nasiona marihuany

Czy to zwiększy moje plony?

Wyszukiwarka Forumowa:

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Bardziej mi to na koszyk do jakiegos deep water culcutre , ale 9l..
Wedlug mnie problematyczne bedzie podlewanie w takiej doniczce i tez nie kazde sie spisze bo jak chlusniesz litra z reki i to 3/4 wyleci bokami.. Podlewanie kropelkowe albo doniczki w dlugich podstawach zeby spokojnie usunac nadmiar pozywki i stworzyc cos wlasnie w strone hydro wybierajac podlozwe np kokos i keramzyt 50/50. Ja uwyazlem airpotow tych z dziubkami kilka razy i korzenie rzeczywiscie sie nie zaplatywaly i rosliny ladnie i zdrowo rosly, troche lepiej niz w plastikach . Pozniej odkrylem materialowe i sa wedlug mnie najlpesze. Taka sama budowa korznia jak w airpotach oraz korzenie maja dobry dostep tlenu .

Z tymi nie mam pojecia jak bedzie w praktycze bo jednak duzo dostepu do korzenia bedzie a wiadome ze beda rozrastac sie tez na boki ,ale to moje suwagi czysto teorytyczne.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Dzięki dnx!
Zawsze można liczyć na rzetelną pomoc. Zakupiłem dwie doniczki 6,5l ale są trochę za duże do mojego boxa i nie wiem czy nie zwrócić ich..
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
mam podobne poty ale nie takie male, moje 18litrów maja. Musisz pamiętac że w takich potach ziemia traci dużo szybicej wilgoć. Dodatkowo bryła korzenie nie rozwijają się w takim pocie do samej ścianki ale zostaja nieco wewnątrz donicy. Ja obecnie z nich zrezygnowałem ale nie mówię że sa zle. Dobra cytkulacja powietrza no i nie przelejesz takiej konstrukcji.
 

Nren

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
142
Buchów
0
Ja wlasnie uzywam tego herculesa. Powiem tak nie wiem jeszcze jak dokladnie rosnie bo pierwsza uprawe robie w tej donicy. Co do podlewania na samym początku strasznie mnie garbila lalem za duzo naraz wody i wyplywala bokiem przez co woda dochodzila do 1/3 -1/2 ziemi. W kazdym razie doszedlem jak to zrobic, w malych ilościach wode lac i bardzo powoli. Ja uzywam zraszacza z pompką A wcześniej butelkę z tak zwanym dziubkiem. Woda ma czas że by powoli wpijala
Sie w ziemie A nie wylewala się bokami. Możesz zobaczyć sobie w mojej fotorelacji jak się spisuje.

Pozdro 600...
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
A ja przerzuciłem sie na materiałowe i do plastiku nie wrócę. Mam 3 rózne rodzaje i wszystkie sie sprawdzają na tyle że inne mnie już nie interesują.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
A ja przerzuciłem sie na materiałowe i do plastiku nie wrócę. Mam 3 rózne rodzaje i wszystkie sie sprawdzają na tyle że inne mnie już nie interesują.

Miałem materiałowe również i są super. Ogólnie uprawa MJ jest super!
Do boxa i tak kupiłem 6x 11l w kwadracie standardowe bo najlepiej mi wypełnią małą powierzchnie.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Miałem materiałowe również i są super. Ogólnie uprawa MJ jest super!
Do boxa i tak kupiłem 6x 11l w kwadracie standardowe bo najlepiej mi wypełnią małą powierzchnie.

Mordo są i materiałowe w kwadracie i to usztywniane z takimi jakby szlufkami na patyki bambusowe do podwiązania topów.

0_0_productGfx_4c2b9bb51e1b269b44188877af9fed9a.jpg
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,712
Odznaki
10
Ja się przymierzam do materiałowych, ale to dopiero bliżej wiosny, gdy obecne doniczki będą mogły pójść na balkon do mięty itp.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół