nasiona marihuany

Out 2018 Pół-auto

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Uwzglednij sobie MAROCA też dobry plon klepie fajnie i plecha sie tak nie rzuca
 
U

Usunięty 66767

Guest
Uwzglednij sobie MAROCA też dobry plon klepie fajnie i plecha sie tak nie rzuca
Uwzględniam wszystko co tu zostanie napisane<lol>
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Sweet Cheese
Black Jack

możesz spokojnie brać dobre jaranie
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Esbena spróbuj pechy :) ja miałem w Szwecji Super early ale juz go chyba nie mai wild 1-4 fajne odmiany a teraz mają całą nową gamę wejdz na f2 i przejżyj odmianki :) Ja bym celował w c99 fast version , Early skunk x c99 , Early skunk x NL , NL x Guerilla Grappe. i prawie wszystkie są fem bo zazwyczaj miał regi.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja miałem Green Poison FV polecam bo szybkie i naprawdę dobre jak na out jaranie z indyjkowym odurzeniem. Plon może ilościowo nie powala ale ładne równe rośliny i nadrabia wyglądem i mocą.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Dobra popatrzyłem,pomyślałem i lista wygląda tak<shiza>
Grapefruit x10
Candy Kush Express x10
Wracam do tych 2 odmian sezonowych bo byłem mega zadowolony z plonu,mocy i jakości topów a mianowicie bardzo zbite i wydajne odmianki polecam!!

Mazar-Auto x10
GGS Guerilla Gold x Diesel Berry-Auto x20(Najszybsza odmianka z jaką miałem przyjemność pracować)
GGS Guerilla Gold x Easy Shaman x10(Jeżeli chodzi o seznonówki to też godna polecenia odmianka)
Sweet Seeds
Półautomaty:
Sweet Cheese x7
Cream Carmel x7
Big Devil x7
Jack 47 x4
Black Jack x7
Sweet Skunk x7
Killer Kush x7
Cream Madarine x4
Green Poison x7

Tasty
Półautomaty:
Shishaberry x20
Cannatonick x10

Półautomaty:
GGS Guerilla Gold x AK 47 x10
GGS Guerilla Gold x Hindu Kush x10
GGS Hindu Kush x Auto Diesel Berry x10
Dutch Passion
Shaman x5
Passion#1 x3
Holand Hope x3
Zebrało mnie na wspomnienia i wracam do korzeni dlatego padło na te 3 odmianki<lol>

Seedsman
Somango auto x1
Barneys Farm
Critical Kush auto x1
Dinafemseeds
OG Kush auto x1

GGS Serious 6 x Hindu Kush x6
Plus jakieś gratisy ale o tym w przyszłości...Jak macie jakieś sugestie albo pytania to piszcie.pozdro<coolpalacz>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
od taniesianie niby to ich produkt ale jaka jest prawda nie wiem,wiem tylko tyle że bardzo fajna odmianka na out<lol>
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
O ku**a :D jeżeli dobrze policzylem to wychodzi 184 szt sez/pół auto i 13 auto, widzę ze będzie miazga w tym sezonie :spalony:
Ja skromnie 31 auto i 12 pół auto mam plan wyj***c w teren :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hahaha nawet nie liczyłem....Do tego trzeba dodać 3szt od ziomka podobno jakieś za***iste odmianki i te gratisy a skoro mówisz że tyle ich jest to pewnie gratisów też będzie sporo więc myślę 200+ ale tak jak napisałeś większość to pół-auto bo na nich chcę się skupić,sezonówki muszą jakieś być bo to w końcu seznówki:spalony: no i oczywiście automacik żeby było coś jak najszybciej:freak2:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Holand Hope x3
bym odrzucił ewentualnie zamienił na coś innego z tego co widać to kiepsko z nim
 
U

Usunięty 66767

Guest
Holand Hope x3
bym odrzucił ewentualnie zamienił na coś innego z tego co widać to kiepsko z nim
Wiesz mam za darmo te pestki to szkoda żeby się zmarnowały a tak zawsze kilka gram wpadnie<coolpalacz>
 

kurwamac1222

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
135
Buchów
0
Hej przyjacielu!

moim zdaniem pod wzgledem plony jest Guerilla Gold x Northern Light bardzo ładne kwiatostany zbite oszronione i jedne z najszybszych pafow jakie mialem przyjemnosc sie opiekowac, drugim pod wzgledem plonu i mocy jest Nepal x Hindu Kush x Black Cream bardzo piekny o potezniej mocy do tej pory ziomalem mnie molestują o niego :D nastepny Guerilla Gold x Diesel Berry tez bardzo mocna odmiana lecz nie jest duza ale robi tak pozytywna faze! zjazd ze stoku na desce z ziomalami był jednym z moich najsmieszniejszych chwil w zyciu! jakbys mial jakies pytania odezwij sie! pozdro!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Więc tak Guerilla Gold x Diesel Berry miałem w poprzednim sezonie i tak jak mówisz rośnie mała ale bardzo ładne kwiaty i co naprawdę mnie zaskoczyło to to że dochodzą bardzo szybko:thumright:Nad Northern Light myślałem też a co Nepal x Hindu Kush x Black Cream to myślę że dorzucę bo dużo ludzi wychwala wszystko gdzie pojawia się Nepal czy Hindu Kush więc warto sprawdzić:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół