i w środku polanka... nie ma opcji żeby człowiek tam doszedł. TAKI ch*j MI SIE UDAŁO. więc też takiego szukaj.. ogólnie to z kimś bo jak cie wciągnie.. :D
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Szukałem spota tak w promieniu max 1,5 kilometra i wszędzie są takie tereny jak na zdjęciach :pl: Mam blisko miejsce wręcz idealne (latem słońce od 7 do 18 - 19) ale dziś przechodząc obok tej miejscówki zauważyłem ślady po crossach więc odpada też :(
Pochodzę jeszcze z kilka dni.. może coś znajdę jak nie to lipa :pl:
A no widzisz, dajesz przestrzały ze by cie z kbks zdjeli...
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Szukaj krzaków a nie niskiej trawy. No właśnie te 1,5 kilosa.. musisz wyruszyć dalej. Pierwsze moje początki były podobne jak Twoje. Teraz jak wracam pamięcią gdzie sadzilem na początku to za głowę się teraz łapie. Nic dziwnego że 20% spotów mi wtedy zostało. Mi się wydaje że każdy musi trochę outdoorow zrobic zanim się ogarnie ocb. Więc szukaj krzaków, bierz maczetę i karczuj środek. Najlepiej 5 km od zabudowan. Wracając do wcześniej do tych czasów to też robiłem do 2 km od miasta i teraz wiem że sukinsyny plądrują. Wiem jak to jest jeździć rowerem bo kiedyś tym się tylko wozilem. Najgorzej w październiku jak w ręce zimno.. a w kwietniu pierwsza łopata która kopałem dołki to taka mała, reczna rabatowa.. To były ciężkie czasy :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół