nasiona marihuany

KRZOK WIĘDNIE!? Northern lights

Wyszukiwarka Forumowa:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Jaki stara jest roślinka i co jej dawałeś jeść? Mi wygląda jak azot
 
O

OdcieńZieleni

Guest
azot na pewno nie, spójrz na inne liście jakie ciemnozielone .. wiadać roślina już kwitnie, końcówki tez lekko popalone, napisz co podajesz i ile tego
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Liście mogą być ciemne od równoległego niedoboru P?
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Jest na flo. Myslalem ze to przenawozenie więc niedawno zrobilem jej flusha i przez ok tydzień sama woda i nic. Dostaje atami bloombasic według producenta i plagron PK połowę dawki.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
To jak zrobiłeś flusha i lejesz teraz samą wodą to wypłukałeś składniki po czym ich nie uzupełniłeś to ona nie ma co jeść, jak robisz flusha musisz potem chociaż troche uzupełnić składniki.
 

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
2 podlania juz były z nawozami od flusha i sie nie poprawiło.. Może za male dawki..
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Masz LED-y bo mi to wyygląda na magnez i wapń bo liście się jeszcze do góry lekko wywijają no i żółkną brzegi
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ekspertem nie jestem ale co bym zrobił, odstawił pk narazie, popalone końcówki świadczą o nadmiarze, daj im mikroelementów, jakiś szybki oprysk poprawi sytuacje na pewno, na pierwszy strzał możesz dać siarczan magnezu, w aptece kupisz jako sól gorzką, dawkowanie 2-3g na litr, do niedoborów mirko możesz zamówic sobie za śmieszne pieniądze takie coś
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#1WhiteNigga

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2017
Postów
90
Buchów
2
Wlasnie nie jestem pewien czy to przenawozenie bo mialem kilka razy przenawozone i najpierw wiedly koncowki tak jak mówisz, a w tym przypadku końcówki wiedna na końcu
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Azot wyjada z liści. Norma na flo:)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Dokładnie na oucie tak samo jest ;p azot z liści cmoka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół