nasiona marihuany

Suszenie - traci zapach

Wyszukiwarka Forumowa:

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Witam,
Jak suszyć topy żeby nie gubily zapachu? Bo mam z tym problem :/
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Na początku zawsze tak jest, po jakimś czasie i oczywiście odpowiednim procesie suszenia/curingu zapach wraca
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
A jeśli suszenie będzie odbywało się na grzejniku? I potem jak wyschnie to do słoja? Bo metod jest mnóstwo jak czytam ale nie mam zbytnio czasu na curring taki z prawdziwego zdarzenia?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
A jeśli suszenie będzie odbywało się na grzejniku? I potem jak wyschnie to do słoja? Bo metod jest mnóstwo jak czytam ale nie mam zbytnio czasu na curring taki z prawdziwego zdarzenia?

Suszenie na grzejniku odpada chyba ze chcesz spróbować sampla(moc spada i smak tragiczny ) , a curring po takim suszeniu nic nie daje .
 
M

Maniaczek

Guest
[MENTION=86789]Pułkownik[/MENTION] zapomnij o suszeniu na grzejniku, będzie tragedia w smaku. suszyć najlepiej w tem. ok 20°C.
[MENTION=87078]bws[/MENTION] dlaczego jak by suszył na grzejniku to moc byłaby mniejsza?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
gdzieś kiedyś czytałem że przyspieszanie procesu schnięcia powoduje że w topach odkładają się jakieś substancje które normalnie w większości by wyparowały i wplywają na smak i moc . Wiem że smak to chlorofil a reszta to nie pamiętam a sam się nie znam :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół