nasiona marihuany

Nawozy-z nawozami jak z proszkami???

Wyszukiwarka Forumowa:

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Witam,zakładam ten temat gdyż jestem niemile zaskoczony nawozami hesi a dokładniej TNT i Bloomem jak i SuperVitem.(zakupionym w PL)

Otóż od lat używam całych zestawów Hesi które bardzo mi odpowiadają i nie myślałem do tej pory o zmianie nawozów na inne,ALE....
Znam je na wylot.Kupywane zawsze za granicą (głównie Holandia,Niemcy)wszystko zawsze super.Ulotki które były w środku zawierały opis poszczególnych środków tzn. zapach i kolor no a przede wszystkim działały.Wszystko się zgadzało, natomiast po zakupie w PL nie był to ten sam produkt a zapach witamin nie wyczuwalny.W growshopie poszła krótka wymiana zdań po czym usłyszałem że gadam bzdury.Bzdury to pie****o oni chyba.Już w 2009 Orion gdzieś wspominał o bublu hesi.A więc jak to jest?Mieliście już podobnie???Czy istnieje taka możliwość że produkty trafiające na polski rynek są słabszej jakości niż te z za granicy??Strasznie mnie to wk***ia gdyż ewidentnie widać że są rozcieńczone.Nie twierdzę że robią to sklepy u nas niemniej jednak nigdy więcej nie zakupię się w "polskie hesi".

pozdro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół