nasiona marihuany

{2400W}{4m2} 10x SKUNK1 {SENSISEEDS} 4x DURBAN P.{DUTCHPASSION}

Wyszukiwarka Forumowa:

TonyH

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
95
Buchów
0
Elegancko idą! Moje pokazały w tym samym momencie niedobory, mega nawozożerne odmiany lałem po 100% Terra Flores i 0 oznak przenawożenia, dopiero teraz wjechał pk 13/14 na tydzień czasu i stwierdziłem, że Terra Flores zredukuje do 50% i dalej jest ok. Życzę powodzenia i pozdrwiam!
 

Englishfarmer

Member
Rejestracja
Lut 11, 2018
Postów
7
Buchów
0
Część!. Mordo no elegancko ci to idzie jak na pierwszą uprawę jest super !. Jak w UK jest z sadzeniem ? Nie boisz sie że zuzywasz za dużo prądu lub namierzą cię kamerami termowizyjnymi? Sam zacząłem sadzić indoor i jestem tu zielony co do prawa :/ Może jakieś rady ?
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Część!. Mordo no elegancko ci to idzie jak na pierwszą uprawę jest super !. Jak w UK jest z sadzeniem ? Nie boisz sie że zuzywasz za dużo prądu lub namierzą cię kamerami termowizyjnymi? Sam zacząłem sadzić indoor i jestem tu zielony co do prawa :/ Może jakieś rady ?

Cześć, biorę pod uwagę przypał ale widzę że niektórzy maja więcej prądu w użyciu, zresztą nie ma co się bać, wole czasem zaryzykować, narazie jest spokojnie . Jedyna rada to taka ze mniej przejmuj się prądem, bardziej zwracaj uwagę na hałas i czy nic nie widać spoza okien, i smród. Pozdro


Przyszedł ten wiatrak ale dalej jest kiepsko, temp pod szczytami potrafi dobić do 34 nad ranem ..
Obecnie w sumie są :

Wyciągający 950 m3/h + Podpięty filtr 1050 m3/h
Wtłaczający 700 m3/h ( Mierzona temp. powietrza przy otworze 25C )
Cool tube 700 m3/h
Wtłaczający od klimatyzatora około 230mh/3
Mieszający stojący, ktory sie obraca :D 40w

Dodatkowo do dyspozycji mam :
Mieszający 130w 20" CHROME FLOOR FAN
Mieszający 100w 18" CHROME FLOOR FAN
Z 8 mieszających na klipsie po 20 w

Mozę ktoś z was jest zdania ze by to skompletował w boxie trochę inaczej ?

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Część!. Mordo no elegancko ci to idzie jak na pierwszą uprawę jest super !. Jak w UK jest z sadzeniem ? Nie boisz sie że zuzywasz za dużo prądu lub namierzą cię kamerami termowizyjnymi? Sam zacząłem sadzić indoor i jestem tu zielony co do prawa :/ Może jakieś rady ?

Prąd to nie problem, 2400W to nie tak dużo żeby sobie głowę zawracać. A termowizja to raczej na duże uprawy, całe domy przerobione w plantacje itp. Chyba że masz wyciąg wypuszczony na pokój to trochę gorzej bo się nagrzewa, najlepiej w komin puścić.

---------- Post Zaktualizowany 21:20 ---------- Data pierwszego postu 21:19 ----------

Mozę ktoś z was jest zdania ze by to skompletował w boxie trochę inaczej ?

[/COLOR]

Ja bym wtłaczający na wylot zamontował i zostawił wloty pasywne, 950m3 wyciągu przy 4 x 600 to tak o, mało trochę.
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Ja bym wtłaczający na wylot zamontował i zostawił wloty pasywne, 950m3 wyciągu przy 4 x 600 to tak o, mało trochę.

Narazie było 3x 600, teraz zostawilem tylko 2, temp jest nizsza.. A liczylem na kalkulatorze to powinno byc okey, zobaczymy bede obserwowal .
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Flo ciąg dalszy, temp 30 C, panny mają moc, sama lufeczka z liści potrafi mnie skladać :d
Nie za bardzo moge dac foto bez hpsa bo bez tego jest ciemno w pokoju, i nie widac nic ;d Nie bede wiecej pozyczal telefonu do zdjec, ogarnelem swoj do tego takze beda czesciej zdjecia, zastanawiam sie czy tych White Widow nie wrzucic zaraz po scince tych dam



















 
Ostatnia edycja:

TonyH

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
95
Buchów
0
Siema Siema i jak tam sytuacja wygląda ja już po harvescie :D Myślę, że powinieneś być zadowolony ze swoich Skunków... fajna odmiana! Pozdro
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Witam patrzylem mikroskopem wszystko jeszcze przezroczyste, zsastanawia mnie ile z tego bedzie na koniec

displayimage.php
[/url][/IMG]













Bylo 10x WW, 4 z nich to meskie wiec wy***alem, 6 panienek poszlo spowrotem pod 20/4. Jednak puszczam je na flo niedlugo ;)





 
C

Convictus

Guest
A który to dzień flo? Bo jak dla mnie to wyglądają jak połowa flo :D jakieś takie liściaste te boby?
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Ktory to dzien to nie mam pojecia, ale tydz okolo 7-8? Moze nawet lekko po, ale nawet dla mnie wydaja sie jakies takie niedobite.
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Niedlugo to chyba pobije rekord w czasie na flo ! Brawo Ja :) ( Problemem jest temp. ktora czesto jest powyzej 30, a nawet i 33 :) ) Pierwsza kosa poleci na dwoch roslinach za okolo tydzien, bursztyny 50/50 okolo, w drugiej przewaga mlecznych ale to sie zmieni mam nadzieje. Malo czasu wolnego wiec update rzadziej.

displayimage.php
[/url][/IMG]









 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Skunk nr5 został scięty , podobaja mi sie topy, wiec zostawilem pare malych odrostow spod siatki, i prawdopodobnie bedzie reweg :)
Dzis lub jeszcze nie poleci jeden Durban. Tak czy siak 13 roslin do sciecia zostalo. Pozdro.

displayimage.php
[/url][/IMG]

 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
nie wpie****a Ci tam (podobnie jak mi zresztą) plecha tych topów ?
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
nie wpie****a Ci tam (podobnie jak mi zresztą) plecha tych topów ?

Jak narazie nic nie widzialem, ale z tym moim czasem na flo to ch*j wie czy na zime nie zlapia te planty jak tak beda sie opie****ac

---------- Post Zaktualizowany 19:33 ---------- Data pierwszego postu 19:11 ----------

Cześć.
Zacznę od tego, że jeden plant usechł ( Skunk1 nr. 8 ) topy jak były tak się wszystko zsechło a były podlewane wszystkie razem tak samo. Z tamtej rośliny wyszło coś koło 100, bo trochę spaliłem, trochę zniknęło a to co zważyłem to było 85, także jest okey. Moc nie była jakaś mega, to nie był jeszcze jej czas chyba. Martwią mnie planty bo więcej jak połowa ma dziwne topy. Czy to przez temp. mogą tak się opie****ać ?? Nie jestem zadowolony z tego grow, a myślę ze największym problemem jest temp. która sięga ponad 32-33 , czasem bywało po 34. Starałem się , kupiłem nawet schładzacz, i ch^ja dał rade :pl:

Wyschnięty SKUNK







Z ta rośliną miałem problemy na samym początku, wyglądała ,, słabo " od początku, była zdeformowana, jakby zmiętolona. Ale teraz to przesadza.


Te szczyty mnie zastanawiają , czemu tak dużo liści ? Myślałem że może reweg poszedł ale światło się nie dostaje, azotu też nie mają za dużo , nie podlewam praktycznie nim, ostatnio było samo PK.



Box, jakoś nie mam weny do zdjęć, i nie jestem zadowolony z grow.





NIe mam mozliwosci wylaczenia HPSow do zdjec.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół