nasiona marihuany

{2400W}{4m2} 10x SKUNK1 {SENSISEEDS} 4x DURBAN P.{DUTCHPASSION}

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dołożyłbyś duży wieżowy wentylator mieszający albo i z dwa, te małe na takiej powierzchni i wysokości boxa raczej średnio się spisują, wlot i wylot powietrza masz mniej więcej rozlokowane po przekątnej namiotu?
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Jest tez duzy mieszajacy o mocy 100 w cos kolo z 3 biegami wstawie zdjecie dzisiaj, do tego wkoncu cos wychodzi z fima to tez sie pochwale :D
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Witam Pany !

Zamontowałem cooltube x 2 , do tego wrzuciłem nową lampę więc na razie w sumie mamy 3 hps 600 W . Na wypłacie dokupię cool tube i myślę czy jest sens dokładać jeszcze jednego HPSA . Walczę z temperaturą, box stoi w pokoju także grzeje od tych HPS , kaloryfer wyłączony a i tak... Najbliższe plany ? Zorganizować więcej sprzętu do boxa, wygrać z temp . zapełnić 3/4 oczek i czas na flo :)

Rośliny zostały podlane wodą z octem bez nawozów . Liście według mnie wykazują ze im za gorąco .

Zdjęcia

Wylatuje powietrze z cool tube i wyciągający :D Trzeba kombinować


Wejście


Zimne powietrze








Mieszający nr 1



Oraz drugi



Je^%$a temperatura ... Chętnie przyjmę rady co do temp, pierwszy indoor i problem trochę drażni ..





Pozdro !
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mozesz sprobowac przelozyc wtlaczajacy na wyciag, tzn jeden wyciag przez filtr, drugi w obiegu zamknietym na same lampy. Na dole wlot pasywny. Mieszakow masz sporo i powinny robic robote
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Mozesz sprobowac przelozyc wtlaczajacy na wyciag, tzn jeden wyciag przez filtr, drugi w obiegu zamknietym na same lampy. Na dole wlot pasywny. Mieszakow masz sporo i powinny robic robote


No tak wlasnie mam, ten wentyl wiekszy cos kolo 1050 m3/h podczepiony do filtra, a 950m3/h w obiegu zamknietym z hpsami :D
Pozdro Honza
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
W oczekiwaniu na flo ....

Pobrałem pare klonow tez
displayimage.php
[/url][/IMG]

Na gorze skunki na dole durbany






Box








Fryzjer







Pozdro
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
44 Dzien / 1 Dzien Flo

Malenstwa pokazaly preflowery, przelaczylem juz tydzien temu na 12/12, moze i malo oczek wypelnionych, ale jak na pierwszy indoor i scrog to chodzi bardziej o praktyke, nie wiem ile jeszcze urosna a slyszalem ze moga sporo . Po skonczeniu tego grow wjezdza nastepny, a siatke zamontuje metalowa ... Bo ta k***iaga sie podnosi . Temperatura siegala do 32 przy szczytach, a 30 w powietrzu po czasie. Porobilem pare kombinacji, udalo mi sie rury wentylacyjne wyciagnac troche z pokoju i temp spadla do 26.5 jak narazie w boxie, 28 przy szczytach, kiedy termometr jest naswietlany a nie w cieniu, takze mysle ze jest git . Bede musial skonczyc na 3 hpsach ( narazie sa 2 x 600 w ) bo i tak jest dobrze, kazda 600 setka idzie na 1m2 , bo jeden zostaje na wiatraki i inne pie****y. Na weekend planowo dojdzie do mnie nastepny cool tube . Takze beda 3, i mysle ze temp bedzie max 30 C. Dobra koniec pie****enia czas na zdjecia























I wiatrak wygrany w konkursie Sensi Seeds :D





Dziewczyny zostały podlane dzisiaj polowa dawki Canna Terra Flo, z dodatkiem octu dla zbicia Ph wody do 6.3
Na weekend poleci fryzjer, tak mi sie wydaje, i to bedzie koniec z wycinaniem, nie liczac sporadycznie tego co bedzie zaslaniac szczyty .
Pozdrawiam zaloge !!!
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Dlaczego cooltube masz w obiegu zamkniętym? Zrób tak żeby wentylator dmuchał na lampy, a wylatywało na zewnątrz boxa. W obiegu zamkniętym długo wentylator nie wytrzyma, a cooltube będzie jeszcze bardziej gorący.
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Dlaczego cooltube masz w obiegu zamkniętym? Zrób tak żeby wentylator dmuchał na lampy, a wylatywało na zewnątrz boxa. W obiegu zamkniętym długo wentylator nie wytrzyma, a cooltube będzie jeszcze bardziej gorący.

W obiegu zamknietym ? Nie, zimne powietrze z poza pokoju idzie przez rure do lamp i wychodzi z boxa poza pokoj . Ciagle idzie swieze zimne
Pozdro
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Aaa moj blad faktycznie :D Z tym zakmnieciem to chodzilo mi ze powietrze ktore wchodzi i idzie przez lampy jest zamkniete od boxa xD Ale masz racje, pozdro
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Elegancko ! Jak dalej masz problem z powietrzem to druga rura z chłodnym do namiotu powinna załatwić sprawę i obniżyć o minimum 2 stopnie. Teraz tylko oby Durbany nie okazały się być hermafrodytami i z górki ;)
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Z okazji swiat wielkanocnych chciałbym zyczyc wszystkim uzytkownikom tego forum, za***istych swiat, bez nerwow, dobrego jedzenia i duzo KG !!!

displayimage.php
[/url][/IMG]





Co pare dni wypatruje hermy, narazie czysto.
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Pokazały się niedobory, od dołu liście zaczęły żółknąć, ale wcześniej były podlewane 25% albo 50% dawki Canna Terra Flo. I podaje tylko to. Podlałem 2 razy 100% dawki i już przestały żółknąć , o ile dobrze pamiętam to już nie zrobią się zielone . Mają trochę za ciepło bo temp dochodziła do 34, wykombinowałem klimatyzator i jest max 33 przy szczytach, idzie teraz do mnie wiatrak identyko jaki jest przy chłodzeniu lamp ( 750 chyba ) i pójdzie jako wciągający powietrze, z rura wyciągniętą trochę poza pokój .

Czasem tylko sciągam szczyty w dół kiedy sie za bardzo wyciągną, bo nie zasłaniają innych tam gdzie są, dzisiaj też parę poszło






















A tutaj inny projekt, cel to pestki white widow ( w ziemii 10x regularne, od sensi seeds ), box 40x40x140, oświetlenie to 4 cfl po 20 w chyba, tymczasowo :D







Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół